Lista startowa 2017-08-20 Bodzentyn MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5020 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
2 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
3 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
4 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
5 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
6 5043 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
7 5156 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
8 5159 Gukiewicz Łukasz ABSOLUTE BIKE TEAM M3 Warszawa P
9 5149 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
10 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
11 5144 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
12 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
13 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
14 5148 Kędziorek Jarosław STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
15 5145 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
16 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
17 5124 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
18 5152 Libera Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Kraków P
19 0 Maciejowski Przemysław BIKEBOARD M3 Zabierzów P
20 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
21 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
22 0 Niemaszewski Ernest --- M1 Bodzentyn P
23 5061 Pakuła Paweł PROBIZNES MTB TEAM M3 Milanówek P
24 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
25 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
26 5039 Piekarski Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko Kamienna P
27 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
28 5085 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
29 5031 Puź Maciej ONBIKES SPORT TEAM M3 Warszawa P
30 5051 Rejch Mateusz SST LUBCZA M2 Warszawa P
31 5155 Rumik Grzegorz METROBIKES.PL M3 Strzyżewice P
32 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
33 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
34 5160 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
35 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
36 5114 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
37 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
38 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
39 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
40 5111 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
41 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
42 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
43 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
44 5009 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
45 5158 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P