Lista startowa 2018-07-14 Morawica CrossRun! Półmaraton 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1097 Armata Adam --- M3 Bieliny P
2 1009 Barczyk Andrzej CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
3 1055 Bartosiewicz Dariusz --- M5 Skarżysko-Kamienna P
4 1001 Bastrzyk Tomasz MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Skarżysko-Kamienna P
5 1022 Bielecki Damian --- M2 Kielce P
6 1017 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
7 1096 Botkiewicz Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Piaseczna Górka P
8 1075 Brzezińska Anna CROSSRUN WOLBROM K3 Wolbrom P
9 1099 Chwałek Piotr --- M4 Kielce P
10 1024 Ciempka Marcin CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
11 1029 Dalka Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
12 0 Florczyk Mariola BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Szydłowiec P
13 1012 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Jędrzejów P
14 1062 Gajewski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Skarżysko-Kamienna P
15 1016 Głuszek Tomasz --- M3 Kielce P
16 1095 Graczak Michał --- M4 Morawica P
17 1059 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Pawłów P
18 1077 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
19 1089 Jozwik Marek BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
20 1093 Kałwa Leszek CROSSRUN WOLBROM M3 Miechów P
21 1094 Kierczyńska Wioletta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Morawica P
22 1049 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M3 Kielce P
23 1054 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
24 1015 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
25 1045 Ku˙dub Robert --- M2 Gąsawy rządowe-niwy P
26 1036 Kundys Karolina --- K3 Warszawa P
27 1080 Lis Zbigniew --- M6 Kielce P
28 1020 Luściński Konrad --- M5 Kielce P
29 1023 Micuła Zbigniew CROSSRUN WOLBROM M6 Wolbrom P
30 1013 Moćko Jacek --- M2 Zagnańsk P
31 0 Najman Michal BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Szydłowiec P
32 1088 Orzechowski Damian BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Suchedniów P
33 1025 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
34 1081 Poszalski Karol ŚWIĘTOKRZYSKI KLUB ALPINISTYCZNY M4 Kielce P
35 1008 Rams Tadeusz CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
36 1034 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
37 1035 Rychlicki Waldemar --- M4 Augustów P
38 1060 Rytlewski Artur --- M2 Bieliny P
39 1065 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
40 0 Świecicka Dagmara BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
41 1070 Wądek Tomasz --- M3 Kazimierza Wielka P
42 0 Wypych Adrian BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
43 1098 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P
44 1084 Ziarno Alicja CROSSRUN WOLBROM K2 Wolbrom P
45 1032 Żubrowska Malwina FITNESS ACTIVE K3 Szczecno P