Lista startowa 2017-09-10 Masłów-Ciekoty MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5115 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
2 5032 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
3 5163 Bednarz Robert --- M4 Warszawa P
4 5112 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
5 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
6 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
7 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
8 5097 Dyzio Piotr CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
9 5028 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
10 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
11 5144 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
12 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
13 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
14 5145 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
15 5142 Kocon Maciej POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
16 5161 Kosko Magdalena BEAT BIKE PRO RELO K3 Ząbki P
17 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
18 5003 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
19 5011 Makles Andrzej RUUKKI M4 Warszawa P
20 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
21 5010 Maślana Lucjan TRYBIK NORTHWAVE TEAM M4 Warszawa P
22 5049 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
23 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
24 5164 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
25 5162 Orszulak Adam MAROSPORT MTB TEAM M3 Grodzisk mazowiecki P
26 5061 Pakuła Paweł PROBIZNES MTB TEAM M3 Milanówek P
27 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
28 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
29 5085 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
30 5165 Puź Maciej ONBIKES SPORT TEAM M3 Warszawa P
31 5155 Rumik Grzegorz METROBIKES.PL M3 Strzyżewice P
32 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
33 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
34 5153 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
35 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
36 5200 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
37 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
38 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
39 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
40 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
41 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
42 5098 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
43 0 Woroniecki Dawid --- M3 łaskarzew P
44 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
45 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
46 5009 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
47 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
48 5121 Zakrzewski Jerzy ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Warszawa P
49 5158 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P