Lista startowa 2017-07-30 Zagnańsk MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3007 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
2 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
3 3379 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
4 3524 Baltyn Jacek J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M3 Parzniew P
5 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
6 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
8 3558 Bazak Robert DRUKARNIA RB PRINT MTB TEAM M3 Miedziana Góra P
9 3556 Bażyński Bartosz MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
10 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
11 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
12 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
13 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
14 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
15 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
16 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
17 3293 Bućko Kamil ALUMEX ALD MTB TEAM M2 Warszawa P
18 3457 Bzducha Mariusz --- M3 Częstochowa P
19 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
20 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
21 3006 Chrzęszczyk Adam SAP SERWIS TEAM M1 Łączna P
22 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
23 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
24 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
25 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
26 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
27 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
28 3493 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
29 3566 Dominik Ireneusz --- M4 Kraków P
30 3030 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
31 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
32 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
33 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
34 3564 Dyl Anna --- K3 Kraków P
35 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
36 3119 Filipek Marcin --- M3 Skierniewice P
37 3098 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
38 3574 Fronio Filip ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
39 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
40 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
41 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
42 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
43 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
44 3570 Gębala Marcin ESG GRUPA MEDIALNA M3 Warszawa P
45 3562 Gidel Łukasz --- M3 Marki P
46 3325 Główczyk Bartłomiej SKK VOYAGER WAT M2 Radom P
47 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
48 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
49 3527 Gołębiowski Rafał --- M2 Piaseczno P
50 3583 Górski Artur --- M4 Warszawa P
51 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
52 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
53 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
54 3580 Gula Roman SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M5 Bliżyn P
55 3183 Gula Konrad --- M3 Stara Wieś P
56 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
57 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
58 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
59 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
60 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
61 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
62 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
63 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
64 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
65 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
66 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
67 3542 Kita Grzegorz --- M3 Tumlin P
68 3544 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
69 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
70 3362 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
71 3536 Kołodziejczyk Piotr MTB KOMBUD TEAM M1 Jedlnia Letnisko P
72 3162 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
73 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
74 3553 Kopeć Cezary DEUTSCHE BANK BIKE TEAM M4 Skarzysko-kamienna P
75 3096 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
76 0 Kosiecz Daniel --- M3 Lublin P
77 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
78 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
79 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
80 3560 Krawczyk Michał --- M2 Kielce P
81 3071 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
82 3412 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
83 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
84 3567 Kulicki Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarzysko P
85 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
86 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
87 3122 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
88 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
89 0 Lipiński Marek --- M2 Piaseczno P
90 3571 Lisowski Szymon ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 Zagnańsk P
91 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
92 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
93 3337 Łuczyński Robert --- M4 Warszawa P
94 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
95 3584 Łyżwa Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Zagnańsk P
96 3196 Majcher Łukasz --- M3 Krężnica jara 131 P
97 3514 Majkowski Krzysztof TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M1 Dobrzyń P
98 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
99 3577 Marcinkowski Maciej MTB SUWAŁKI M4 Mysiadło P
100 3546 Markiewicz Mateusz --- M2 Zagnańsk P
101 3109 Markiewicz Marcelina GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
102 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
103 3496 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
104 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
105 3576 Michalec Przemysław --- M3 Inwałd P
106 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
107 3563 Mikłas Marcin --- M4 Kraków P
108 3565 Milczarek Marcin --- M4 Warszawa P
109 3267 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
110 3459 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
111 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
112 0 Niewiarowski Andrzej --- M4 Zabierzów P
113 0 Niewiarowski Jakub --- MJ Zabierzów P
114 3522 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
115 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
116 3507 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
117 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
118 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
119 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
120 3390 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
121 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
122 3573 Owczarek Filip --- M3 Lublin P
123 3179 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
124 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
125 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
126 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
127 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
128 3569 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
129 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
130 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
131 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
132 3465 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
133 3575 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
134 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
135 3357 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
136 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
137 3176 Puź Grażyna --- K3 Warszawa P
138 3398 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
139 3215 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
140 3090 Różycki Piotr --- M4 Chęciny P
141 3091 Różycki Krystian --- M1 Chęciny P
142 3392 Rybak Mariusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
143 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
144 3488 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
145 3585 Sabat Karol --- M3 Zagnańsk P
146 3299 Salwa Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
147 3581 Sapiecha Paweł --- M1 Szamoty P
148 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
149 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
150 3561 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
151 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
152 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
153 0 Sobczyk Zbyszek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
154 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
155 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
156 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
157 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
158 3120 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER M3 Kielce P
159 3484 Stefański Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
160 3533 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
161 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
162 3578 Stępniewska Adrianna SKAN BIKE TEAM OPOCZNO K2 Opoczno P
163 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
164 3232 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
165 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
166 3358 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
167 3531 Szymański Bartosz --- M3 Warszawa P
168 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
169 3464 Szymczak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M3 Kutno P
170 3568 Szymonek Hubert ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Kielce P
171 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
172 3346 Ścisły Włodzimierz GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
173 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
174 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
175 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
176 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
177 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
178 0 Topolski Grzegorz --- M3 Mniów P
179 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
180 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
181 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
182 3237 Węgier Mikołaj BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
183 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
184 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
185 3105 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
186 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
187 3579 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
188 3554 Wołczyk Wiktor ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
189 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
190 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
191 0 Wraga Andrzej --- M4 Okuniew P
192 3383 Wyczółkowski Paweł --- MJ Puławy P
193 3537 Wyrzykowska Marta POLONIA WARSZAWA MTB K3 Latchorzew P
194 3284 Wyrzykowski Marcin POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
195 3586 Zajączkowski Antoniusz --- M5 Nisko P
196 3582 Zawistowski Tomasz ALUMEX ALD MTB TEAM M3 Ostrów maz. P
197 3520 Zembko Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
198 3497 Ziach Paweł STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
199 3559 Ziółkowski Paweł --- M3 Zagnańsk P
200 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P
201 3572 Żuk Marcin --- M3 Kielce P