Lista startowa 2018-07-01 Kielce MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3348 Adamczyk Damian OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW MJ Kwaczała P
2 3337 Adamczyk Kalina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Sandomierz P
3 3270 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
4 3242 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
5 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
6 3447 Atłas Filip 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Sosnowiec P
7 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
8 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
9 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
10 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
11 3417 Bazak Robert DRUKARNIA RB PRINT MTB TEAM M3 Miedziana Góra P
12 3347 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
13 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
14 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
15 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
16 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
17 3428 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M4 Płock P
18 3429 Bregier Szymon AKADEMIA-RUCHU PŁOCK MJ Płock P
19 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
20 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
21 3435 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
22 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
23 3402 Cichocki Arkadiusz --- M3 Wrocław P
24 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
25 3426 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M2 Kielce P
26 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
27 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
28 3439 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
29 3366 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
30 3419 Dratwa Krystian --- M3 Krakow P
31 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
32 3444 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kościelne P
33 3431 Dwojewski Kacper --- MJ Kielce P
34 3425 Dworczyn Darek STOK TEAM M3 Kielce P
35 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
36 3086 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
37 3163 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
38 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
39 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
40 3400 Garbowicz Artur --- M3 Kielce P
41 3336 Garbowicz Tomasz --- M4 Bełchatów P
42 3411 Gawor Ireneusz ANYWHERE BIKE TEAM M4 Kraków P
43 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
44 3248 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
45 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
46 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
47 3262 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
48 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
49 3054 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
50 3263 Guła Waldek RUN BIKE.PL M3 Staszów P
51 3446 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
52 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
53 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
54 3452 Jagiełło Norbert --- M4 Kielce P
55 3399 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
56 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
57 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
58 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
59 3438 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
60 3375 Kaczmarski Mariusz MARAD MOTORS M5 Kielce P
61 3433 Kamiński Piotr --- M3 Tomaszowice P
62 3159 Kanciruk Piotr --- M4 Gdów P
63 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
64 0 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
65 3299 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
66 3279 Kąkol Sławomir TIMBUD TEAM M5 Nowy Dwór Mazowiecki P
67 3200 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
68 3167 Kita Grzegorz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
69 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
70 3441 Klimiuk Tomasz --- M3 Otwock P
71 3405 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
72 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
73 3434 Kondracka Paulina --- K3 kielce P
74 0 Kosmala Krzysztof --- MJ Daleszyce P
75 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
76 3278 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
77 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
78 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
79 3309 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
80 3095 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
81 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
82 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
83 3201 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
84 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
85 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
86 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
87 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
88 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
89 3287 Laskowski Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
90 3059 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
91 0 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
92 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
93 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
94 3357 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
95 3323 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
96 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
97 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
98 3100 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
99 3288 Manecki Rafał --- M3 Daleszyce P
100 3445 Marciniak Adam AMBRAKES M3 Ryki P
101 3111 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
102 3340 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
103 3427 Mazanka Pawel --- M3 Kielce P
104 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
105 3021 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
106 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
107 3440 Michalak Daniel --- M2 Warszawa P
108 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
109 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
110 0 Miklaszewski Daniel POLSKI KLUB MTB K2 Warszawa P
111 3432 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
112 3145 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
113 3448 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
114 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
115 3217 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
116 3370 Nowak Konrad --- M4 Kielce P
117 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
118 3183 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
119 3451 Orczykowski Wiktor --- MJ Mirów stary P
120 3424 Orzech Kuba STOK TEAM M3 Kielce P
121 3108 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
122 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
123 3334 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE ??? Kielce P
124 3449 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 Michałowice P
125 3420 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
126 3274 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
127 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
128 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
129 3401 Pela Wojciech --- M2 Kielce P
130 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
131 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
132 3413 Pierożek Łukasz ANYWHERE BIKE TEAM M3 Skawina P
133 0 Pindral Michał --- M3 Kielce P
134 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
135 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
136 3349 Politowski Krzysztof POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
137 3338 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
138 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
139 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
140 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
141 3404 Pucelik Krzysztof --- M3 kielce P
142 3410 Radziszewska Katarzyna MCP BIKE TEAM K2 Warszawa P
143 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
144 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
145 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
146 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
147 3422 Rosochacki Dawid WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Stojadła P
148 3423 Rosochacki Robert KK CYKLON WARSZAWA M4 Stojadła P
149 3083 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
150 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
151 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
152 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
153 3443 Schmidt Piotr --- M3 Warszawa P
154 3414 Shtyiuk Serhii --- M3 Kielce P
155 3136 Siciarz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
156 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
157 3084 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
158 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
159 0 Skrzypek Bartosz --- M2 Busko-Zdrój P
160 3412 Skrzypek-Gawor Patrycja ANYWHERE BIKE TEAM K4 Kraków P
161 0 Slowinska Monika ANYWHERE BIKE TEAM K2 Krakow P
162 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
163 3416 Sobczak Artur MYBIKE.PL M3 Warszawa P
164 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
165 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
166 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
167 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
168 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
169 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
170 3028 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
171 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
172 3344 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
173 3162 Suchocki Jakub --- M3 Tarnobrzeg P
174 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
175 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
176 3442 Szczepański Dawid SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Solec P
177 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
178 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
179 3272 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
180 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
181 0 Tokaj maciej --- M3 WARSZAWA P
182 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
183 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
184 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
185 3430 Wiącek Paweł --- MJ Kielce P
186 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
187 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
188 3415 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
189 3403 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
190 3009 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
191 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
192 3385 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
193 3339 Wojciechowski Maciej CHUDAŁYDA M3 Kielce P
194 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
195 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
196 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
197 3407 Woźniczka Kamila ANYWHERE BIKE TEAM K3 Skawina P
198 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
199 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
200 3312 Zajączkowski Antoniusz --- M5 Stalowa Wola P
201 3087 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K3 Katowice P
202 3290 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
203 3450 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
204 3437 Zduniak Sylwia --- K3 Warszawa P
205 3418 Zduniak Karol MYBIKE.PL M3 Warszawa P
206 3053 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M5 kielce P
207 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
208 3436 Ziółkowski Dariusz TIMBUD TEAM M3 Nowy dwór mazowiecki P
209 3406 Zygan Kamil --- M2 Kielce P
210 3421 Żak Przemysław --- M2 Końskie P
211 3327 Żelazowski Mateusz --- MJ Bodzentyn P
212 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P