Lista startowa 2018-06-10 Piekoszów MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5018 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
3 5148 Banasik Sławomir KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
4 5144 Bazała Maciej DRUŻYNA RODZINA M4 Warszawa P
5 5048 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
6 5151 Bogaczyk Maciek POLSKI KLUB MTB M3 wroclaw P
7 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
8 5119 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
9 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
10 5142 Chodnikiewicz Jarosław --- M3 Warszawa P
11 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
12 5108 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
13 5150 Czapliński Jan KOMOBIKE SCOTT M3 Brwinów P
14 8140 Długołęcki Marek --- M3 Komorów P
15 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
16 5127 Galeński Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
17 5041 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
18 5035 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
19 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
20 5133 Grzeszkiewicz Maciej --- M3 Warszawa P
21 5059 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
22 5140 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
23 5147 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
24 5121 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
25 5149 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
26 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
27 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
28 5143 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
29 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
30 5007 Kochanowski Tomasz RODEX M4 Radom P
31 5128 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
32 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
33 5139 Kosko Magdalena MCP BIKE TEAM K3 Ząbki P
34 5125 Kozak Artur POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
35 5033 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
36 5141 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa P
37 5146 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
38 5002 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
39 5122 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
40 5134 Łukasiak Łukasz AK-SPED M3 Józefów P
41 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
42 5031 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
43 5124 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
44 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
45 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
46 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
47 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
48 5129 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
49 5131 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
50 8198 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
51 5126 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
52 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
53 5145 Owczarek Filip TWOMARK TEAM CHORZÓW M3 Lublin P
54 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
55 5044 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
56 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
57 5104 Pomarański Kamil CYCLO TRENER TEAM M3 Kielce P
58 5027 Porczyński Patryk --- M2 Radom P
59 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
60 5137 Ptasznik Dariusz --- M5 Izabelin P
61 5109 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES M2 Radom P
62 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
63 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
64 5084 Schmidt Piotr --- M3 Warszawa P
65 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
66 5101 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
67 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
68 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
69 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
70 5132 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
71 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
72 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
73 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
74 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
75 0 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn P
76 8220 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
77 8219 Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
78 5130 Wacławski Bartosz TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lesznowola P
79 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
80 5089 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
81 5074 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
82 5136 Wudarczyk Ireneusz --- M5 Kielce P
83 5020 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
84 5107 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
85 5099 Żeszczynski Cezary DIRTY40 M3 Warszawa P
86 5100 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K3 Warszawa P
87 5135 Żuk Marcin --- M4 Kielce P