Lista startowa 2017-07-30 Zagnańsk MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
2 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
3 7050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
4 8331 Banasiński Waldemar BOWAR FORTUNA METROBIKES.PL F6 Kielce P
5 7051 Biegaj Paweł ROCK & ROWER F3 Kielce P
6 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
7 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
8 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
9 7100 Bryk Hubert --- F1 Miedziana Góra P
10 7087 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
11 7086 Brzoza Bartosz --- F1 Piekoszów P
12 7074 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
13 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
14 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
15 7056 Chruściński Filip --- F- Morawica P
16 7063 Ciok Kacper --- F- Skarżysko-Kam. P
17 0 Ciok Paweł --- F4 Skarżysko-Kamienna P
18 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
19 7071 Ciupa Ziemowit STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F3 Kielce P
20 8242 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
21 8300 Czerska Ela KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK0 Skarżysko Kamienna P
22 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
23 7073 Drzewiecki Grzegorz --- F3 Skarżysko kościelne P
24 8337 Dziadek Dariusz --- F4 Busko-Zdroj P
25 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
26 7064 Dziurski Kuba --- F0 Daleszyce P
27 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
28 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
29 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
30 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
31 7090 Gil Tomasz --- F3 ZAGNAŃSK P
32 8306 Gładysz Mariusz --- F5 Grodzisk Mazowiecki P
33 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
34 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
35 7049 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
36 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
37 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
38 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
39 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
40 8168 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
41 0 Grzesiak Sławomir GATTA BIKE-RS F4 Modlniczka P
42 8252 Habiera Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
43 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
44 7095 Jakubiak Michał KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 Skarżysko-Kamienna P
45 7094 Jakubiak Magdalena KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
46 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
47 7032 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
48 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
49 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
50 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
51 7076 Karcz Szymon --- F5 Zagnańsk P
52 8110 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
53 8290 Kawecki Marcin --- F3 Koprzywnica P
54 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
55 7016 Konwiński Mateusz LKK LUKS SŁAWNO F0 Brzeziny P
56 8353 Kopytowska Agnieszka --- FK2 ODRZYWÓŁ P
57 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
58 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
59 0 Kościuk Dawid --- F2 Kielce P
60 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
61 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
62 8173 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
63 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
64 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
65 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
66 8180 Krasiński Ryszard --- F6 Lipsko P
67 8214 Krawczyk Przemysław BARAN CYCLING TEAM F3 Kraśnik P
68 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
69 8350 Kubicki Janusz --- F3 Kielce P
70 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
71 7101 Kucharski Andrzej --- F5 Kielce P
72 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
73 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
74 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
75 8191 Lniany Dawid SKY MTB F1 KIELCE P
76 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
77 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
78 8187 Łyżwa Patrycja --- FK4 Kielce P
79 0 Maciej Okrój --- F2 skarzysko P
80 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
81 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
82 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
83 7047 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
84 8311 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
85 8161 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
86 0 Michał Sobczyk ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Zagnańsk P
87 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
88 7096 Mocny Michał --- F2 Kraków P
89 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
90 7091 Mróz Iwona --- FK3 Kielce P
91 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
92 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
93 0 Odelski Rafal --- F3 Suchedniow P
94 8333 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW FK3 Skarżysko-Kamienna P
95 8250 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI FK5 Kielce P
96 7082 Owczarek Małgorzata --- FK3 Katowice P
97 7075 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP FK2 Gostynin P
98 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
99 8282 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
100 8283 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
101 7079 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
102 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
103 7084 Piasecka Monika --- FK3 Kielce P
104 7065 Piasecki Igor --- F- Kielce P
105 7085 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
106 8315 Pierzyński Stanisław --- F6 Kielce P
107 7037 Piłat Bartosz --- F0 Skarzysko-Kamienna P
108 8262 Piłat Monika --- FK4 Skarzysko-Kamienna P
109 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
110 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
111 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
112 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
113 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
114 7092 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Kielce P
115 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
116 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
117 8251 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
118 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
119 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
120 0 Rożkiewicz Konrad ESKIMOO RACING F3 Skarżysko-Kamienna P
121 8129 Rożkiewicz Konrad ESKIMOO RACING F3 Skarżysko-Kamienna P
122 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
123 8167 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER F3 Kielce P
124 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
125 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
126 7078 Salwa Barbara ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK3 Zagnańsk P
127 8336 Sas Paweł GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Sosnowiec P
128 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
129 7019 Sędzielewski Michał --- F1 Kielce P
130 7066 Sikora Marcel ROCK & ROWER F- Kielce P
131 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
132 7069 Skuza Wiktor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
133 7089 Sobczyk Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Samsonów ciągłe 41a P
134 8229 Sobczyk Katarzyna ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Zagnańsk P
135 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
136 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
137 7067 SOSNOWSKA MARTYNA --- FK4 STĄPORKÓW P
138 7068 SOSNOWSKI MAKSYMILIAN --- F- STĄPORKÓW P
139 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
140 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
141 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
142 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
143 8342 Stronias Paweł TEAM HUROM F3 Opoczno P
144 7062 Strzelec Antoni --- F0 Zagnańsk P
145 8112 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 SANDOMIERZ P
146 0 Surma Szymon --- F1 Miedziana Góra P
147 7059 Suty Aleksander MTB KOMBUD TEAM F- Radom P
148 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
149 7099 Szczepina Marek --- F5 piła koscielecka P
150 7098 Szczepina Angelika --- FK2 kraków P
151 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
152 7045 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
153 7072 Szejna Borys STOK TEAM F- Zagnańsk P
154 8279 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F3 Zagnańsk P
155 8144 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
156 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
157 7097 Urbański Robert --- F4 Kielce P
158 8280 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
159 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
160 7080 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
161 0 Wesołowski Jakub --- F1 Miedziana Gora P
162 7081 Wiatr Aneta METROBIKES.PL FK2 Lublin P
163 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
164 8270 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
165 8278 Witkowski Damian STOK TEAM F3 Kielce P
166 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
167 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
168 7027 Wójcik Jan CKBIKESHOP MTB TEAM F- Szewce P
169 7070 Wróbel Karol VIP TRANS TEAM F3 Opoczno P
170 7088 Wychowaniec-Sitarska Agnieszka --- FK3 Kielce P
171 8166 Xx Xx --- ??? P
172 7077 Zajecka Ewelina --- FK3 Łagow P
173 7093 Zapała Bartosz --- F1 Kielce P
174 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
175 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
176 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
177 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
178 7083 Żuk Beata --- FK3 Kielce P
179 8237 Żyto Jakub MEXLLER JURA KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P