Lista startowa 2018-02-24 Niwy Daleszyckie MTB O Puchar Powstańców Styczniowych 30 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7060 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
2 7058 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 7066 Bąk Mirosław ZABIEGANI MIELEC M4 CHORZELÓW P
4 7106 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM M4 Kielce P
5 7098 Blizniewski Rafał --- M4 Mełgiew P
6 7205 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
7 0 Boszczyk Izabela STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K2 Rykoszyn P
8 0 Chamot Sebastian KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
9 0 Ciak Przemysław KLUB KOLARSKI JEŻOWE M2 Jeżowe P
10 7122 Drzewiecki Grzegorz --- M3 Skarżysko Kościelne P
11 7107 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
12 0 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
13 0 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 chrzanów P
14 7056 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
15 0 Gumieniak Mateusz KLUB KOLARSKI JEŻOWE M3 Jeżowe P
16 0 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
17 0 Kanciruk Piotr --- M4 Gdów P
18 7103 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
19 0 Kawka Marcin KKS KIBOLSKI KLUB SPORTOWY M3 Poznań P
20 7061 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
21 7070 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
22 0 Kozłowski Bogdan KLUB KOLARSKI JEŻOWE M3 Jeżowe P
23 0 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
24 0 Kwapisz Dawid WYSPORTOWANI RACING TEAM M2 Ruda P
25 7207 Latański Tomasz --- M3 Sandomierz P
26 7092 Lebioda Tomek --- M4 ożarów P
27 7093 Lebioda Bartosz --- M1 ożarów P
28 7132 Lniany Dawid BARAN CYCLING TEAM M1 KIELCE P
29 7068 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
30 7108 Maciejewska Ewa --- K4 Daleszyce P
31 0 Matuska Michał KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
32 7123 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
33 7124 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Bliżyn P
34 7113 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
35 0 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
36 7130 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
37 0 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE K4 KIELCE P
38 7062 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
39 7204 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
40 7110 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
41 0 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
42 0 Sawicki Piotr KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
43 7078 Skowroń Jakub --- M3 Lipsko P
44 7094 Socha Michał --- M4 Sandomierz P
45 7057 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Końskowola P
46 7077 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
47 0 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
48 0 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
49 7104 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
50 0 Urbanik Paweł KLUB KOLARSKI JEŻOWE M2 Jeżowe P
51 7206 Wielgus Michał --- M2 Wola Uhruska P
52 7065 Winiarczyk Michal OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanow P
53 7059 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
54 7095 Ziental Dariusz ROCK & ROWER TEAM M5 Nowiny P