Lista startowa 2017-09-10 Masłów-Ciekoty MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 3441 Anasiak Nikodem BIKE SHOP RACING TEAM RADOM MJ Radom P
3 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
4 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
5 3379 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
6 3415 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
7 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
8 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
9 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
10 3249 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
11 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
12 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
13 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
14 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
15 3326 Bojdecki Filip KK CYKLON WARSZAWA MJ Warszawa P
16 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
17 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
18 3086 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M4 Płock P
19 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
20 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
21 3615 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
22 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
23 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
24 3006 Chrzęszczyk Adam SAP SERWIS TEAM M1 Łączna P
25 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
26 3070 Cieślak Sylwester ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Nadarzyn Kajetany P
27 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
28 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
29 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
30 3175 Czarnacki Michał --- M3 Zgierz P
31 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
32 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
33 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
34 3489 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
35 3222 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
36 3606 Dębowski Piotr --- M3 Warszawa P
37 3397 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
38 3030 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3611 Drzewiecki Marcin LOYALTY POINT RACEING TEAM M4 Skarżysko Kościelne P
40 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
41 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
42 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
43 3479 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
44 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
45 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
46 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
47 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
48 3407 Gil Adam GORANGA TEAM M1 Michałowice P
49 3546 Gładysz Mariusz --- M5 Grodzisk Mazowiecki P
50 3325 Główczyk Bartłomiej SKK VOYAGER WAT M2 Radom P
51 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
52 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
53 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
54 3511 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
55 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
56 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
57 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
58 3183 Gula Konrad --- M3 Stara Wieś P
59 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
60 3601 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
61 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
62 3607 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
63 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
64 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
65 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
66 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
67 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
68 3344 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
69 3593 Kleczaj Jarosław BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M2 Radom P
70 3599 Klimiuk Krzysztof CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
71 3612 Klimkiewicz Przemysław ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Nadarzyn P
72 3544 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
73 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
74 3592 Kojder Katarzyna --- K3 Tarnów P
75 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
76 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
77 3553 Kopeć Cezary DEUTSCHE BANK BIKE TEAM M4 Skarzysko-kamienna P
78 3096 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
79 3614 Kordaczuk Tomasz --- M4 Komorów P
80 3591 Korol Artur --- M5 Warszawa P
81 3189 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
82 3598 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
83 3080 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
84 3261 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
85 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
86 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
87 3620 Krawczyk Michał --- M2 Kielce P
88 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
89 3144 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
90 3510 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Łomianki P
91 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
92 3145 Kurek Arkadiusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 PIŃCZÓW P
93 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
94 3609 Kwapisz Dawid --- M1 Ruda P
95 3259 Kwiecień Marcin PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Dąbrowa Górnicza P
96 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
97 3608 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
98 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
99 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
100 3616 Lewandowski Bartłomiej THULE M3 Warszawa P
101 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
102 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
103 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
104 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
105 3496 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
106 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
107 0 Michalak Jacek COLOR TEAM M4 Warszawa P
108 3621 Michalak Daniel --- M2 Warszawa P
109 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
110 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
111 3420 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
112 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
113 3587 Nowak Konrad --- M3 Kielce P
114 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
115 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
116 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
117 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
118 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
119 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
120 3408 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M1 Michałowice P
121 3161 Paszkiel Jakub --- M3 Skarżysko - Kamienna P
122 3569 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
123 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
124 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
125 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
126 3465 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
127 3575 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
128 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
129 3589 Przydatek Jacek --- M3 Ciekoty P
130 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
131 3176 Puź Grażyna --- K3 Warszawa P
132 3398 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
133 3215 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
134 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
135 3427 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
136 3090 Różycki Piotr --- M4 Chęciny P
137 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
138 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
139 3604 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
140 3216 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
141 3585 Sabat Karol --- M3 Zagnańsk P
142 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
143 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
144 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
145 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
146 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
147 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
148 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
149 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
150 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
151 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
152 3597 Stanek Jarosław SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Pińczów P
153 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
154 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
155 3120 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER M3 Kielce P
156 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
157 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
158 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
159 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
160 3019 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
161 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
162 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
163 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
164 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
165 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
166 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
167 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
168 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
169 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
170 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
171 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
172 3285 Winek Tomasz --- M5 Warszawa P
173 3617 Witaszewski Marek --- M4 Warszawa P
174 3618 Witaszewski Krzysztof --- M3 warszawa P
175 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
176 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
177 3075 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M4 Brzezie P
178 3588 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE M1 Sobków P
179 3613 Zbońkowski Tomasz --- M2 Warszawa P
180 3468 Żak Przemysław --- M1 Końskie P
181 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P