Lista startowa 2018-04-08 Chęciny MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3242 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
2 3256 Adamiec Kacper --- M2 Zagnańsk P
3 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
4 3004 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
5 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
6 3178 Augustyn Adam UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
7 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
8 0 Banasik Michał --- M2 Pierzchnica P
9 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
10 3155 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 skarżysko kamienna P
11 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
12 3017 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
13 3106 Bartkiewicz Paweł AXEL SPORT RACING TEAM M3 RZESZÓW P
14 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
15 0 Białek Damian --- M2 kielce P
16 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
17 0 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM M4 Kielce P
18 3245 Bilewicz Andrzej GORANGA TEAM M4 Michałowice P
19 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
20 3247 Blat Piotr --- M3 Kraśnik P
21 3250 Blat Paweł --- M3 Kraśnik P
22 3232 Błasik Szymon JASTRZĘBIE ŁASKIE MJ Łask P
23 3132 Bochenek Bartosz --- M3 Myszków P
24 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
25 3005 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
26 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
27 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
28 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
29 3134 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
30 3090 Chodnikiewicz Jarosław --- M3 Warszawa P
31 3081 Chojnacki Piotr CHOJNACKI MTB TEAM M2 Zawiercie P
32 3082 Chojnacki Kacper CHOJNACKI MTB TEAM MJ Zawiercie P
33 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
34 3197 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
35 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
36 0 Cieślewicz Marcin --- M3 Łask P
37 3093 Cypryjanski Przemysław --- M2 Oleśnica P
38 3061 Czarnowski Robert --- M4 RASZYN P
39 3146 Daleszak Igor CKBIKESHOP MTB TEAM M3 Kielce P
40 3094 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
41 3205 Dębiński Paweł ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Żelechów P
42 3221 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
43 0 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
44 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
45 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
46 3026 Dziama Michał SALUS SYNERGY AUTOMATION TEAM M2 Rzeszów P
47 3127 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
48 3086 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
49 3163 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
50 3052 Florowski Przemysław --- M3 Szydłowiec P
51 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
52 3233 Furmanski Konrad BARAN CYCLING TEAM M3 Łask P
53 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
54 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
55 3002 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
56 3119 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
57 3137 Gawron Krzysztof BIKEBOARD M4 Kraków P
58 3040 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
59 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
60 3248 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
61 3191 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 skarżysko kamienna P
62 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
63 3063 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
64 3240 Gorczyca Salatan GORANGA TEAM M2 Klecza górna 46 a P
65 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
66 3231 Grzesiak Bartosz MARCELI SLR M2 Raków P
67 3251 Grzesik Bartłomiej --- MJ Kielce P
68 3129 Grzeszkiewicz Maciej --- M3 Warszawa P
69 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
70 3055 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K3 Sieczka P
71 3054 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
72 3039 Heckert Maxymilian --- MJ Radoszyce P
73 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
74 3164 Jadczak Szymon --- M3 Radom P
75 3062 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
76 3088 Janowska Ewa --- K4 ewej1@op.pl P
77 3120 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
78 3107 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
79 3204 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
80 3176 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
81 3216 Kamiński Wojciech KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
82 3159 Kanciruk Piotr --- M4 Gdów P
83 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
84 0 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
85 3034 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
86 3153 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
87 3235 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
88 3200 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
89 3167 Kita Grzegorz --- M3 Tumlin P
90 3199 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
91 0 Klimas Robert TKKF UKLEJNA MYSLENICE M3 Myślenice P
92 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
93 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
94 3050 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
95 3008 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
96 3147 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
97 3121 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
98 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
99 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
100 3246 Konador Łukasz --- M4 Warszawa P
101 3051 Konieczny Grzegorz --- M5 Buczkowice P
102 3114 Kopeć Cezary KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-kamienna P
103 3102 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M3 łask P
104 3253 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
105 3142 Kosiński Kuba AXEL SPORT RACING TEAM M2 JAROSŁAW P
106 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
107 0 Kot Robert --- M2 Oleśnica P
108 3103 Kotuła Rafał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M3 Kraśnik P
109 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
110 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
111 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
112 3143 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
113 3095 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
114 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
115 3188 Krzysiek Grzegorz --- M4 Kielce P
116 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
117 3201 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
118 3135 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
119 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
120 3154 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
121 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
122 3222 Kułagowski Krzysztof WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
123 3236 Kupis Michał --- M3 Krakow P
124 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
125 0 Kwapisz Dawid SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM M2 Ruda P
126 3174 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
127 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
128 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
129 0 Lackowski Andrzej BIKE ROOM TEAM M3 Lublin P
130 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
131 3172 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
132 3171 Laskowski Dariusz FINISHER.PL M5 Łomianki P
133 3047 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
134 0 Lasota Stanislaw DOTSPORT RACING TEAM M4 Wieliczka P
135 3059 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
136 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
137 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
138 0 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
139 3211 Lenard Kamil KAMKOSPORT.PL M3 Legionowo P
140 3165 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
141 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
142 3074 Lniany Dawid --- MJ KIELCE P
143 0 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
144 3260 Łaski Błażej --- M3 Wolbórz P
145 3041 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
146 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
147 3020 Maciejewska Ewa --- K4 Daleszyce P
148 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
149 3076 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
150 3213 Maciejewski Zbigniew KLINIKA ROWERÓW M4 Warszawa P
151 3175 Majcher Łukasz --- M3 Krężnica jara P
152 3100 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
153 3214 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
154 3033 Marciniak Tomasz --- M3 Warszawa P
155 3111 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
156 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
157 3118 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
158 3021 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
159 3123 Mędroń Tomasz AXEL SPORT RACING TEAM M3 Rzeszów P
160 0 MĘDROŃ TOMASZ AXEL SPORT RACING TEAM M3 rzeszów P
161 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
162 3145 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
163 3099 Momot Sebastian --- M3 Piekoszów P
164 3060 Mortka Grzegorz SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Tarnobrzeg P
165 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
166 3192 Nawłatyna Adam METROBIKES.PL M2 Jabłonna P
167 3096 Niziołek Andrzej JMP M3 Skarżysko Kościelne P
168 3217 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
169 3144 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
170 3157 Obitko Jakub SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM MJ Sandomierz P
171 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
172 3183 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
173 3078 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
174 3108 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
175 3224 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
176 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
177 0 Pałka Ania ANYWHERE BIKE TEAM K2 Kraków P
178 3182 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
179 3098 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
180 3185 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
181 3249 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 Michałowice P
182 3179 Pasternak Michał --- M3 Starachowice P
183 3234 Paszkiel Jakub BARAN CYCLING TEAM M3 Skarżysko - Kamienna P
184 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
185 3150 Pawłowski Tomasz --- M3 Busko-Zdrój P
186 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
187 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
188 3190 Piętak Igor ROVESE RUN TEAM M4 Miedziana Góra P
189 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
190 3166 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
191 3259 Płudowski Leszek CYCLIŚCI M3 Warszawa P
192 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
193 3116 Pojawis Piotr --- M3 Kraków P
194 3239 Poręba Haridas GORANGA TEAM MJ Kraków P
195 3194 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM KJ Andrychów P
196 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
197 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
198 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
199 0 Putowski Rafał --- M4 Będzin P
200 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
201 3257 Radziejowski Tomasz --- M4 Zarzecze P
202 3156 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko kamienna P
203 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
204 0 Rdzanek Pawel --- M2 Święta Katarzyna P
205 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
206 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
207 3083 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
208 3184 Różycki Krystian --- M2 Chęciny P
209 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
210 3181 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
211 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
212 3022 Rycombel Łukasz SENGAM SPORT RACING TEAM M4 DĄBROWA GÓRNICZA P
213 3168 Rzegociński Grzegorz --- M3 Kraków P
214 3113 Sabat Karol --- M3 Zagnańsk P
215 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
216 3091 Serafin Mateusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
217 3136 Siciarz Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
218 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
219 3084 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
220 3126 Sikora Pawel ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
221 3036 Sikora Mariusz --- M2 Sokołów Młp P
222 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
223 3180 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
224 3238 Skwarczeński Jan --- MJ Bolechowice P
225 0 Sławomir Tokoń TKKF UKLEJNA MYSLENICE M3 Myślenice P
226 3203 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
227 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
228 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
229 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
230 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
231 3028 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
232 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
233 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
234 3219 Strojek Łukasz --- M3 Niepołomice P
235 3162 Suchocki Jakub --- M3 Tarnobrzeg P
236 3220 Surmacki Michał KLINIKA ROWERÓW M3 Warszawa P
237 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
238 3101 Szatko Tomasz GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M4 Mielec P
239 3228 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
240 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
241 3148 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
242 3186 Szwed Mateusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
243 3193 Szymanek Tomasz METROBIKES.PL M3 Puławy P
244 3037 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
245 3066 Szymański Andrzej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
246 3049 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
247 3258 Szymański Bartosz --- M3 Warszawa P
248 3045 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
249 3254 Tarłowski Tomasz --- M4 Raków P
250 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
251 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
252 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
253 3195 Troczyński Łukasz --- M3 Tumlin Wykień P
254 3138 Urbankowski Michał BIKEBOARD M4 Kraków P
255 3064 Warzocha Piotr AXEL SPORT RACING TEAM M2 Sokołów Młp P
256 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
257 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
258 0 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
259 3210 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
260 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
261 3244 Wojtacha Kacper --- MJ Kraków P
262 0 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
263 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
264 3225 Wróbel Karol VIP TRANS TEAM M3 Opoczno P
265 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
266 3038 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
267 3173 Wyrzykowska Marta POLONIA WARSZAWA MTB K3 Latchorzew P
268 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
269 3087 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K3 Katowice P
270 3035 Zawiła Paweł --- M3 Stryszów P
271 0 Zdanowski Patryk --- MJ Daleszyce P
272 3189 Ziental Dariusz ROCK & ROWER TEAM M5 Nowiny P
273 0 Zięba Mariusz --- M3 Starachowice P
274 3152 Zimoński Bartosz --- M2 Myszków P
275 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
276 3023 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
277 3169 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
278 3079 Żurek Robert --- M5 Kraków P
279 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P