Lista startowa 2018-04-08 Chęciny MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5018 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
3 5037 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
4 5048 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
5 0 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
6 0 Bukalski Pawel KOMOBIKE SCOTT M3 radom P
7 5028 Chojnacki Jakub CHOJNACKI MTB TEAM M2 Zawiercie P
8 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
9 5068 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
10 5072 Czarnowski Robert --- M4 RASZYN P
11 5071 Dudkiewicz Daniel MAROSPORT MTB TEAM M3 Mrochów P
12 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
13 5057 Glanz Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Warszawa P
14 5041 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
15 5035 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
16 5086 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
17 5010 Grabowski Andrzej --- M3 Zarzecze P
18 5040 Grubiński Marek --- M4 Warszawa P
19 0 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
20 5008 Grzyb Andrzej --- M3 Kielce P
21 5065 Gula Konrad --- M4 Stara Wieś P
22 5015 Hapek Andrzej --- M4 Jaworzno P
23 5059 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
24 5024 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
25 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
26 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
27 5079 Karwat Kamil ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM M3 Józefów P
28 5017 Kędzierski Janusz BIKE ROOM TEAM M4 Bełżyce P
29 5007 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
30 5011 Konieczny Filip BIKE ATELIER TEAM M2 Buczkowice P
31 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
32 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
33 5033 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
34 5083 Kurowski Dariusz MAROSPORT MTB TEAM M4 Grodzisk mazowiecki P
35 5002 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
36 5013 Kurzynski Dariusz --- M4 Zielonki P
37 5023 Langner Damian SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Dzibice P
38 5070 Lech Krzysztof AMELINIUM RACING TEAM M4 Michałowice P
39 5055 Małek Piotr IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M4 Warszawa P
40 5054 Małek Justyna IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
41 5031 Maślana Lucjan TRYBIK NORTHWAVE TEAM M4 Warszawa P
42 5080 Matusiak Łukasz GATTA BIKE-RS M2 Łask P
43 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
44 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
45 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
46 5085 Nieć Maciej 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Dziekanowice P
47 5045 Nowotka Michał MYBIKE.PL M3 Warszawa P
48 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
49 5082 Orszulak Adam MAROSPORT MTB TEAM M3 Grodzisk mazowiecki P
50 5021 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
51 5005 Paszczyk Dariusz BIKE ROOM TEAM M4 Lublin P
52 5044 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
53 5043 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
54 5039 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
55 0 Płudowski Leszek CYCLIŚCI M3 Warszawa P
56 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
57 5061 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
58 0 Puź Maciej ONBIKES SPORT TEAM M3 Warszawa P
59 5052 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
60 5075 Robert Sokolowski HPE-ESKOM-WHISTLE M4 Warszawa P
61 5006 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
62 5032 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
63 5087 Rumik Grzegorz --- M3 Strzyżewice P
64 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
65 5077 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
66 5084 Schmidt Piotr --- M3 Warszawa P
67 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
68 5009 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
69 5078 Sikorski Jakub --- M3 Modlnica P
70 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
71 0 Skóra Sławomir JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
72 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
73 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
74 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
75 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
76 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
77 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
78 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
79 5064 Szarecki Krzysztof PETROINFORM.NET M3 Kraków P
80 5022 Szewczyk Mateusz SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
81 5036 Sztal Sebastian BIKE ROOM TEAM M4 Lublin P
82 5014 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
83 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
84 5029 Topór Mariusz --- M5 Kraków P
85 5076 Wójcik Justyn KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
86 5074 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
87 5026 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
88 5019 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE M2 Sobków P
89 5020 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
90 5053 Zając Marek --- M5 WARSZAWA P
91 5062 Zawiła Paweł --- M3 Stryszów P