Lista startowa 2017-07-30 Zagnańsk MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
2 5032 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
3 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
4 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
5 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
6 5133 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
7 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
8 5043 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
9 5156 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
10 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
11 0 Jagiełło Norbert --- M4 Kielce P
12 5023 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
13 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
14 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
15 5104 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
16 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
17 5124 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
18 5152 Libera Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Kraków P
19 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
20 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
21 5154 Miszczuk Piotr --- M4 Nadarzyn P
22 5005 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
23 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
24 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
25 5039 Piekarski Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko Kamienna P
26 5062 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
27 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
28 5085 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
29 5031 Puź Maciej ONBIKES SPORT TEAM M3 Warszawa P
30 5102 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
31 5155 Rumik Grzegorz METROBIKES.PL M3 Strzyżewice P
32 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
33 5153 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
34 5114 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
35 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
36 0 Stępniewska Adrianna SKAN BIKE TEAM OPOCZNO K2 Opoczno P
37 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
38 5157 Zajecki Dominik --- M3 Strawczyn P
39 5158 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P