Lista startowa 2018-07-15 Morawica MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7046 Adach Wiktor --- F- Kielce P
2 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
3 7047 Banasik Filip --- F- Kielce P
4 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
5 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
6 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
7 7052 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
8 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
9 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
10 8230 Cempura Stanisław --- F6 KIELCE P
11 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
12 8227 Domagalska Iwona KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kamienna P
13 8184 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
14 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
15 8225 Franiek Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Kielce P
16 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
17 8073 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
18 8185 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
19 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
20 8232 Gogół Andżelika --- FK2 Polichno P
21 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
22 8153 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
23 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
24 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
25 8159 Jańczyk Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ F2 Kielce P
26 7050 Kaczmarczyk Julia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
27 8107 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
28 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
29 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
30 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
31 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
32 7045 Karbownik Patrycja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK- Skarzysko-Kamienna P
33 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
34 8024 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F4 Tarnobrzeg P
35 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
36 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
37 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
38 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
39 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
40 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
41 8234 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
42 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
43 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
44 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
45 7048 Kubicki Patryk --- F0 Brzeziny P
46 7049 Kubicki Andrzej --- F0 Brzeziny P
47 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
48 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
49 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
50 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
51 8231 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
52 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
53 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
54 8123 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
55 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
56 7055 Marek Izabela MTB MOSIR DUKLA FK- Iwonicz zdrój P
57 7053 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F0 Iwonicz-zdrój P
58 8164 Matusiak Marlena STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
59 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
60 8221 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW FK2 Skarżysko-Kamienna P
61 7056 Orliński Kacper --- F0 Wola morawicka P
62 8172 Owczarek Małgorzata TWOMARK TEAM CHORZÓW FK2 Chorzów P
63 7054 Pańka Alex FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F- Kielce P
64 8228 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
65 8197 Pasternak Michał --- F2 Starachowice P
66 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
67 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
68 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
69 0 Pedrycz Olga --- FK2 Kielce P
70 8176 Pierzyński Stanisław --- F6 Kielce P
71 8171 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
72 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
73 8224 Polakowski Tadeusz STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI F6 Starachowice P
74 8206 Polewka Tomasz UKS KOMETA GLIWICE F4 Gliwice P
75 8207 Polewka Aleksandra UKS KOMETA GLIWICE FKJ Gliwice P
76 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
77 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
78 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
79 8168 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
80 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
81 7010 Rosiński Dominik --- F- Warsaw P
82 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
83 8233 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F2 Masłów P
84 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
85 8223 Sidło MAGDA --- FK2 Kielce P
86 8155 Sieradzan Anna --- FK4 Kielce P
87 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
88 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
89 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
90 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
91 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
92 8182 Stoch Paweł --- F2 Kielce P
93 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
94 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
95 8192 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
96 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
97 8226 Tkacz Elżbieta --- FK2 Kielce P
98 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
99 8200 Tyzo Krzysztof --- F2 Kielce P
100 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
101 8222 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
102 8040 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
103 7051 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
104 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
105 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
106 7043 Zagnińska Katarzyna --- FK0 Piekoszów P
107 8229 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Kotarwice P
108 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
109 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
110 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
111 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P