Lista startowa 2018-07-01 Kielce MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5018 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
2 5048 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
3 5158 Bodziony Kamil MIŃSKA GRUPA ROWEROWA M2 Mińsk Mazowiecki P
4 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
5 5119 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
6 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
7 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
8 5161 Cyranowicz Robert --- M4 Warszawa P
9 5108 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
10 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
11 5155 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
12 5035 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
13 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
14 5001 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
15 5024 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
16 5156 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
17 5140 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
18 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
19 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
20 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
21 0 Kocon Maciej POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
22 5128 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
23 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
24 5159 Krawczyk Piotr REAL 64-STO M2 Dąbrowa Górnicza P
25 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
26 5002 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
27 5122 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
28 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
29 5124 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
30 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
31 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
32 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
33 5162 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
34 5160 Niemczyk Rafal POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
35 5045 Nowotka Michał MYBIKE.PL M3 Warszawa P
36 5145 Owczarek Filip TWOMARK TEAM CHORZÓW M3 Lublin P
37 5021 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
38 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
39 5044 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
40 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
41 5043 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
42 5062 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
43 5052 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
44 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
45 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
46 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
47 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
48 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
49 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
50 5154 Sobecki Stanisław --- M4 Busko-Zdrój P
51 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
52 5153 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
53 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
54 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
55 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
56 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
57 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
58 5157 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
59 5152 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
60 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
61 5089 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
62 0 Wójcik Mirosław GOMOLA TRANS AIRCO M3 Katowice P
63 5074 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
64 5053 Zając Marek --- M5 WARSZAWA P
65 5107 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P