Lista startowa 2018-04-21 Daleszyce CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 250 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 232 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
3 273 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
4 230 Barto Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Łoś P
5 0 Belowski Leszek PUŁAWIANIN PUŁAWY M6 Puławy P
6 241 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
7 0 Bogucki Arkadiusz --- M3 skarżzysko P
8 222 Chaba Tomasz --- M2 Zagnansk P
9 0 Chrobot Daniel BBL STRAWCZYN/ WOŹNIAK TEAM M2 Kielce P
10 0 Cisowska Barbara EKSTREMALNI DECARUN K3 Kielce P
11 269 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
12 253 Durło Mateusz SOBKÓW BIEGA M2 SOBKÓW P
13 224 Górzyński Paweł --- M3 Zagnańsk P
14 277 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
15 201 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
16 211 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
17 271 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
18 0 Kacprzak Paweł --- M3 Nowiny P
19 299 Kaleta Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 kielce P
20 226 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Kielce P
21 219 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
22 295 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
23 203 Konik Marcin --- M3 Kielce P
24 229 Kopeć Arkadiusz CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
25 294 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
26 0 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M3 Daleszyce P
27 215 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M2 Daleszyce P
28 297 Kręcisz Karol --- M3 Kielce P
29 284 Kułaga Michał EKSTREMALNI DECARUN M1 Busko-Zdrój P
30 0 Kurasz Tomasz --- M3 Daleszyce P
31 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
32 262 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
33 238 Lesiowski Łukasz --- M3 Bodzentyn P
34 270 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
35 254 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
36 293 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
37 300 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
38 298 Malek Grzegorz --- M2 Kielce P
39 251 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
40 233 Misiara Jerzy --- M5 NOWINY P
41 296 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
42 0 Mularczyk Pawweł --- M3 Kielce P
43 247 Opowicz Marzena KB ACTIVESPORTS WARSZAWA K4 Warszawa P
44 214 Ożóg Paweł EKSTREMALNI DECARUN M2 Kielce P
45 246 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
46 212 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
47 235 Piróg Dorota SPEEDRUN TEAM K4 Łączna P
48 264 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
49 223 Roszkowski Wojciech --- M5 Warszawa P
50 245 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
51 210 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
52 225 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
53 0 Sienkiel Bartłomiej --- M2 Belzyce P
54 208 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
55 260 Sitarski Karol KIELCE BIEGA M3 Kielce P
56 265 Skrzyniarz Ewa --- K2 Nowiny P
57 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice P
58 240 Sroka Emilia --- K3 Bielsko-Biała P
59 206 Stępień Renata --- K4 Kielce P
60 283 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
61 0 Szczepańska Emilia NURT MOSTKI K2 Skarżysko-Kamienna P
62 213 Sznajder Aneta EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
63 257 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
64 248 Ścigała Łukasz --- M3 Ostrowiec Św. P
65 0 Targosz Michał --- M3 Kraków P
66 236 Teliga Rafał --- M2 Huta Nowa P
67 204 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
68 209 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
69 218 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
70 202 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
71 268 Wróbel Michał --- M3 Kielce P
72 207 Wrzałka Zdzisław MIEDZIANA GÓRA BIEGA RAZEM M6 Kielce P
73 0 Wypchło Łukasz --- M3 Kielce P
74 0 Zebrzowski Mariusz --- M4 Daleszyce P
75 0 Zębala Marta --- K3 Kielce P
76 301 Ziętara Marcin ZABIEGANI MIELEC M2 Kazimierza Wielka P