Lista startowa 2018-02-25 Niwy Daleszyckie Bieg Powstańców Styczniowych 10 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 21 Adamczyk Danuta EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
2 49 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
3 22 Adamczyk Mariusz EKSTREMALNI DECARUN M5 Kielce P
4 93 Antczak Iliana EKSTREMALNI DECARUN K3 Miedziana Góra P
5 69 Bastrzyk Małgorzata STS SKARŻYSKO-KAMIENNA K1 Skarzysko-Kamienna P
6 0 Białek Estera --- K3 Skarzysko-Kamienna P
7 143 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
8 0 Bielecki Damian --- M2 Kielce P
9 110 Bielecki Robert HAPPYBIKE M3 Chęciny P
10 114 Błasiak Katarzyna STS SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Skarżysko kamienna P
11 130 Bogucki Arkadiusz --- M3 skarżzysko P
12 16 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
13 0 Cieślak Michał SPEEDRUN TEAM M3 Zagnańsk P
14 77 Cisowska Barbara EKSTREMALNI DECARUN K3 Kielce P
15 90 Długosz Jacek --- M3 starachowice P
16 145 Dołomisiewicz Sławomir --- M4 Staszów P
17 38 Florek Michał --- M3 Kraków P
18 37 Florek Mateusz --- M3 Sokolniki P
19 141 Gębska Alicja --- K3 Skarżysko-Kamienna P
20 128 Głuszek Tomasz --- M3 Kielce P
21 17 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
22 36 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
23 136 Kacprzak Paweł --- M3 Nowiny P
24 100 Karwacka Aneta LUBLIN BIEGA K4 ŁĘCZNA P
25 80 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
26 73 Kołomański Michał SPEEDRUN TEAM M3 Wilków P
27 74 Konieczny Sylwester --- M5 SZYDŁOWIEC P
28 24 Konik Marcin --- M3 Kielce P
29 101 Kostowniak Anna FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
30 107 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M2 Daleszyce P
31 55 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
32 89 Kraska Agnieszka FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
33 44 Kubicki Piotr --- M3 Kielce P
34 146 Kucab Magdalena MAMY-BIEGAMY KIELCE K3 Kielce P
35 144 Kulesza Grażyna --- K4 Kielce P
36 103 Kułaga Michał EKSTREMALNI DECARUN M1 Busko-Zdrój P
37 0 Kurasz Tomasz --- M3 Daleszyce P
38 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
39 27 Kwiecień Robert --- M3 Kielce P
40 125 Lasocka Klaudia AZS UJK KIELCE K2 Kielce P
41 108 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M4 Daleszyce P
42 109 Lejawka Urszula FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
43 10 Lipczyński Olaf LUBLIN BIEGA M3 Lublin P
44 0 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
45 75 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
46 9 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M3 Górno P
47 39 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
48 0 Marczak Tomasz --- M3 Warszawa P
49 104 Materek Izabela AZS UJK KIELCE K2 Suchedniów P
50 63 Matysek Agnieszka LKB RUDNIK K3 Pawłów P
51 32 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce P
52 28 Osędowska Aleksandra AZS UJK KIELCE K2 Płock P
53 0 Pałgan Paweł --- M2 Smyków P
54 12 Pałgan Rafał --- M3 KOZÓW P
55 13 Pałgan Gabriela --- K1 KOZÓW P
56 18 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
57 66 Piróg Dorota ZAGNAŃSK BIEGA K4 Łączna P
58 78 Prokopiuk Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Morawica P
59 132 Pytel Bożena --- K4 KIELCE P
60 57 Roik Tomasz --- M5 Szczucin P
61 70 Ruchomski Wiesław --- M5 Kielce P
62 6 Rykowska Iwona --- K3 Kielce P
63 50 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
64 113 Sadza Anna --- K3 skarzysko kamienna P
65 95 Sitarski Michał --- M3 Bodzentyn P
66 0 Sitarski Karol KIELCE BIEGA M3 Kielce P
67 137 Skrzyniarz Ewa --- K2 Nowiny P
68 0 Sobura Magdalena --- K3 KIELCE P
69 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice P
70 0 Sroka Emilia --- K3 Bielsko-Biała P
71 31 Sznajder Aneta --- K4 Kielce P
72 15 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
73 91 Szymoniak Krzysztof --- M4 Strawczyn P
74 36 Teliga Rafał --- M2 Huta Nowa P
75 9 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
76 0 Tymborowska-Wiedro Małgorzata WKURW TEAM K4 Zagnańsk P
77 45 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
78 0 Wikliński Jarosław CZYSTA AMATORKA M3 Marki P
79 40 Włodarczyk Sylwia --- K3 Chęciny P
80 53 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
81 51 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
82 99 Zabielski Grzegorz LUBLIN BIEGA M4 Lublin P
83 134 Żubrowska Malwina FITNESS ACTIVE K3 Szczecno P