Lista startowa 2018-02-25 Niwy Daleszyckie Bieg Powstańców Styczniowych 10 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 21 Adamczyk Danuta EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
2 49 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
3 22 Adamczyk Mariusz EKSTREMALNI DECARUN M5 Kielce P
4 93 Antczak Iliana EKSTREMALNI DECARUN K3 Miedziana Góra P
5 0 Basak Justyna --- K2 Dwikozy P
6 0 Belowski Leszek PUŁAWIANIN PUŁAWY M6 Puławy P
7 62 Bernaciak Bartosz LKB RUDNIK M1 Brody P
8 0 Białek Estera --- K3 Skarzysko-Kamienna P
9 143 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
10 147 Bielecki Damian --- M2 Kielce P
11 0 Bielecki Robert HAPPYBIKE M3 Chęciny P
12 114 Błasiak Katarzyna STS SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Skarżysko kamienna P
13 1 Bogucki Arkadiusz --- M3 skarżzysko P
14 160 Bracik Rafał --- M2 Piekoszów P
15 42 Bracik Aleksander --- M1 Piekoszów P
16 128 Cieślak Michał SPEEDRUN TEAM M3 Zagnańsk P
17 77 Cisowska Barbara EKSTREMALNI DECARUN K3 Kielce P
18 150 Czupryński Marcin --- M3 Łopuszno P
19 153 Długosz Jacek --- M3 starachowice P
20 0 Dobiasz Hubert --- M3 Szydłowiec P
21 145 Dołomisiewicz Sławomir --- M4 Staszów P
22 64 Dudek Sylwester LKB RUDNIK M5 Brody P
23 37 Florek Mateusz --- M3 Sokolniki P
24 38 Florek Michał --- M3 Kraków P
25 141 Gębska Alicja --- K3 Skarżysko-Kamienna P
26 17 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
27 36 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
28 33 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
29 136 Kacprzak Paweł --- M3 Nowiny P
30 100 Karwacka Aneta LUBLIN BIEGA K4 ŁĘCZNA P
31 154 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
32 74 Konieczny Sylwester --- M5 SZYDŁOWIEC P
33 24 Konik Marcin --- M3 Kielce P
34 101 Kostowniak Anna FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
35 107 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M2 Daleszyce P
36 155 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
37 0 Kraska Agnieszka FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
38 44 Kubicki Piotr --- M3 Kielce P
39 0 Kubiec Dawid --- M3 starachowice P
40 146 Kucab Magdalena MAMY-BIEGAMY KIELCE K3 Kielce P
41 144 Kulesza Grażyna --- K4 Kielce P
42 103 Kułaga Michał EKSTREMALNI DECARUN M1 Busko-Zdrój P
43 157 Kurasz Tomasz --- M3 Daleszyce P
44 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
45 27 Kwiecień Robert --- M3 Kielce P
46 59 Lasocka Klaudia AZS UJK KIELCE K2 Kielce P
47 108 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M4 Daleszyce P
48 109 Lejawka Urszula FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
49 10 Lipczyński Olaf LUBLIN BIEGA M3 Lublin P
50 0 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
51 75 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
52 39 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
53 148 Marczak Tomasz --- M3 Warszawa P
54 104 Materek Izabela AZS UJK KIELCE K2 Suchedniów P
55 63 Matysek Agnieszka LKB RUDNIK K3 Pawłów P
56 156 Misiara Jerzy --- M5 SITKOWKA-NOWINY P
57 151 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce P
58 28 Osędowska Aleksandra AZS UJK KIELCE K2 Płock P
59 66 Ożóg Paweł EKSTREMALNI DECARUN M2 Kielce P
60 12 Pałgan Rafał --- M3 KOZÓW P
61 13 Pałgan Gabriela --- K1 KOZÓW P
62 0 Pałgan Paweł --- M2 Smyków P
63 78 Prokopiuk Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Morawica P
64 159 Pytel Bożena --- K4 KIELCE P
65 70 Ruchomski Wiesław --- M5 Kielce P
66 113 Sadza Anna --- K3 skarzysko kamienna P
67 0 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
68 65 Sikora Zbigniew LKB RUDNIK M4 Brody P
69 60 Sitarski Karol KIELCE BIEGA M3 Kielce P
70 95 Sitarski Michał --- M3 Bodzentyn P
71 137 Skrzyniarz Ewa --- K2 Nowiny P
72 158 Sobura Magdalena --- K3 KIELCE P
73 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice P
74 152 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
75 31 Sznajder Aneta --- K4 Kielce P
76 15 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
77 91 Szymoniak Krzysztof --- M4 Strawczyn P
78 36 Teliga Rafał --- M2 Huta Nowa P
79 9 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
80 149 Tymborowska-Wiedro Małgorzata WKURW TEAM K4 Zagnańsk P
81 45 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
82 0 Wikliński Jarosław CZYSTA AMATORKA M3 Marki P
83 40 Włodarczyk Sylwia --- K3 Chęciny P
84 53 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
85 51 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
86 99 Zabielski Grzegorz LUBLIN BIEGA M4 Lublin P
87 134 Żubrowska Malwina FITNESS ACTIVE K3 Szczecno P