Lista startowa 2018-07-14 Morawica CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 250 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 232 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
3 273 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
4 255 Bednarczyk szymon --- M3 Kielce P
5 282 Bębacz Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Oblęgorek P
6 241 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
7 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Piaseczna Górka P
8 319 Bubicz Krzysztof --- M3 Świdnik P
9 327 Cedro-Łosak Beata FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
10 222 Chaba Tomasz --- M2 Zagnansk P
11 269 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
12 335 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
13 352 Domagała Tomasz --- M4 Bilcza P
14 318 Dulęba Paweł --- M4 Zagnańsk P
15 339 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
16 228 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
17 224 Górzyński Paweł --- M3 Zagnańsk P
18 277 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
19 201 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
20 211 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
21 271 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
22 299 Kaleta Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 kielce P
23 219 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
24 341 Kołodziej Rafał --- M3 Górno P
25 295 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
26 203 Konik Marcin --- M3 Kielce P
27 229 Kopeć Arkadiusz CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
28 294 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
29 215 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M2 Daleszyce P
30 307 Kurasz Tomasz --- M3 Daleszyce P
31 328 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
32 0 Kuźma Waldemar BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bieleckie Młyny P
33 329 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
34 308 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M4 Daleszyce P
35 362 Lejawka Urszula FITNESS ACTIVE K3 Daleszyce P
36 361 Lipiec Olena VELOSOKAL K2 Busko zdrój P
37 360 Łataś Paweł --- M5 KIELCE P
38 270 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
39 254 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Miedziana Góra P
40 293 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
41 300 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
42 233 Misiara Jerzy --- M5 NOWINY P
43 351 Mizura Wojciech CROSSRUN WOLBROM M5 Wolbrom P
44 354 Mucha Andrzej --- M4 Nowiny P
45 356 Mucha Bogumił --- M4 morawica P
46 246 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
47 320 Pasek Monika --- K3 Czachówek P
48 331 Pela Michał --- M1 Małogoszcz P
49 355 Pierzchała Jolanta --- K2 Mierzyn P
50 212 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
51 235 Piróg Dorota SPEEDRUN TEAM K4 Łączna P
52 357 Polewka Tomasz UKS KOMETA GLIWICE M4 Gliwice P
53 358 Polewka Beata UKS KOMETA GLIWICE K4 Gliwice P
54 359 Polewka Aleksandra UKS KOMETA GLIWICE K1 Gliwice P
55 325 Prokopiuk Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Morawica P
56 264 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
57 353 Roch Miłosz CROSSRUN WOLBROM M2 Wolbrom P
58 223 Roszkowski Wojciech --- M5 Warszawa P
59 210 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
60 225 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
61 260 Sitarski Karol KIELCE BIEGA M3 Kielce P
62 208 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
63 265 Skrzyniarz Ewa --- K2 Nowiny P
64 0 Sobczyk Viola BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
65 206 Stępień Renata --- K4 Kielce P
66 283 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
67 314 Szczepańska Emilia NURT MOSTKI K2 Skarżysko-Kamienna P
68 213 Sznajder Aneta EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
69 257 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
70 363 Śnioch Jerzy --- M3 Obice P
71 236 Teliga Rafał --- M2 Huta Nowa P
72 204 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
73 209 Tymborowska-Wiedro Małgorzata WKURW TEAM K4 Zagnańsk P
74 209 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
75 218 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
76 202 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
77 207 Wrzałka Zdzisław MIEDZIANA GÓRA BIEGA RAZEM M6 Kielce P
78 0 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P
79 205 Zagórski Rafał --- M4 Sobków P
80 321 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P