Lista startowa 2018-01-27 Mostki k.Suchedniowa MTB O Puchar Powstańców Styczniowych 30 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
2 0 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 0 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
4 0 Bąk Mirosław ZABIEGANI MIELEC M4 CHORZELÓW P
5 0 Biegaj Paweł ROCK & ROWER M4 Kielce P
6 0 Blizniewski Rafał --- M4 Mełgiew P
7 0 Chlewicki Damian --- M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
8 0 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
9 0 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
10 0 Drzewiecki Grzegorz --- M3 Skarżysko Kościelne P
11 0 Drzewiecki Marcin LOYALTY POINT RACEING TEAM M4 Skarżysko Kościelne P
12 0 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
13 0 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
14 0 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K3 Sieczka P
15 0 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
16 0 Guzik Grzegorz --- M3 Dąbrowa Górnicza P
17 0 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
18 0 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
19 0 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
20 0 Kościołek Przemysław --- M2 Włoszczowa P
21 0 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
22 0 Kwapisz Dawid --- M2 Ruda P
23 0 Lebioda Tomek --- M4 ożarów P
24 0 Lebioda Bartosz --- M1 ożarów P
25 0 Lniany Dawid BARAN CYCLING TEAM M1 KIELCE P
26 0 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
27 0 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL M3 Kraków P
28 0 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
29 0 Maślanek Patryk --- M3 Starachowice P
30 0 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
31 0 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Bliżyn P
32 0 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
33 0 Mazur Grzegorz --- M3 Lublin P
34 0 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
35 0 Piekarz Mariusz --- M4 przędzel P
36 0 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
37 0 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
38 0 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE K4 KIELCE P
39 0 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ M2 Miedziana Góra P
40 0 Przybylski Piotr --- M3 WIĄZOWNA P
41 0 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
42 0 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER M3 Kielce P
43 0 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
44 0 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Końskowola P
45 0 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
46 0 Stanek Dawid --- K3 Pińczów P
47 0 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER M3 Kielce P
48 0 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
49 0 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE K4 Kielce P
50 0 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
51 0 Szyszka Łukasz --- M3 Starachowice P
52 0 Tarnowska Justyna GO SPORT AK SPED TEAM K3 Wiązowna P
53 0 Winiarczyk Michal OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanow P
54 0 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
55 0 Ziental Dariusz --- M5 Nowiny P