Lista startowa 2017-08-20 Bodzentyn MTBCrossMaraton Family 200 plt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8210 Adamczyk Kalina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Sandomierz P
2 8361 Ambroziak-Kamińska Marta 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ FK3 Łódź P
3 8366 Antkiewicz Janusz --- F5 KRAKÓW P
4 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
5 7061 Bakalarz Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
6 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
7 7050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
8 8331 Banasiński Waldemar BOWAR FORTUNA METROBIKES.PL F6 Kielce P
9 7051 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM F3 Kielce P
10 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
11 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
12 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
13 7087 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
14 7074 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
15 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
16 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
17 7056 Chruściński Filip --- F- Morawica P
18 0 Cieślik Andrzej --- F3 Katowice P
19 7071 Ciupa Ziemowit STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F3 Kielce P
20 8242 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
21 8300 Czerska Ela KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK0 Skarżysko Kamienna P
22 8070 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM F4 Łomianki P
23 8368 Dębek Kacper --- F1 Grójec P
24 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
25 8355 Dudek Anna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Mirzec P
26 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
27 7064 Dziurski Kuba DALESZYCE F0 Daleszyce P
28 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
29 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
30 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
31 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
32 7090 Gil Tomasz --- F3 ZAGNAŃSK P
33 8306 Gładysz Mariusz --- F5 Grodzisk Mazowiecki P
34 7008 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
35 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
36 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
37 8354 Gralińska Joanna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko Kamienna P
38 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
39 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
40 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
41 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
42 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
43 7095 Jakubiak Michał KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 Skarżysko-Kamienna P
44 7094 Jakubiak Magdalena KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
45 8360 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
46 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
47 8370 Kacprzak Jan WGR TEAM F1 Grójec P
48 8086 Kaczor Dawid MTB MOSIR DUKLA F1 Żyraków P
49 8359 Kajda Weronika BARAN CYCLING TEAM FK2 Kraśnik P
50 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
51 8376 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM F4 Radom P
52 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
53 8373 Kołodziejczyk Wojciech --- F5 Zagnańsk P
54 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
55 7016 Konwiński Mateusz LKK LUKS SŁAWNO F0 Brzeziny P
56 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
57 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
58 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
59 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
60 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżysko Kamienna P
61 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
62 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
63 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
64 8374 Ksel Grzegorz NIXEL F3 Kielce P
65 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
66 8291 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
67 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
68 8364 Lipa Zbigniew --- F5 Bodzentyn P
69 8248 Lipiński Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
70 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
71 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
72 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
73 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
74 8304 Machocki Grzegorz --- F3 Górno P
75 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
76 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
77 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
78 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
79 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
80 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
81 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
82 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
83 8372 Nowakowski Damian LKK LUKS SŁAWNO F1 Opoczno P
84 8367 Nykiel Michał --- F1 Dębica P
85 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
86 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
87 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
88 7085 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
89 7037 Piłat Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarzysko-Kamienna P
90 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
91 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
92 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
93 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
94 8365 Plewiński Grzegorz --- F4 Bodzentyn P
95 8357 Polakowski Tadeusz STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI F6 Starachowice P
96 8125 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK1 Andrychów P
97 7092 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Kielce P
98 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
99 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
100 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
101 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
102 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
103 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
104 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
105 8371 Rymarz Rafał --- F2 Piotrków Trybunalski P
106 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
107 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
108 8075 Skuciński Marcin --- F3 Morawica P
109 8375 Skuza Wiktor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
110 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
111 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
112 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
113 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
114 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
115 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
116 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
117 8280 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
118 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
119 7080 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
120 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
121 8358 Witczak Paweł --- F3 Opatów P
122 8270 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
123 7027 Wójcik Jan CKBIKESHOP MTB TEAM F- Szewce P
124 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
125 8369 Wójcik Aleksandra WGR TEAM FK3 Grójec P
126 8292 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
127 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
128 8363 Zyguła Sławomir --- F5 Bodzentyn P
129 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
130 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P