Lista startowa 2018-07-15 Morawica MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
3 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
4 5163 Dąbkowski Wojciech --- M2 Warszawa P
5 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
6 5086 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
7 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
8 5164 Graczak Michał --- M4 Morawica P
9 5156 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
10 5121 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
11 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
12 5149 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
13 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
14 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
15 5007 Kochanowski Tomasz RODEX M4 Radom P
16 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
17 5139 Kosko Magdalena MCP BIKE TEAM K3 Ząbki P
18 5170 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
19 5033 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
20 5141 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa P
21 5169 Łuczak Kamil --- M3 Michałów-Reginów P
22 5122 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
23 5055 Małek Piotr IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M4 Warszawa P
24 5054 Małek Justyna IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
25 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
26 5031 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
27 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
28 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
29 5172 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
30 5162 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
31 5168 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
32 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
33 5145 Owczarek Filip TWOMARK TEAM CHORZÓW M3 Lublin P
34 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
35 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
36 5043 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
37 5039 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
38 5167 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
39 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
40 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
41 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
42 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
43 0 Slowinska Monika ANYWHERE BIKE TEAM K2 Krakow P
44 0 Smołuch Przemek MCP BIKE TEAM M3 MARKI P
45 5166 Sobczak Artur MYBIKE.PL M3 Warszawa P
46 5171 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
47 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
48 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
49 5165 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
50 5053 Zając Marek --- M5 WARSZAWA P
51 5100 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K3 Warszawa P