Lista startowa 2018-07-15 Morawica MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3004 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
3 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
4 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
5 3469 Baniak Franciszek --- M5 Moskorzew P
6 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
7 3017 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
8 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
9 3347 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
10 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
11 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
12 3472 Bocianowski Marian --- M6 Łabędziów P
13 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
14 3466 Borkowski Sylwester ISOVER MTB TEAM LUBLIN M4 Lublin P
15 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
16 3005 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
17 3428 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M4 Płock P
18 3429 Bregier Szymon AKADEMIA-RUCHU PŁOCK MJ Płock P
19 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
20 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
21 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
22 3476 Chyb Urszula ROWERMOJEZYCIE.PL K2 WARSZAWA P
23 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
24 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
25 3467 Czachor Piotr ISOVER MTB TEAM LUBLIN M4 Lublin P
26 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
27 3380 Czyżewski Rafał --- M3 Grójec P
28 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
29 3470 Domagalski Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
30 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
31 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
32 3475 Dydyna Eryk ROWERMOJEZYCIE.PL M2 Grodzisk Mazowiecki P
33 3086 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
34 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
35 3408 Folwarczny Maciej --- M2 Cieszyn P
36 3453 Fras Piotr --- M3 Kielce P
37 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
38 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
40 3400 Garbowicz Artur --- M3 Kielce P
41 3411 Gawor Ireneusz ANYWHERE BIKE TEAM M4 Kraków P
42 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
43 3248 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
44 3462 Gładysz Mariusz --- M5 Grodzisk Mazowiecki P
45 3468 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M4 Dąbrowa Górnicza P
46 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
47 3484 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
48 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
49 3129 Grzeszkiewicz Maciej --- M3 Warszawa P
50 3263 Guła Waldek RUN BIKE.PL M3 Staszów P
51 3483 Handzelewicz Rafał --- M4 Kielce P
52 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
53 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
54 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
55 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
56 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
57 3107 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
58 3458 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
59 3299 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
60 3167 Kita Grzegorz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
61 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
62 3441 Klimiuk Tomasz --- M3 Otwock P
63 3405 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
64 3147 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
65 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
66 3278 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
67 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
68 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
69 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
70 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
71 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
72 3201 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
73 3135 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
74 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
75 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
76 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
77 3389 Kwiecień Karol --- M2 Końskie P
78 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
79 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
80 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
81 3471 Laskowski Michał AGH CYCLING TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
82 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
83 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
84 3455 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
85 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
86 3357 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M3 Mielec P
87 3323 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
88 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
89 3474 Łyżwa Dawid --- MJ Ostojów P
90 3100 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
91 3340 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
92 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
93 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
94 3454 Michnowski Grzegorz SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
95 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
96 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
97 3481 Miklaszewski Daniel POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
98 3465 Modecki Gerard ISOVER MTB TEAM LUBLIN M3 lublin P
99 3461 Murzynowski Wiktor --- M2 Kielce P
100 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
101 3479 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
102 3098 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
103 3473 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 Michałowice P
104 3420 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
105 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
106 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
107 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
108 3413 Pierożek Łukasz ANYWHERE BIKE TEAM M3 Skawina P
109 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
110 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
111 3456 Proskura Rafał --- M3 Warszawa P
112 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
113 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
114 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
115 3482 Rek Piotr POLONIA WARSZAWA MTB M3 Izabelin P
116 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
117 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
118 3356 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
119 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
120 3414 Shtyiuk Serhii --- M3 Kielce P
121 3136 Siciarz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
122 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
123 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
124 3180 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
125 3372 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M2 Morawica P
126 3412 Skrzypek-Gawor Patrycja ANYWHERE BIKE TEAM K4 Kraków P
127 3203 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
128 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
129 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
130 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
131 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
132 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
133 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
134 3028 Staszewski Wojciech ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
135 3480 Stelmach Andrzej SUKÓW M6 Suków P
136 3460 Stelmaszczczyk Arkadiusz ORSIWO AKD M4 Warszawa P
137 3477 Stępień Mariusz --- M3 Siemianowice Śląskie P
138 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
139 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
140 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
141 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
142 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
143 3341 Szeliga Janusz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
144 3193 Szymanek Tomasz METROBIKES.PL M3 Puławy P
145 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
146 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
147 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
148 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
149 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
150 3478 Trujnara Jarek --- M3 Motycz P
151 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
152 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
153 3415 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
154 3403 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
155 3303 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
156 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
157 3385 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
158 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
159 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
160 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
161 3459 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
162 3407 Woźniczka Kamila ANYWHERE BIKE TEAM K3 Skawina P
163 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
164 3464 Wyczółkowski Paweł KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
165 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
166 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
167 3053 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M5 kielce P
168 3463 Ziętkowski Leszek --- M6 Radom P
169 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
170 3457 Żak Tomasz --- M3 Łódź P
171 3327 Żelazowski Mateusz --- MJ Bodzentyn P