Lista startowa 2018-04-08 Chęciny MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8077 Adamiec Szczepan --- FJ kielce P
2 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
3 0 Bartkiewicz Marek AXEL SPORT RACING TEAM F2 rzeszów P
4 8020 Bartkiewicz Barbara AXEL SPORT RACING TEAM FK2 Rzeszów P
5 8022 Bogdański Łukasz --- F2 Zagnańsk P
6 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
7 8062 Bull Hari GORANGA TEAM FJ Usa P
8 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
9 8051 Cedrowicz Paweł ROCK & ROWER TEAM F4 Kielce P
10 8034 Chrabąszcz Grzegorz --- F2 Chęciny P
11 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
12 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
13 8053 Czernoch Marta --- FK4 Warszawa P
14 0 Dobrowolski Krzysztof --- F2 Chęciny P
15 8007 Domin Piotr --- F2 Rzeszów P
16 8064 Doyle Mohana GORANGA TEAM F1 Usa P
17 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
18 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
19 7017 Gałek Ignacy --- F- Chęciny P
20 8030 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
21 7009 Gawryś Kinga ROWER-SPORT KIELCE FK0 Kielce P
22 8049 Gil Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F2 ZAGNAŃSK P
23 8057 Gogolewska Weronika MTB 3184 FK1 Kraków P
24 8036 Gola Paulina --- FK2 KIELCE P
25 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
26 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
27 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
28 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
29 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
30 8076 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
31 8059 Jakubowski Jakub --- F2 Piekoszów P
32 8025 Janas Mariusz --- F4 Kraków P
33 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
34 8001 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
35 7014 Jusiak Julia ETI LKKG JASTKÓW FK0 JASTKÓW P
36 8047 Kawecki Marcin --- F2 Koprzywnica P
37 0 Klisik Błażej --- F0 Kielce P
38 0 Klisik Piort --- F4 Kielce P
39 8024 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F4 Tarnobrzeg P
40 8018 Kopeć Filip KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
41 8004 Kordos Daniel BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ F2 Opatów P
42 8054 Kosiński Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kam. P
43 7018 Kosiński Maksymilian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam. P
44 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
45 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
46 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
47 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
48 7012 Kowalczyk Jakub --- F0 Radom P
49 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
50 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
51 8019 Kowalski Grzegorz --- F4 Gaj P
52 8014 Krajewski Marcin MTB DĘBICA F2 Straszęcin P
53 8013 Krajewski Arek MTB DĘBICA F2 Straszęcin P
54 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
55 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
56 0 Kumor Zuzanna --- FK- Morawica P
57 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
58 7007 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Stasi Las, gm. Serock P
59 0 Lasek Marcin --- F2 Pstrągowa P
60 8033 Lipa kamil AXEL SPORT RACING TEAM F2 tarnow P
61 8044 Lipa Anna BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
62 8066 Łyszcz Mariusz GORANGA TEAM F2 Mokre P
63 8069 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI F2 Górno P
64 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
65 8082 Mazurczak Karol SUKÓW F2 Suków P
66 8003 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
67 7004 Młynarczyk Jakub --- F0 Morawica P
68 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
69 0 Obuchowski Robert LEADER FOX MTB TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
70 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
71 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
72 8026 Peret Wiktor WIKPER TEAM F4 Grębów P
73 0 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
74 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
75 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
76 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
77 8056 Raczyński Tomasz --- F4 Kielce P
78 8017 Rak Marcin MTB DĘBICA F2 Żyraków P
79 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
80 7019 Rasiński Cezary GORANGA TEAM F0 Lublin P
81 0 Rosińska Sylwia --- FK4 Warszawa P
82 7010 Rosiński Dominik --- F- Warsaw P
83 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
84 8063 Sidorov Samvit GORANGA TEAM FJ Rosja P
85 8083 Smelcarz Wojciech SUKÓW F2 Suków P
86 8067 Sola Borys --- F2 Radom P
87 7013 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
88 0 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
89 8080 Stando Mariusz --- F1 Kielce P
90 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
91 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
92 8006 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
93 0 Stępniewski Igor UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
94 8065 Suder Stanisław GORANGA TEAM FJ Kraków P
95 8068 Suswał Piotr --- F4 Ostrowiec Świętokrzyski P
96 7023 Suty Aleksander MTB KOMBUD TEAM F0 Radom P
97 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
98 7022 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
99 7021 Szejna Borys STOK TEAM F0 Zagnańsk P
100 8037 Szybowicz Jarosław AXEL SPORT RACING TEAM F4 rzeszów P
101 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
102 0 Targosz Michał ITM BW KRAKÓW F2 Kraków P
103 8040 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
104 0 Węgrzyn Krzysztof GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F4 Mielec P
105 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
106 0 Wilk Michał --- F2 Zagnańsk P
107 8055 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
108 8021 Wojnowski Michał --- F2 Kielce P
109 8074 Wojtal Iwona --- FK2 tarnobrzeg P
110 8075 Wojtal Jacek --- F4 tarnobrzeg P
111 7020 WOJTAL Karol --- F0 tarnobrzeg P
112 8058 Wosiński Marek --- F4 Staszów P
113 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
114 8031 Zagdański Michał --- F2 Zagnańsk P
115 8079 Zapała Bartosz --- F1 Kielce P
116 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
117 8043 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FK1 Bodzentyn P
118 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
119 8078 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
120 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P