Lista startowa 2017-08-20 Bodzentyn MTBCrossMaraton Fan 300 pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3343 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
2 3007 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
3 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
4 3441 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
5 3592 Antkiewicz Janusz --- M5 KRAKÓW P
6 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
7 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
8 3491 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
9 3415 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
10 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
11 3095 Baran Jan BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
12 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
13 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
14 3558 Bazak Robert DRUKARNIA RB PRINT MTB TEAM M3 Miedziana Góra P
15 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
16 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
17 3423 Błasik Szymon JASTRZĘBIE ŁASKIE MJ Łask P
18 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
19 0 Bojdzińska Ewelina GIRLS ON BIKES K3 Wesoła P
20 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
21 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
22 3366 Bregier Szymon AKADEMIA-RUCHU PŁOCK MJ Płock P
23 3086 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M4 Płock P
24 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
25 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
26 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
27 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
28 3175 Czarnacki Michał --- M3 Zgierz P
29 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
30 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
31 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
32 3489 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
33 3387 Daleszak Igor CKBIKESHOP MTB TEAM M3 Kielce P
34 3493 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
35 3222 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
36 3397 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
37 3030 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
38 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
39 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
40 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
41 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
42 0 Fira Julita --- KJ Jerzmanowice P
43 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
44 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
45 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
46 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
47 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
48 3570 Gębala Marcin --- M3 Warszawa P
49 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
50 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
51 3527 Gołębiowski Rafał --- M2 Piaseczno P
52 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
53 3511 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
54 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
55 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
56 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
57 3601 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
58 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
59 3336 Herc Sławomir ROZTOCZE CYCLING TEAM M4 Tomaszów Lubelski P
60 0 Jahn Maciej --- M1 Piotrków Trybunalski P
61 3607 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
62 3605 Jastrzębski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M4 Eufeminów P
63 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
64 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
65 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
66 3590 Kaca Elżbieta MYBIKE.PL K3 Jedlnia Letnisko P
67 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
68 0 Kamiński Piotr --- M2 Tomaszowice P
69 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
70 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
71 3327 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
72 3344 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
73 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
74 3542 Kita Grzegorz --- M3 Tumlin P
75 3544 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
76 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
77 3553 Kopeć Cezary DEUTSCHE BANK BIKE TEAM M4 Skarzysko-kamienna P
78 3096 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
79 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
80 3603 Kowalski Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Warszawa P
81 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
82 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
83 3593 Kroner Marcin SSC SUCHEDNIÓW M4 Starachowice P
84 3071 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
85 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
86 3107 Kucharski Daniel --- M3 Żakowice P
87 3510 Kuczkowski Tomasz --- M3 Łomianki P
88 3567 Kulicki Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarzysko P
89 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
90 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
91 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
92 3187 Lach Maciej --- M2 Warszawa P
93 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
94 3122 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
95 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
96 3587 Lipa Zbigniew --- M5 Bodzentyn P
97 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
98 3231 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL M3 Kraków P
99 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
100 3514 Majkowski Krzysztof TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M1 Dobrzyń P
101 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
102 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
103 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
104 0 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
105 3067 Maślanka Kamil R1DE 43TEAM M3 Marki P
106 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
107 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
108 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
109 3420 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
110 3595 Milewski Batrosz --- M2 Warszawa P
111 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
112 3596 Nawłatyna Adam METROBIKES.PL M2 Jabłonna P
113 3591 Niedzielski Krzysztof --- M3 KRAKÓW P
114 3522 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
115 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
116 3507 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
117 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
118 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
119 3179 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
120 3264 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
121 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
122 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
123 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
124 3569 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
125 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
126 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
127 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
128 3465 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
129 3589 Plewiński Grzegorz --- M4 Bodzentyn P
130 3575 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
131 3396 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
132 3357 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
133 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
134 3332 Pyś Adrian ROZTOCZE CYCLING TEAM M2 Zamośc P
135 3172 Raczkowski Filip ONBIKES SPORT TEAM M2 Warszawa P
136 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
137 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
138 0 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
139 3216 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
140 0 Sacha Kazimierz --- M5 Biadoliny Szlacheckie P
141 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
142 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
143 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
144 3462 Serafin Mateusz WIKPER TEAM M2 Tarnobrzeg P
145 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
146 3561 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
147 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
148 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
149 0 Sobaszek Jacek --- M5 Radom P
150 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
151 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
152 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
153 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
154 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
155 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
156 3533 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
157 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
158 3594 Stępień Mariusz --- M3 Siemianowice Śląskie P
159 3602 Stępniewska Adrianna SKAN BIKE TEAM OPOCZNO K2 Opoczno P
160 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
161 0 Stypułkowski Jacek CYCLO TRENER TEAM M4 Mysiadło P
162 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
163 3019 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
164 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
165 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
166 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
167 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
168 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
169 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
170 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
171 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
172 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
173 3281 Traczyk Damian LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI M1 Kiełczówka P
174 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
175 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
176 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
177 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
178 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
179 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
180 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
181 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
182 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
183 3116 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K2 Katowice P
184 3108 Ziental Dariusz --- M4 Nowiny P
185 3197 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
186 3588 Zyguła Sławomir --- M5 Bodzentyn P
187 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P