Lista startowa 2017-07-16 Morawica MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3157 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
2 3311 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
3 3007 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
4 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
5 3441 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
6 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
7 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
8 3469 Baniak Franciszek --- M5 Moskorzew P
9 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
10 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
11 3249 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
12 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
13 3558 Bazak Robert DRUKARNIA RB PRINT MTB TEAM M3 Miedziana Góra P
14 3556 Bażyński Bartosz MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
15 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
16 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
17 3010 Biegaj Paweł ROCK & ROWER M3 Kielce P
18 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
19 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
20 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
21 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
22 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
23 3526 Cedro Robert --- M4 Kielce P
24 3557 Chmielewska Emilia ONBIKES SPORT TEAM K3 Warszawa P
25 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
26 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
27 3555 Chrzanowski Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
28 3006 Chrzęszczyk Adam SAP SERWIS TEAM M1 Łączna P
29 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
30 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
31 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
32 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
33 3530 Czechowicz Piotr --- M1 Warszawa P
34 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
35 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
36 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
37 3489 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
38 3030 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
40 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
41 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
42 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
43 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
44 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
45 3543 Gaweł Kamil --- M3 Warszawa P
46 3407 Gil Adam GORANGA TEAM M1 Michałowice P
47 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
48 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
49 3527 Gołębiowski Rafał --- M2 Piaseczno P
50 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
51 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
52 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
53 3352 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
54 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
55 3183 Gula Konrad --- M3 Stara Wieś P
56 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
57 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
58 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
59 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
60 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
61 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
62 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
63 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
64 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
65 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
66 3327 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
67 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
68 3454 Kisielewski Adrian ADSHOT.COM.PL M3 Kielce P
69 3542 Kita Grzegorz --- M3 Tumlin P
70 3540 Klimczak Marek --- M4 Bielsko-Biała P
71 3544 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
72 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
73 3074 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
74 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
75 3536 Kołodziejczyk Piotr MTB KOMBUD TEAM M1 Jedlnia Letnisko P
76 3162 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
77 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
78 3553 Kopeć Cezary DEUTSCHE BANK BIKE TEAM M4 Skarzysko-kamienna P
79 3547 Kosiński Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kam. P
80 3080 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
81 3548 Kowalik Damian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M1 Skarżysko Kościelne P
82 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
83 3412 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
84 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
85 3144 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
86 3510 Kuczkowski Tomasz --- M3 Łomianki P
87 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
88 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
89 3481 Kwapisz Bartłomiej ADI OSTRY TEAM M3 Józefosław P
90 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
91 3122 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
92 3077 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
93 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
94 3330 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
95 3485 Lipa Marek --- M3 Lublin P
96 3532 Lipiński Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
97 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
98 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
99 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
100 3298 Majewski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 SKARZYSKO KAM. P
101 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
102 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
103 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
104 3496 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
105 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
106 3551 Michalak Daniel --- M2 Warszawa P
107 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
108 3549 Michał Rosiński --- M4 Warszawa P
109 3065 Michta Mirek --- M4 Bilcza P
110 3267 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
111 3459 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
112 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
113 0 Niewiarowski Andrzej --- M4 Zabierzów P
114 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
115 3507 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
116 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
117 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
118 3541 Orliński Grzegorz --- M3 Morawica P
119 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
120 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
121 3538 Ostrowiecki Łukasz --- M3 Michalowice P
122 3179 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
123 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
124 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
125 3408 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M1 Michałowice P
126 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
127 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
128 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
129 3504 Perczyński Radek --- M3 Warszawa P
130 3533 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
131 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
132 3465 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
133 3529 Płudowska Małgorzata --- K3 Warszawa P
134 3539 Płudowski Leszek CYCLIŚCI M3 Warszawa P
135 3396 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
136 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
137 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
138 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
139 3427 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
140 3090 Różycki Piotr --- M4 Chęciny P
141 3091 Różycki Krystian --- M1 Chęciny P
142 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
143 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
144 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
145 3528 Siedlecki Karol STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Małogoszcz P
146 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
147 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
148 3356 Sikora Pawel ROCK & ROWER M3 Kielce P
149 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
150 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
151 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
152 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
153 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
154 3120 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER M3 Kielce P
155 3104 Stecko Arkadiusz --- M3 Warszawa P
156 3550 Stelmach Andrzej SUKÓW M5 Suków P
157 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
158 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
159 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
160 3534 Synowiec Błażej --- M3 Kielce P
161 3535 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM K4 Puławy P
162 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
163 3531 Szymański Bartosz --- M3 Warszawa P
164 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
165 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
166 3346 Ścisły Włodzimierz GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
167 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
168 3339 Świątkowski Rafał SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
169 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
170 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
171 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
172 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
173 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
174 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
175 3237 Węgier Mikołaj BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
176 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
177 3105 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
178 3513 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK M6 Krzeszowice P
179 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
180 3554 Wołczyk Wiktor ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
181 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
182 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
183 3545 Wójcik Tomasz --- M4 Pińczów P
184 3075 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M4 Brzezie P
185 3537 Wyrzykowska Marta POLONIA WARSZAWA MTB K3 Latchorzew P
186 3284 Wyrzykowski Marcin POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
187 3158 Zabroński Artur ONBIKES SPORT TEAM M2 Marki P
188 3115 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
189 3116 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K2 Katowice P
190 3552 Zbońkowski Tomasz --- M2 Warszawa P
191 3468 Żak Przemysław --- M1 Końskie P
192 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P