Lista startowa 2018-04-22 Daleszyce MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 8139 Azevedo Nimai --- F0 Canada P
3 0 Baćkowski Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
4 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
5 0 Baranowicz Michał BARAN CYCLING TEAM F2 Łask P
6 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
7 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
8 8136 Bilewicz Andrzej GORANGA TEAM F4 Michałowice P
9 8033 Błaszczyk Karol DALESZYCE F2 Daleszyce P
10 7025 Błaszczyk Zuzanna DALESZYCE FK- Daleszyce P
11 8090 Borowiec Hubert --- FJ Dyminy P
12 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
13 8119 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
14 0 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Kielce P
15 8131 Bukowski Damian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
16 8062 Bull Hari GORANGA TEAM FJ Usa P
17 8138 Bull Gaur --- F1 Usa P
18 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
19 8141 Carter Nimai --- F1 Australia P
20 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
21 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
22 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
23 8088 Czernoch Piotr ISPORT.PL TEAM MTB F4 Warszawa P
24 8053 Czernoch Marta ISPORT.PL TEAM MTB FK4 Warszawa P
25 8064 Doyle Mohana GORANGA TEAM F1 Usa P
26 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
27 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
28 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
29 0 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
30 8031 Gola Anna --- FK2 Kielce P
31 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
32 8137 Gorczyca Salatan GORANGA TEAM F2 Klecza górna 46 a P
33 8094 Góźdź Dariusz --- F4 Sitkówka - Nowiny P
34 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
35 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
36 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
37 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
38 8059 Jakubowski Jakub --- F2 Piekoszów P
39 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
40 8001 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
41 8111 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
42 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
43 8107 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
44 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
45 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
46 8095 Kawalec Edmund --- F4 Skarżysko-Kamienna P
47 7028 Kawalec Benjamin --- F- Skarżysko-Kamienna P
48 8120 Kisiel Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F4 Daleszyce P
49 8018 Kopeć Filip KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
50 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
51 7018 Kosiński Maksymilian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam. P
52 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
53 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
54 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
55 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
56 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
57 8096 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F4 Skarżysko Kamienna P
58 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
59 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
60 8099 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
61 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
62 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
63 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
64 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
65 8135 Kwiatkowski Marcin --- F2 Górno P
66 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
67 7007 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Stasi Las, gm. Serock P
68 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
69 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
70 8066 Łyszcz Mariusz GORANGA TEAM F2 Mokre P
71 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
72 0 Machocki Marcin EKSTREMALNI STRAWCZYN F4 Kielce P
73 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
74 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
75 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
76 7004 Młynarczyk Jakub --- F0 Morawica P
77 8144 Młynarczyk Jacek SUKÓW F2 Kielce P
78 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
79 8129 Nykiel Michał --- F1 Dębica P
80 8134 Obitko Jakub SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM FJ Sandomierz P
81 8133 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
82 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
83 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
84 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
85 8116 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
86 8093 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
87 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
88 8142 Poręba Haridas GORANGA TEAM F1 Kraków P
89 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
90 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
91 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
92 8056 Raczyński Tomasz --- F4 Kielce P
93 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
94 0 Rasinska Beata --- FK2 Kielce P
95 7019 Rasiński Cezary GORANGA TEAM F0 Lublin P
96 8122 Rubak Mariusz LEŚNE WIEPRZE F2 Daleszyce P
97 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
98 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
99 8124 Sędzielewski Michał DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FJ Kielce P
100 8063 Sidorov Samvit GORANGA TEAM FJ Rosja P
101 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
102 0 Sierajewska Dorota KS ENERGIA KOZIENICE FK4 Kozienice P
103 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
104 8097 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
105 8130 Skuza Wiktor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
106 8117 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
107 8091 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
108 7013 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
109 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
110 8145 Stelmach Andrzej SUKÓW F6 Suków P
111 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
112 8065 Suder Stanisław GORANGA TEAM FJ Kraków P
113 8089 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
114 8068 Suswał Piotr --- F4 Ostrowiec Świętokrzyski P
115 8102 Sypniewski Franciszek VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
116 8092 Szczepanik Andrzej --- F6 Kazimierza Wielka P
117 8127 Szczepina Adrian TRIDENT SEAFOODS F2 Kraków P
118 8140 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
119 8151 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F2 Zagnańsk P
120 8015 Szleszyński Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
121 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
122 8149 Szymoniak Krystian --- F2 Wola kopcowa P
123 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
124 0 Targosz Michał ITM BW KRAKÓW F2 Kraków P
125 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
126 0 Ungier Dariusz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
127 8114 Wąś Maciej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
128 8040 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
129 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
130 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
131 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
132 0 Wilk Michał --- F2 Zagnańsk P
133 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
134 8058 Wosiński Marek --- F4 Staszów P
135 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
136 8143 Zawisza Mariusz --- F4 Wierzbica P
137 8121 Zielonka Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F2 Daleszyce P
138 8132 Ziemniak Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
139 8146 Zychowicz Daniel --- FJ Daleszyce P
140 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
141 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
142 8043 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
143 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
144 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P
145 0 Żygadło Mateusz --- FJ Jarosław P
146 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P