Lista startowa 2018-07-01 Kielce MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
2 8090 Borowiec Hubert --- FJ Dyminy P
3 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
4 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
5 8169 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
6 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
7 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
8 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
9 8184 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
10 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
11 8185 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
12 8191 Głodek Grzegorz --- F4 Siemianowice śląskie P
13 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
14 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
15 8153 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
16 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
17 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
18 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
19 8152 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
20 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
21 8059 Jakubowski Jakub --- F2 Piekoszów P
22 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
23 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
24 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
25 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
26 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
27 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
28 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
29 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
30 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
31 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
32 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
33 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
34 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
35 8205 kulig michał --- F2 świdnik P
36 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
37 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
38 0 Latkowska Anna EKSTREMALNI DECARUN/ZAGNAŃSK BIEGA FK2 KIELCE P
39 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
40 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
41 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
42 8195 Łysak Kamil WHISKY TEAM CHĘCINY F2 Chęciny P
43 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
44 8123 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
45 8193 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F4 Daleszyce P
46 8164 Matusiak Marlena STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
47 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
48 8190 Mikolaszek Adam --- F4 Kielce P
49 8199 Młynarczyk Paweł --- F2 Kielce P
50 8144 Młynarczyk Jacek --- F2 Kielce P
51 7004 Młynarczyk Jakub --- F0 Morawica P
52 8187 Murzynowski Wiktor --- F1 Kielce P
53 8186 Murzynowski Igor --- FJ Kielce P
54 0 Nowocień Michał --- F2 Solec Zdrój P
55 8172 Owczarek Małgorzata TWOMARK TEAM CHORZÓW FK2 Chorzów P
56 8194 Pasieka Kamil --- F2 Skarżysko-Kamienna P
57 8197 Pasternak Michał --- F2 Starachowice P
58 8133 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
59 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
60 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
61 8196 Piątkowski Wiktor --- FJ Jędrzejów P
62 8093 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
63 8171 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
64 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
65 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
66 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
67 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
68 0 Raciborska Anna ROCHE CYCLING TEAM FK2 Kobyłka P
69 0 Raciborski Radosław ROCHE CYCLING TEAM F2 kobyłka P
70 8056 Raczyński Tomasz --- F4 Kielce P
71 8168 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
72 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
73 7010 Rosiński Dominik --- F- Warsaw P
74 8204 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
75 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
76 8124 Sędzielewski Michał DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FJ Kielce P
77 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
78 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
79 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
80 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
81 8154 Sobieraj Tomasz --- F4 Daleszyce P
82 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
83 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
84 7044 Staszewski Filip --- F0 Piekoszów P
85 8188 Staszewski Karol --- F2 Piekoszów P
86 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
87 8181 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
88 8182 Stoch Paweł --- F2 Kielce P
89 8160 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
90 7032 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Wola Aleksandra P
91 7033 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
92 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
93 8151 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F2 Zagnańsk P
94 8192 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
95 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
96 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
97 0 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
98 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
99 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
100 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
101 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
102 8178 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
103 7043 Zagnińska Katarzyna --- FK0 Piekoszów P
104 8079 Zapała Bartosz --- F1 Kielce P
105 8183 Zapała Bartek --- F2 Kielce P
106 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
107 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
108 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
109 0 Żołądek Adam --- F1 Chęciny P
110 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P