Lista startowa 2018-04-22 Daleszyce MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 8139 Azevedo Nimai --- F0 Canada P
3 0 Baćkowski Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
4 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
5 0 Baranowicz Michał BARAN CYCLING TEAM F2 Łask P
6 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
7 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
8 8136 Bilewicz Andrzej GORANGA TEAM F4 Michałowice P
9 8033 Błaszczyk Karol DALESZYCE F2 Daleszyce P
10 7025 Błaszczyk Zuzanna DALESZYCE FK- Daleszyce P
11 8090 Borowiec Hubert --- FJ Dyminy P
12 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
13 0 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Kielce P
14 8131 Bukowski Damian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
15 8062 Bull Hari GORANGA TEAM FJ Usa P
16 8138 Bull Gaur --- F1 Usa P
17 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
18 8141 Carter Nimai --- F1 Australia P
19 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
20 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
21 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
22 8088 Czernoch Piotr ISPORT.PL TEAM MTB F4 Warszawa P
23 8053 Czernoch Marta ISPORT.PL TEAM MTB FK4 Warszawa P
24 8064 Doyle Mohana GORANGA TEAM F1 Usa P
25 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
26 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
27 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
28 0 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
29 8031 Gola Anna --- FK2 Kielce P
30 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
31 8137 Gorczyca Salatan GORANGA TEAM F2 Klecza górna 46 a P
32 8094 Góźdź Dariusz --- F4 Sitkówka - Nowiny P
33 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
34 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
35 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
36 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
37 8059 Jakubowski Jakub --- F2 Piekoszów P
38 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
39 8001 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
40 8111 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
41 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
42 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
43 8107 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
44 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
45 8095 Kawalec Edmund --- F4 Skarżysko-Kamienna P
46 7028 Kawalec Benjamin --- F- Skarżysko-Kamienna P
47 8120 Kisiel Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F4 Daleszyce P
48 8018 Kopeć Filip KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
49 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
50 7018 Kosiński Maksymilian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam. P
51 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
52 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
53 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
54 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
55 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
56 8096 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F4 Skarżysko Kamienna P
57 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
58 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
59 8099 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
60 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
61 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
62 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
63 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
64 8135 Kwiatkowski Marcin --- F2 Górno P
65 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
66 7007 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Stasi Las, gm. Serock P
67 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
68 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
69 8066 Łyszcz Mariusz GORANGA TEAM F2 Mokre P
70 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
71 0 Machocki Marcin EKSTREMALNI STRAWCZYN F4 Kielce P
72 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
73 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
74 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
75 7004 Młynarczyk Jakub --- F0 Morawica P
76 8144 Młynarczyk Jacek SUKÓW F2 Kielce P
77 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
78 8129 Nykiel Michał --- F1 Dębica P
79 8134 Obitko Jakub SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM FJ Sandomierz P
80 8133 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
81 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
82 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
83 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
84 8116 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
85 8093 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
86 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
87 8142 Poręba Haridas GORANGA TEAM F1 Kraków P
88 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
89 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
90 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
91 8056 Raczyński Tomasz --- F4 Kielce P
92 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
93 0 Rasinska Beata --- FK2 Kielce P
94 7019 Rasiński Cezary GORANGA TEAM F0 Lublin P
95 8122 Rubak Mariusz LEŚNE WIEPRZE F2 Daleszyce P
96 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
97 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
98 8124 Sędzielewski Michał DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FJ Kielce P
99 8063 Sidorov Samvit GORANGA TEAM FJ Rosja P
100 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
101 0 Sierajewska Dorota KS ENERGIA KOZIENICE FK4 Kozienice P
102 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
103 8097 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
104 8130 Skuza Wiktor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
105 8117 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
106 8091 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
107 7013 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
108 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
109 8145 Stelmach Andrzej SUKÓW F6 Suków P
110 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
111 8065 Suder Stanisław GORANGA TEAM FJ Kraków P
112 8089 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
113 8068 Suswał Piotr --- F4 Ostrowiec Świętokrzyski P
114 8102 Sypniewski Franciszek VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
115 8092 Szczepanik Andrzej --- F6 Kazimierza Wielka P
116 8127 Szczepina Adrian TRIDENT SEAFOODS F2 Kraków P
117 8140 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
118 8151 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F2 Zagnańsk P
119 8015 Szleszyński Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
120 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
121 8149 Szymoniak Krystian --- F2 Wola kopcowa P
122 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
123 0 Targosz Michał ITM BW KRAKÓW F2 Kraków P
124 0 Ungier Dariusz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
125 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
126 8114 Wąś Maciej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
127 8040 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
128 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
129 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
130 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
131 0 Wilk Michał --- F2 Zagnańsk P
132 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
133 8058 Wosiński Marek --- F4 Staszów P
134 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
135 8143 Zawisza Mariusz --- F4 Wierzbica P
136 8121 Zielonka Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F2 Daleszyce P
137 8132 Ziemniak Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
138 8146 Zychowicz Daniel --- FJ Daleszyce P
139 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
140 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
141 8043 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
142 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
143 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P
144 0 Żygadło Mateusz --- FJ Jarosław P
145 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P