Lista startowa 2017-09-10 Masłów-Ciekoty MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7009 Adamiec Szczepan --- F0 kielce P
2 8387 Adamiec Kacper --- F2 Zagnańsk P
3 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
4 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
5 7050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
6 7152 Barchan Roksana DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FK0 Daleszyce P
7 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
8 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
9 8388 Blanka Pawlikowsks --- FK2 WOŁOMIN P
10 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
11 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
12 7074 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
13 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
14 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
15 7056 Chruściński Filip --- F- Morawica P
16 8389 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
17 8070 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM F4 Łomianki P
18 7073 Drzewiecki Grzegorz --- F3 Skarżysko kościelne P
19 8382 Dziadek Dariusz --- F4 Busko-Zdroj P
20 7064 Dziurski Kuba DALESZYCE F0 Daleszyce P
21 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
22 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
23 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
24 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
25 8313 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM F4 Lublin P
26 8233 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
27 8238 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
28 7090 Gil Tomasz --- F3 ZAGNAŃSK P
29 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
30 7008 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
31 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
32 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
33 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
34 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
35 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
36 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
37 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
38 8391 Jagiełło Norbert --- F4 Kielce P
39 8360 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
40 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
41 7032 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
42 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
43 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
44 8301 Kaczmarski Mariusz MARAD MOTORS F5 Kielce P
45 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
46 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
47 8379 Kaleta Jacek --- F2 Górno P
48 8290 Kawecki Marcin --- F3 Koprzywnica P
49 8373 Kołodziejczyk Wojciech --- F5 Zagnańsk P
50 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
51 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
52 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
53 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
54 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
55 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
56 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
57 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
58 8121 Kowalski Kacper ROWER-SPORT KIELCE F1 Kielce P
59 8390 Kowalski Jarosław --- F4 Kielce P
60 7154 Kozieł Kacper DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
61 8180 Krasiński Ryszard --- F6 Lipsko P
62 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
63 8374 Ksel Grzegorz NIXEL F3 Kielce P
64 8386 Kucharski Andrzej --- F5 Kielce P
65 8362 Kumor Kamil ROWER-SPORT KIELCE F2 Masłów P
66 8016 Kustra Piotr SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F4 Lublin P
67 8291 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
68 8380 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F5 RADOM P
69 8364 Lipa Zbigniew --- F5 Bodzentyn P
70 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
71 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
72 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
73 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
74 8304 Machocki Grzegorz --- F3 Górno P
75 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
76 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
77 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
78 7153 Maciejewski Szymon DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
79 8311 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
80 7047 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
81 8161 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
82 0 Mika Michał --- F3 Bodzentyn P
83 8256 Momot Sebastian --- F3 Piekoszów P
84 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
85 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
86 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
87 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
88 8282 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
89 8283 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
90 7158 Pawlak Kuba DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
91 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
92 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
93 7085 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
94 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
95 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
96 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
97 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
98 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
99 8365 Plewiński Grzegorz --- F4 Bodzentyn P
100 8125 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK1 Andrychów P
101 0 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
102 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
103 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
104 8251 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
105 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
106 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
107 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
108 8167 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER F3 Kielce P
109 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
110 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
111 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
112 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
113 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
114 7019 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
115 8075 Skuciński Marcin --- F3 Morawica P
116 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
117 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
118 8385 Staniszewski Piotr BIKEHEAD F3 Będzin P
119 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
120 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
121 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
122 8384 Suder Stanisław GORANGA TEAM F0 Kraków P
123 7157 Sypniewski Franciszek DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
124 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
125 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
126 7159 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
127 7155 Szpakowski Jędrzej DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
128 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
129 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
130 7156 Ungier Bartosz DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
131 8356 Uribe Manuel --- F2 Krakow P
132 8358 Wawron Mariusz --- F3 Lublin P
133 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
134 7080 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
135 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
136 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
137 7027 Wójcik Jan CKBIKESHOP MTB TEAM F- Szewce P
138 0 Wróblewski Filip COLOR TEAM F2 Lubartów P
139 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
140 8292 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
141 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
142 8357 Zielonka Rafał --- F3 Suków P
143 8378 Ziemba Andrzej --- F2 Górno P
144 8377 Zyguła Sławomir --- F5 Bodzentyn P
145 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
146 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
147 8383 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
148 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
149 8076 Żurek Jakub MTB 3184 F1 Kraków P
150 8077 Żurek Robert --- F4 Kraków P
151 8381 Żyto Jakub MEXLLER JURA KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P