Lista startowa 2017-07-16 Morawica MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8210 Adamczyk Kalina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Sandomierz P
2 8230 Adamczyk Milena ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Mniów P
3 7009 Adamiec Szczepan --- F0 kielce P
4 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
5 7054 Banasik Filip --- F- Kielce P
6 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
7 8331 Banasiński Waldemar BOWAR FORTUNA METROBIKES.PL F6 Kielce P
8 8335 Bartosik Oskar KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-kamienna P
9 7018 Białoch Piotr --- F3 Lublin P
10 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
11 8063 Bilski Mateusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
12 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
13 7053 Błaszczyk Julian STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F- Kielce P
14 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
15 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
16 7056 Chruściński Filip --- F- Morawica P
17 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
18 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
19 8194 Cobel Jolanta ALUMEX ALD MTB TEAM FK5 Warszawa P
20 8242 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
21 8300 Czerska Ela KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK0 Skarżysko Kamienna P
22 8346 Czerska Magdalena KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
23 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
24 8337 Dziadek Dariusz --- F4 Busko-Zdroj P
25 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
26 7013 Dziurski Kuba --- F0 Daleszyce P
27 8198 Ferczykowski Grzegorz GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Sosnowiec P
28 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
29 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
30 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
31 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
32 8313 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM F4 Lublin P
33 0 Gładysiewicz Kamil ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 N P
34 8306 Gładysz Mariusz --- F5 Grodzisk Mazowiecki P
35 8345 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 skarżysko kamienna P
36 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
37 7008 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
38 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
39 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
40 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
41 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
42 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
43 8168 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
44 8011 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
45 8252 Habiera Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
46 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
47 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
48 8352 Jamróz Filip DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F1 Daleszyce P
49 7057 Janiak Mikołaj --- F- Bliżyn P
50 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
51 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
52 8110 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
53 8323 Kępski Mateusz --- F2 Suków P
54 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
55 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
56 8314 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F5 Tarnobrzeg P
57 8353 Kopytowska Agnieszka --- FK2 ODRZYWÓŁ P
58 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
59 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
60 8085 Kotuła Rafał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F3 Kraśnik P
61 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
62 8173 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
63 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
64 8094 Kozioł Robert --- F3 Kielce P
65 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
66 8350 Kubicki Janusz --- F3 Kielce P
67 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
68 8291 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
69 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
70 8258 Lipa Paweł --- F3 Lublin P
71 8249 Lipińska Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kamienna P
72 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
73 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
74 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
75 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
76 8304 Machocki Grzegorz --- F3 Górno P
77 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
78 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
79 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
80 8311 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
81 7047 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
82 8161 Michalak Andrzej --- F2 Warszawa P
83 7055 Misztal Krzysztof --- F- Kielce P
84 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
85 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
86 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
87 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
88 8349 Myśliwiec Krzysztof --- F3 LUBLIN P
89 8340 NALEPA PIOTR --- F4 KIELCE P
90 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
91 8341 Oniśk Damian WERTEPOWIEC ŁOCHÓW F1 Łochów P
92 8333 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW FK3 Skarżysko-Kamienna P
93 8334 Orlikowski Kuba KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
94 8250 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI FK5 Kielce P
95 8282 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
96 8283 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
97 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
98 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
99 8312 Piętak Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Skarżysko - Kamienna P
100 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
101 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
102 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
103 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
104 8338 Płatek Izabela --- FK3 KIELCE P
105 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
106 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
107 8347 Przepiórka Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
108 0 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Kielce P
109 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Korzecko P
110 8348 Rachuna Dawid --- F2 Kielce P
111 8339 Raczyłło Krzysztof --- F2 Ostrzeszów P
112 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
113 8251 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
114 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
115 0 Romański Adam KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 skarżysko kamienna P
116 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
117 8167 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER F3 Kielce P
118 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
119 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
120 8336 Sas Paweł GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Sosnowiec P
121 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
122 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
123 7019 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
124 8075 Skuciński Marcin --- F3 Morawica P
125 8281 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
126 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
127 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
128 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
129 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
130 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
131 8342 Stronias Paweł TEAM HUROM F3 Opoczno P
132 8220 Strójwąs Arkadiusz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F3 Morawica P
133 7059 Suty Aleksander MTB KOMBUD TEAM F- Radom P
134 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
135 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
136 7058 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
137 8279 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F3 Zagnańsk P
138 8319 Szopa Grzegorz --- F4 Zawiercie P
139 8343 Szopa Kacper --- F1 Zawiercie P
140 8172 Szumańska Katarzyna --- FK3 Kielce P
141 0 Szwajnoch Justyna --- FK3 Kielce P
142 8144 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
143 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
144 7060 Waldhauser Julian --- F- Bad oyenhausen P
145 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
146 8280 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
147 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
148 8243 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
149 8344 Wiatr Aneta METROBIKES.PL FK2 Lublin P
150 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
151 8270 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
152 8278 Witkowski Damian STOK TEAM F3 Kielce P
153 8145 Woch Marcin SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
154 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
155 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
156 7027 Wójcik Jan CKBIKESHOP MTB TEAM F- Szewce P
157 8321 Wrona Tomasz --- F3 Kielce P
158 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
159 8351 Xx Xx --- ??? P
160 8292 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
161 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
162 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
163 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
164 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P