Lista startowa 2018-04-22 Daleszyce MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3270 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
2 3242 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
3 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
4 3004 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
5 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
6 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
7 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
8 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
9 3058 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
10 0 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
11 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
12 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
13 3232 Błasik Szymon JASTRZĘBIE ŁASKIE MJ Łask P
14 0 Borodziuk Michał ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Radom P
15 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
16 3005 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
17 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
18 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
19 3317 Burakowski Robert --- M4 Lublin P
20 0 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
21 3134 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
22 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
23 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
24 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
25 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
26 3146 Daleszak Igor CKBIKESHOP MTB TEAM M3 Kielce P
27 3094 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
28 3267 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
29 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
30 3205 Dębiński Paweł ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Żelechów P
31 3221 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
32 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
33 3280 Dudman Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Warszawa P
34 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
35 3026 Dziama Michał SALUS SYNERGY AUTOMATION TEAM M2 Rzeszów P
36 3163 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
37 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
38 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
40 3119 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
41 3137 Gawron Krzysztof BIKEBOARD M4 Kraków P
42 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
43 3248 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
44 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
45 3063 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
46 3154 Gołuch Michał --- M3 Kielce P
47 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
48 3262 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
49 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
50 3311 Grzywa Grzegorz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Czernichów P
51 3263 Guła Waldek --- M3 Staszów P
52 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
53 0 Jakóbczyk Marek BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
54 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
55 3120 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
56 3326 Jaskólski Ziemowit --- M3 Warszawa P
57 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
58 3304 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
59 3269 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
60 3107 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
61 3313 Jędrzejczak Jakub --- M2 Łódź P
62 3204 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
63 3307 Jóźwiak Przemysław LUBLIN M3 Lublin P
64 3286 Kaca Elżbieta MYBIKE.PL K3 Jedlnia Letnisko P
65 3282 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
66 3159 Kanciruk Piotr --- M4 Gdów P
67 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
68 3299 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
69 3279 Kąkol Sławomir TIMBUD TEAM M5 Nowy Dwór Mazowiecki P
70 3276 Kąsiel Paweł --- M3 Wrocław P
71 3235 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
72 3200 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
73 3167 Kita Grzegorz --- M3 Tumlin P
74 3199 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
75 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
76 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
77 3325 Kmiecik Sylwester --- M4 Kraków P
78 3050 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
79 3008 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
80 3121 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
81 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
82 3114 Kopeć Cezary KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-kamienna P
83 3308 Kosmala Krzysztof --- MJ Kranów P
84 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
85 3278 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
86 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
87 3309 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
88 3310 Kowalski Kacper ROWER-SPORT KIELCE MJ Kielce P
89 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
90 3143 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
91 3095 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
92 3291 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE eBIKE TEAM M6 Kielce P
93 0 Kryńska Anna GRUPA BANKIETOWA K4 Siepraw P
94 3324 Kryza Rafał --- M4 Lublin P
95 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
96 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
97 0 Kucharski Daniel --- M3 Żakowice P
98 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
99 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
100 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
101 3222 Kułagowski Krzysztof WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
102 3236 Kupis Michał --- M3 Krakow P
103 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
104 3296 Kutyła Marcin HAPPYBIKE M3 Zwoleń P
105 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
106 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
107 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
108 3172 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
109 3171 Laskowski Dariusz FINISHER.PL M5 Łomianki P
110 3287 Laskowski Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
111 3047 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
112 0 Lasota Stanislaw DOTSPORT RACING TEAM M4 Wieliczka P
113 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
114 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
115 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
116 3074 Lniany Dawid --- MJ KIELCE P
117 0 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
118 3323 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
119 3314 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
120 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
121 3319 Łygas Krzysztof FINISHER.PL M3 Warszawa P
122 3020 Maciejewska Ewa --- K4 Daleszyce P
123 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
124 3076 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
125 3175 Majcher Łukasz --- M3 Krężnica jara P
126 3288 Manecki Rafał --- M3 Daleszyce P
127 3300 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
128 3033 Marciniak Tomasz --- M3 Warszawa P
129 3111 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
130 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
131 3118 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
132 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
133 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
134 3331 Mijakowski Krzysztof --- M2 Warszawa P
135 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
136 3145 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
137 3099 Momot Sebastian --- M3 Piekoszów P
138 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
139 3192 Nawłatyna Adam METROBIKES.PL M2 Jabłonna P
140 3264 Niezgoda Piotr CHEMIK PUSTKÓW MTB MJ Brzeźnica P
141 3096 Niziołek Andrzej JMP M3 Skarżysko Kościelne P
142 3217 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
143 3144 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
144 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
145 3183 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
146 3078 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
147 3108 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
148 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
149 3334 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE ??? Kielce P
150 3249 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 Michałowice P
151 3234 Paszkiel Jakub BARAN CYCLING TEAM M3 Skarżysko - Kamienna P
152 3335 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
153 3274 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
154 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
155 3150 Pawłowski Tomasz --- M3 Busko-Zdrój P
156 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
157 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
158 3318 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
159 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
160 0 Plech Mikołaj --- MJ WinnyTM@spoko.pl P
161 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
162 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
163 0 Protsiv Nazar HPE-ESKOM-WHISTLE M3 Lwów P
164 3261 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
165 3322 PRZERWA MIROSŁAW --- M4 Rawa Mazowiecka P
166 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
167 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
168 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
169 0 Raczyński Tomasz --- M5 Kielce P
170 3156 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko kamienna P
171 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
172 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
173 3083 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
174 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
175 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
176 3329 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
177 3306 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
178 3168 Rzegociński Grzegorz --- M3 Kraków P
179 3113 Sabat Karol --- M3 Zagnańsk P
180 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
181 3091 Serafin Mateusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
182 3136 Siciarz Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
183 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
184 3084 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
185 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
186 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
187 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
188 0 Sojda Rafal --- M2 Kielce P
189 3332 Sojda Rafal --- M2 kielce P
190 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
191 3301 Solski Nikodem TEAM PKO BANK POLSKI M3 Lublin P
192 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
193 3289 Sośnierz Mariusz --- M4 Kielce P
194 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
195 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
196 3028 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
197 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
198 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
199 3315 Stronias Paweł TEAM HUROM M3 Opoczno P
200 3162 Suchocki Jakub --- M3 Tarnobrzeg P
201 3283 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
202 3228 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
203 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
204 3148 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
205 3295 Szostak Adrian NECTOR FAN SPORT M3 Kraków P
206 3037 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
207 3193 Szymanek Tomasz METROBIKES.PL M3 Puławy P
208 3045 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
209 3272 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
210 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
211 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
212 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
213 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
214 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
215 3302 Turek Mateusz --- M2 Kielce P
216 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
217 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
218 3303 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
219 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
220 3210 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
221 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
222 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
223 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
224 3244 Wojtacha Kacper --- MJ Kraków P
225 3275 Wraga Andrzej --- M4 Okuniew P
226 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
227 3038 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
228 3173 Wyrzykowska Marta POLONIA WARSZAWA MTB K3 Latchorzew P
229 3328 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE M2 Sobków P
230 3277 Zając Wacław --- M3 Kraków P
231 3312 Zajączkowski Antoniusz --- M5 Stalowa Wola P
232 3321 Zajt Marcin KKS SOKÓŁ KETY M3 BOLECHOWICE P
233 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
234 3087 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K3 Katowice P
235 3290 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
236 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
237 3189 Ziental Dariusz ROCK & ROWER TEAM M5 Nowiny P
238 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
239 3023 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
240 3327 Żelazowski Mateusz --- MJ Bodzentyn P
241 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P
242 3079 Żurek Robert --- M5 Kraków P