Lista startowa 2018-06-10 Piekoszów MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3270 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
2 3348 Adamczyk Damian OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW MJ Kwaczała P
3 3337 Adamczyk Kalina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Sandomierz P
4 3256 Adamiec Kacper --- M2 Zagnańsk P
5 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
6 3345 Adwent Dominik --- M3 Jarosław P
7 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
8 3397 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
9 3388 Bakalarski Jakub --- MJ Jaworznia P
10 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
11 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
12 0 Baran Jakub --- M3 Warszawa P
13 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
14 3017 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
15 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
16 3357 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
17 3379 Bazała Jędrzej DRUŻYNA RODZINA MJ Warszawa P
18 3347 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
19 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
20 3035 Bielawski Marcin --- M4 Kielce P
21 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
22 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
23 3359 Boszczyk Izabela STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K2 Rykoszyn P
24 0 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
25 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
26 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
27 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
28 3362 Choynowska Małgorzata --- K4 Łomianki P
29 3361 Choynowski Andrzej --- M4 Łomianki P
30 3390 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT K3 Brwinów P
31 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
32 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
33 3358 Czechowicz Grzegorz --- M3 Wincentów P
34 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
35 3380 Czyżewski Rafał --- M3 Grójec P
36 3205 Dębiński Paweł ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Żelechów P
37 3221 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
38 3366 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
39 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
40 3352 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
41 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
42 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
43 3026 Dziama Michał SALUS SYNERGY AUTOMATION TEAM M2 Rzeszów P
44 3086 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
45 3163 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
46 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
47 3343 Frydrych Mateusz --- M2 Wola Kopcowa P
48 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
49 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
50 3336 Garbowicz Tomasz --- M4 Bełchatów P
51 3381 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
52 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
53 3367 Gil Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 ZAGNAŃSK P
54 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
55 3063 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
56 3383 Gołębiowski Rafał --- M3 Piaseczno P
57 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
58 3363 Groń Tomasz EC ENGINEERING M2 Kraków P
59 3378 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
60 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
61 3365 Grzeszkiewicz Łukasz --- M3 Warszawa P
62 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
63 3054 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
64 3360 Irasiak Mariusz --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
65 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
66 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
67 3399 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
68 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
69 3120 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
70 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
71 3107 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
72 3375 Kaczmarski Mariusz --- M5 Kielce P
73 3368 Kajtek Mikołaj --- MJ kielce P
74 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
75 0 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
76 3299 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
77 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
78 3147 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
79 3121 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
80 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
81 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
82 3114 Kopeć Cezary KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-kamienna P
83 3353 Kostka Paweł EC ENGINEERING M3 Raciborowice P
84 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
85 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
86 3309 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
87 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
88 3291 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE eBIKE TEAM M6 Kielce P
89 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
90 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
91 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
92 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
93 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
94 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
95 3369 Kwiatkowski Marcin --- M2 Górno P
96 3389 Kwiecień Karol --- M2 Końskie P
97 3377 Kwietniewski Michał --- MJ Dąbrowa gónicza P
98 3376 Kwietniewski Filip --- MJ Dąbrowa górnicza P
99 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
100 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
101 0 Lasota Stanislaw DOTSPORT RACING TEAM M4 Wieliczka P
102 3396 Lasota Tomasz --- M3 Kielce P
103 3395 Lasota Aleksandra --- K2 Bodzentyn P
104 3211 Lenard Kamil KAMKOSPORT.PL M3 Legionowo P
105 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
106 3346 Ludwicki Piotr --- M4 Warszawa P
107 0 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
108 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
109 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
110 3100 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
111 3393 Mandes Michał --- M3 Laski P
112 0 Mar Sylwia --- K3 Kielce P
113 3111 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
114 3340 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
115 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
116 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
117 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
118 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
119 3386 Nieśpielak Jakub AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Nowiny P
120 3370 Nowak Konrad --- M4 Kielce P
121 3384 Nowakowski Damian SKAN BIKE TEAM OPOCZNO MJ Opoczno P
122 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
123 3183 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
124 3373 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
125 3078 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
126 3108 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
127 3224 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
128 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
129 3351 Pałka Bartosz --- M3 Kielce P
130 3334 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE MJ Kielce P
131 3274 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
132 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
133 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
134 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
135 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
136 3374 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
137 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
138 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
139 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
140 3349 Politowski Krzysztof POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
141 3338 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
142 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
143 3261 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
144 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
145 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
146 3350 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
147 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
148 3371 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
149 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
150 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
151 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
152 3184 Różycki Krystian WHISKY TEAM CHĘCINY M2 Chęciny P
153 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
154 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
155 3356 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
156 3113 Sabat Karol --- M3 Zagnańsk P
157 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
158 3136 Siciarz Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
159 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
160 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
161 3364 Skalik Dawid --- M2 Kielce P
162 3372 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M2 Morawica P
163 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
164 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
165 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
166 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
167 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
168 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
169 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
170 3028 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
171 3391 Stawiarz Rafał ROWEROWI CHULIGANI M3 Kielce P
172 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
173 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
174 3382 Stępniewska Adrianna SKAN BIKE TEAM OPOCZNO K2 Opoczno P
175 3315 Stronias Paweł TEAM HUROM M3 Opoczno P
176 3344 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
177 3283 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
178 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
179 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
180 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
181 3341 Szeliga Janusz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
182 3392 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
183 3037 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
184 3049 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
185 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
186 0 Świeboda Jakub --- M3 Kielce P
187 3272 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
188 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
189 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
190 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
191 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
192 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
193 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
194 3009 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
195 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
196 3385 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
197 3339 Wojciechowski Maciej --- M3 Kielce P
198 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
199 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
200 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
201 3387 Wozniak Jan MYBIKE.PL M5 Warszawa P
202 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
203 3275 Wraga Andrzej --- M4 Okuniew P
204 3038 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
205 3354 Wyrwich Michał EC ENGINEERING M2 Mielec P
206 3355 Wyrwich Katarzyna --- K2 Mielec P
207 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
208 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
209 3327 Żelazowski Mateusz --- MJ Bodzentyn P
210 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P