Lista startowa 2018-04-21 Daleszyce CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 250 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 232 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
3 273 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
4 230 Barto Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Łoś P
5 0 Belowski Leszek PUŁAWIANIN PUŁAWY M6 Puławy P
6 282 Bębacz Rafał SPEEDRUN TEAM M4 Oblęgorek P
7 241 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
8 315 Bogucki Arkadiusz --- M3 skarżzysko P
9 222 Chaba Tomasz --- M2 Zagnansk P
10 317 Chrobot Daniel BBL STRAWCZYN/ WOŹNIAK TEAM M2 Kielce P
11 0 Cisowska Barbara EKSTREMALNI DECARUN K3 Kielce P
12 269 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
13 253 Durło Mateusz SOBKÓW BIEGA M2 SOBKÓW P
14 309 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
15 224 Górzyński Paweł --- M3 Zagnańsk P
16 277 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
17 311 Hińcza Tomasz --- M2 Górno P
18 201 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
19 211 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
20 271 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
21 304 Kacprzak Paweł --- M3 Nowiny P
22 299 Kaleta Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 kielce P
23 226 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Kielce P
24 305 Karwacka Aneta LUBLIN BIEGA K4 ŁĘCZNA P
25 219 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
26 295 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
27 203 Konik Marcin --- M3 Kielce P
28 229 Kopeć Arkadiusz CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
29 312 Kotowski Krzysztof EKSTREMALNI DECARUN M2 Kielce P
30 294 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
31 303 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M3 Daleszyce P
32 215 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M2 Daleszyce P
33 297 Kręcisz Karol --- M3 Kielce P
34 289 Krzelowski Zbigniew --- M3 Sędziszów P
35 284 Kułaga Michał EKSTREMALNI DECARUN M1 Busko-Zdrój P
36 307 Kurasz Tomasz --- M3 Daleszyce P
37 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
38 262 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
39 308 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M4 Daleszyce P
40 238 Lesiowski Łukasz --- M3 Bodzentyn P
41 270 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
42 254 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
43 0 Maćkowski Łukasz --- M3 Kielce P
44 293 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
45 300 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
46 298 Malek Grzegorz --- M2 Kielce P
47 251 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
48 233 Misiara Jerzy --- M5 NOWINY P
49 296 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
50 316 Mularczyk Pawweł --- M3 Kielce P
51 247 Opowicz Marzena KB ACTIVESPORTS WARSZAWA K4 Warszawa P
52 214 Ożóg Paweł EKSTREMALNI DECARUN M2 Kielce P
53 246 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
54 212 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
55 235 Piróg Dorota SPEEDRUN TEAM K4 Łączna P
56 264 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
57 223 Roszkowski Wojciech --- M5 Warszawa P
58 245 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
59 210 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
60 225 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
61 0 Sienkiel Bartłomiej --- M2 Belzyce P
62 208 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
63 260 Sitarski Karol KIELCE BIEGA M3 Kielce P
64 265 Skrzyniarz Ewa --- K2 Nowiny P
65 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice P
66 240 Sroka Emilia --- K3 Bielsko-Biała P
67 206 Stępień Renata --- K4 Kielce P
68 310 Surma Krystian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Strawczyn P
69 283 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
70 314 Szczepańska Emilia NURT MOSTKI K2 Skarżysko-Kamienna P
71 0 Szewczyk Michał --- M2 Zbrza P
72 213 Sznajder Aneta EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
73 257 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
74 248 Ścigała Łukasz --- M3 Ostrowiec Św. P
75 0 Targosz Michał --- M3 Kraków P
76 236 Teliga Rafał --- M2 Huta Nowa P
77 204 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
78 279 Turak Joanna PUŁAWIANIN PUŁAWY K4 Puławy P
79 209 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
80 218 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
81 202 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
82 268 Wróbel Michał --- M3 Kielce P
83 207 Wrzałka Zdzisław MIEDZIANA GÓRA BIEGA RAZEM M6 Kielce P
84 313 Wypchło Łukasz --- M3 Kielce P
85 306 Zabielski Grzegorz LUBLIN BIEGA M4 Lublin P
86 0 Zebrzowski Mariusz --- M4 Daleszyce P
87 302 Zębala Marta --- K3 Kielce P
88 301 Ziętara Marcin ZABIEGANI MIELEC M2 Kazimierza Wielka P