Lista startowa 2018-04-22 Daleszyce MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5018 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
3 5037 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
4 5091 Banasik Michał --- M2 Pierzchnica P
5 5118 Baran Jakub --- M3 Warszawa P
6 5048 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
7 5110 Bieniasz Michał CHEMIK PUSTKÓW MTB M2 Dębica P
8 5151 Bogaczyk Maciek POLSKI KLUB MTB M3 wroclaw P
9 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
10 5119 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
11 5115 Brzostek Rafał NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL M4 Warszawa P
12 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
13 5068 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
14 5108 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
15 5072 Czarnowski Robert --- M4 RASZYN P
16 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
17 5097 Filipek Marcin SKIERVELO M3 Skierniewice P
18 5057 Glanz Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Warszawa P
19 5041 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
20 5010 Grabowski Andrzej --- M3 Zarzecze P
21 5001 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
22 0 Jabłoński Marcin --- M2 Chrzanów P
23 5059 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
24 5114 Jarosz Albert NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL M4 Warszawa P
25 5093 Jędrej Andrzej ADI OSTRY TEAM M4 Brwinów P
26 5088 Kaczmarski Artur --- M3 Radom P
27 5121 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
28 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
29 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
30 5079 Karwat Kamil ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM M3 Józefów P
31 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
32 5007 Kochanowski Tomasz RODEX M4 Radom P
33 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
34 5095 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
35 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
36 0 Kryński Łukasz GRUPA BANKIETOWA M4 Siepraw P
37 3320 Krysztoforski Maciej SERWIS BAJKA.COM M3 Warszawa P
38 5033 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
39 5083 Kurowski Dariusz MAROSPORT MTB TEAM M4 Grodzisk mazowiecki P
40 5002 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
41 5070 Lech Krzysztof MAROSPORT MTB TEAM M4 Michałowice P
42 5106 Maciejowski Przemysław BIKEBOARD M3 Zabierzów P
43 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
44 0 Marczak Kamil KAMKOSPORT.PL M3 Warszawa P
45 5031 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
46 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
47 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
48 5092 Michalski Rafał SKIERVELO M3 Skierniewice P
49 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
50 5096 Niezgoda Mateusz CHEMIK PUSTKÓW MTB M2 Pustków 3 P
51 5045 Nowotka Michał MYBIKE.PL M3 Warszawa P
52 5082 Orszulak Adam MAROSPORT MTB TEAM M3 Grodzisk mazowiecki P
53 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
54 5044 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
55 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
56 5104 Pomarański Kamil CYCLO TRENER TEAM M3 Kielce P
57 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
58 5109 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
59 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
60 5077 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
61 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
62 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
63 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
64 5101 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
65 5009 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
66 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
67 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
68 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
69 5103 Sobczak Bartosz OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
70 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
71 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
72 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
73 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
74 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
75 5064 Szarecki Krzysztof PETROINFORM.NET M3 Kraków P
76 5102 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
77 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
78 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
79 5089 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
80 5076 Wójcik Justyn KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
81 5074 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
82 5026 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
83 5053 Zając Marek --- M5 WARSZAWA P
84 5090 Ząbek Mateusz --- M2 Kielce P
85 5098 Zbytniewski Michał METROBIKES.PL M3 Lublin P
86 5111 Zieliński Arkadiusz POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
87 5107 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
88 5099 Żeszczynski Cezary DIRTY40 M3 Warszawa P
89 5100 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K3 Warszawa P