Lista startowa 2018-02-24 Niwy Daleszyckie MTB O Puchar Powstańców Styczniowych 30 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7060 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
2 7066 Bąk Mirosław ZABIEGANI MIELEC M4 CHORZELÓW P
3 7106 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM M4 Kielce P
4 7098 Blizniewski Rafał --- M4 Mełgiew P
5 7205 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
6 0 Boszczyk Izabela STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K2 Rykoszyn P
7 7215 Chamot Sebastian KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
8 0 Ciak Przemysław KLUB KOLARSKI JEŻOWE M2 Jeżowe P
9 7122 Drzewiecki Grzegorz --- M3 Skarżysko Kościelne P
10 7107 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
11 7220 Dzioba Mariusz --- M3 Lipsko P
12 5170 Frankowicz Jacek --- M4 kielce P
13 7208 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
14 7114 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 chrzanów P
15 7213 Grabowski Andrzej --- M3 Zarzecze P
16 7056 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
17 7216 Gumieniak Mateusz KLUB KOLARSKI JEŻOWE M3 Jeżowe P
18 5169 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
19 7212 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
20 0 Kanciruk Piotr --- M4 Gdów P
21 7103 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
22 0 Kawka Marcin KKS KIBOLSKI KLUB SPORTOWY M3 Poznań P
23 7079 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
24 7061 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
25 7070 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
26 7214 Kozłowski Bogdan KLUB KOLARSKI JEŻOWE M3 Jeżowe P
27 0 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
28 7074 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
29 7075 Kwapisz Dawid SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM M2 Ruda P
30 7211 Latański Sławomir --- M2 Sandomierz P
31 7207 Latański Tomasz --- M3 Sandomierz P
32 7092 Lebioda Tomek --- M4 ożarów P
33 7093 Lebioda Bartosz --- M1 ożarów P
34 7132 Lniany Dawid BARAN CYCLING TEAM M1 KIELCE P
35 7068 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
36 7108 Maciejewska Ewa --- K4 Daleszyce P
37 7217 Matuska Michał KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
38 7123 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
39 7124 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Bliżyn P
40 7113 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
41 0 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
42 7210 Mroczkowski Adrian --- M4 Mieroszów P
43 7130 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
44 0 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE K4 KIELCE P
45 7062 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
46 7219 Pojawis Piotr --- M3 Kraków P
47 7204 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
48 7110 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
49 7100 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
50 0 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
51 7218 Sawicki Piotr KLUB KOLARSKI JEŻOWE M1 Jeżowe P
52 7078 Skowroń Jakub --- M3 Lipsko P
53 7094 Socha Michał --- M4 Sandomierz P
54 7120 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
55 7077 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
56 7101 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
57 7209 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
58 7104 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
59 0 Urbanik Paweł KLUB KOLARSKI JEŻOWE M2 Jeżowe P
60 7206 Wielgus Michał --- M2 Wola Uhruska P
61 7119 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
62 7065 Winiarczyk Michal OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanow P
63 7059 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
64 7095 Ziental Dariusz ROCK & ROWER TEAM M5 Nowiny P