Lista startowa 2018-02-25 Niwy Daleszyckie Bieg Powstańców Styczniowych 21,1km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Anioł Mateusz --- M3 Kielce P
2 640 Bartosiewicz Dariusz --- M5 Skarżysko-Kamienna P
3 685 Basąg Marek --- M3 Górno P
4 602 Bastrzyk Tomasz STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
5 633 Bąk Michał SPEEDRUN TEAM M2 Strawczyn P
6 696 Bębacz Rafał SPEEDRUN TEAM M4 Oblęgorek P
7 699 Bienias Piotr --- M4 Warszawa P
8 0 Bochenek Janusz WKURW TEAM M6 Kielce P
9 689 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
10 630 Chwałek Piotr --- M4 Kielce P
11 664 Cioch Cezary --- M3 Skaryszew P
12 0 Czerwiak Paweł --- M3 Kielce P
13 0 Dembny Tomasz --- M4 Tarczyn P
14 641 Derejczyk Kamil --- M2 Koniecpol P
15 626 Długosz Marcin --- M2 KIELCE P
16 0 Domańska Katarzyna --- K4 Majków P
17 604 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Jędrzejów P
18 0 Frydrych Tomasz ZAGNAŃSK BIEGA M2 Zagnańsk P
19 0 Gołuzd Marcin --- M4 Nowiny P
20 605 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
21 667 Jabłoński Kamil --- M3 Ćmielów P
22 692 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
23 693 Jaworek Marta --- K2 Warszawa P
24 612 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
25 0 Kisielewski Konrad --- M3 Kielce P
26 691 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M3 Kielce P
27 624 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
28 0 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M3 Daleszyce P
29 653 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
30 654 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
31 686 Krupa Paweł --- M3 Agatówka P
32 694 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M3 KAZANÓW P
33 668 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
34 659 Kundys Karolina --- K3 Warszawa P
35 601 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
36 637 Luściński Konrad --- M5 Kielce P
37 695 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW K3 Skarżysko-Kamienna P
38 700 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
39 690 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
40 0 Rąpała Karol --- M2 Jasło P
41 643 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
42 688 Rębisz Krzysztof --- M4 Agatówka P
43 642 Rychlicki Waldemar --- M4 Augustów P
44 684 Sieczka Renata --- K3 Warszawa P
45 628 Sobczyk Piotr --- M4 KIELCE P
46 663 Socha Norbert --- M3 Skaryszew P
47 687 Sokół Sylwia --- K3 Sędziszów P
48 603 Starachowski Łukasz --- M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
49 698 Stępień Zenon FITNESS CLUB TAO KIELCE M5 Kielce P
50 683 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 sedziszow P
51 655 Szkadłubowicz Adam EKSTREMALNI DECARUN M2 Busko-Zdrój P
52 679 Szmigiel Klaudia SPEEDRUN TEAM K2 Mniów P
53 675 Szuster Karol --- M2 Tumlin Wykień P
54 697 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn P
55 0 Wawrzos Marek --- M3 Radoszyce P
56 620 Werenkowicz-Wrona Ilona LKB RUDNIK K3 Pawłów P
57 660 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
58 0 Witkowski Mateusz --- M3 Daleszyce P
59 611 Włoskowicz Marcin --- M4 Wąchock P
60 0 Żaczek Łukasz --- M3 Ostrowiec Św. P