Lista startowa 2017-09-23 Kielce Bike-Expo MTBCrossMaraton Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 4537 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
2 4480 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
3 4670 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
4 0 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
5 3287 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
6 4652 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
7 4595 Dyzio Piotr CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
8 4479 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
9 4726 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
10 4586 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
11 4690 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
12 4565 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
13 4717 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
14 4529 Makles Andrzej RUUKKI M4 Warszawa P
15 0 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
16 1648 Matusiak Łukasz GATTA BIKE-RS M2 Łask P
17 4556 Męziński Bartek FINISHER.PL M2 Olsztyn P
18 4531 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
19 4620 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
20 4724 Pakuła Paweł PROBIZNES MTB TEAM M3 Milanówek P
21 4671 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
22 4632 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
23 4672 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
24 4682 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
25 4597 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
26 5125 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
27 4535 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
28 4618 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
29 0 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
30 4450 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
31 2367 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
32 4621 Szewczyk Mateusz SENGAM SPORT RACING TEAM M1 Zawiercie P
33 4673 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
34 4653 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
35 2436 Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
36 4619 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
37 4633 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
38 4711 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
39 4596 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
40 4451 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
41 4545 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
42 3927 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
43 4452 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
44 4607 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P