Lista startowa 2018-06-10 Piekoszów MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 7038 Bazała Paweł DRUŻYNA RODZINA F0 Warszawa P
3 8177 Bernat Dawid --- FJ Łosienek P
4 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
5 8090 Borowiec Hubert --- FJ Dyminy P
6 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
7 8173 Boszczyk Seweryn ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F2 Tumlin P
8 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
9 8169 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
10 7037 Brzoza Maciej --- F0 Piekoszów P
11 8166 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
12 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
13 8175 Chełmiński Adrian --- F2 Radom P
14 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
15 0 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT FK2 Brwinów P
16 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
17 8158 Ciupa Ziemowit STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Kielce P
18 8007 Domin Piotr --- F2 Rzeszów P
19 8162 Domin Agnieszka --- FK2 Rzeszów P
20 7034 Domin Jakub --- F- Rzeszów P
21 7035 Domin Tomasz --- F- Rzeszów P
22 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
23 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
24 8159 Gądzik Piotr --- F1 Kielce P
25 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
26 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
27 8153 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
28 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
29 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
30 8152 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
31 7036 Grzyb Franciszek METROBIKES.PL F0 Kielce P
32 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
33 8059 Jakubowski Jakub --- F2 Piekoszów P
34 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
35 8095 Kawalec Edmund --- F4 Skarżysko-Kamienna P
36 7028 Kawalec Benjamin --- F- Skarżysko-Kamienna P
37 8024 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F4 Tarnobrzeg P
38 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
39 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
40 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
41 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
42 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
43 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
44 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
45 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
46 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
47 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
48 7007 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Stasi Las, gm. Serock P
49 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
50 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
51 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
52 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
53 8123 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
54 8174 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Laski P
55 8164 Matusiak Marlena STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
56 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
57 7004 Młynarczyk Jakub --- F0 Morawica P
58 8144 Młynarczyk Jacek SUKÓW F2 Kielce P
59 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
60 8201 Olszyńska-bazała Bernadetta DRUŻYNA RODZINA FK4 Warszawa P
61 7041 Osóbka Weronika --- FK0 26-110 Skarżysko-Kamienna P
62 8172 Owczarek Małgorzata --- FK2 Chorzów P
63 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
64 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
65 8176 Pierzyński Stanisław --- Kielce P
66 8093 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
67 8171 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
68 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
69 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
70 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
71 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
72 8056 Raczyński Tomasz --- F4 Kielce P
73 8168 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
74 0 Robaszkiewicz Monika INTERCARS S.A. FK2 Ostrołęka P
75 7010 Rosiński Dominik --- F- Warsaw P
76 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
77 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
78 8155 Sieradzan Anna --- FK4 Kielce P
79 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
80 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
81 8154 Sobieraj Tomasz --- F4 Daleszyce P
82 8161 Sochacz Mateusz --- F2 Kielce P
83 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
84 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
85 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
86 8156 Stróżyk Patryk --- F1 Kielce P
87 7032 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Wola Aleksandra P
88 7033 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
89 8160 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
90 8089 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
91 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
92 8151 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F2 Zagnańsk P
93 7042 Szymkiewicz Wiktor --- FJ Wincentów P
94 8149 Szymoniak Krystian --- F2 Wola kopcowa P
95 0 Szypulska Olga MTBCROSS FK2 Kielce P
96 8040 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
97 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
98 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
99 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
100 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
101 8170 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Chmielnik P
102 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
103 8178 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
104 8143 Zawisza Mariusz --- F4 Wierzbica P
105 8165 Znojek Jakub --- FJ Kielce P
106 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
107 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
108 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P
109 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P