Lista startowa 2017-09-23 Kielce Bike-Expo MTBCrossMaraton Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3343 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
2 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
3 4566 Anasiak Nikodem BIKE SHOP RACING TEAM RADOM MJ Radom P
4 0 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
5 0 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
6 4557 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
7 0 Banak Jacek ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
8 4718 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
9 4669 Baran Jan BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
10 4713 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
11 4575 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
12 4648 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
13 4594 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
14 4461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
15 4462 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
16 4551 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
17 4696 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
18 0 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
19 4569 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
20 4623 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
21 4457 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
22 4458 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
23 4697 Chrzęszczyk Adam SAP SERWIS TEAM M1 Łączna P
24 0 Chudzik Artur --- M4 Dębe Wielkie P
25 4667 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
26 4572 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
27 3238 Czarnowski Robert --- M4 RASZYN P
28 4666 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
29 4454 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
30 4708 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
31 4631 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
32 4723 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
33 2265 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
34 4695 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
35 4649 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
36 4727 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
37 4573 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
38 4694 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
39 4464 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
40 4693 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
41 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
42 4642 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
43 4589 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
44 4543 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
45 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
46 4469 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
47 4641 Guła Waldek --- M3 Staszów P
48 4466 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
49 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
50 0 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
51 4520 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
52 4630 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
53 0 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
54 4453 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
55 4478 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
56 4691 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
57 4681 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
58 4598 Klimiuk Krzysztof CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
59 4601 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
60 3929 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
61 4645 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
62 4709 Kopeć Cezary DEUTSCHE BANK BIKE TEAM M4 Skarzysko-kamienna P
63 4530 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
64 4549 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
65 4606 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
66 4571 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
67 4455 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
68 0 Krzesak Marek --- M2 Warszawa P
69 4710 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
70 3926 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
71 0 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
72 4555 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
73 0 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
74 3931 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
75 4574 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
76 4567 Lniany Dawid --- MJ KIELCE P
77 0 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
78 4719 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
79 4625 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
80 4715 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
81 4716 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
82 3621 Michalak Daniel ADALIGHT-AREALAMP M2 Warszawa P
83 4550 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
84 109 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
85 4460 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
86 0 Miklaszewski Daniel POLSKI KLUB MTB K2 Warszawa P
87 4689 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
88 4665 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
89 4539 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
90 4714 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
91 4680 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
92 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
93 4584 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
94 4583 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
95 3573 Owczarek Filip --- M3 Lublin P
96 4467 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
97 0 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
98 4698 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
99 4532 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
100 4644 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
101 4600 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
102 4459 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
103 4627 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
104 0 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
105 4629 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
106 0 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
107 4590 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
108 0 Różycki Krystian --- M1 Chęciny P
109 4456 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
110 4465 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
111 0 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
112 4602 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
113 4593 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
114 4591 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
115 4592 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
116 0 Snopczyński Michał --- M2 Przysucha P
117 4721 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
118 4603 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
119 4580 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
120 1499 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
121 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
122 4643 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
123 4528 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
124 4548 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
125 0 Szczepina Angelika --- K2 kraków P
126 4628 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
127 4712 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
128 4624 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
129 0 Szymczak Krzysztof ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kutno P
130 4647 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
131 4544 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
132 4526 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
133 4692 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
134 4646 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
135 4626 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
136 0 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
137 4668 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
138 4546 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
139 4547 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
140 3617 Witaszewski Marek --- M4 Warszawa P
141 4463 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
142 4622 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
143 4525 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
144 4468 Wróblewski Arkadiusz --- M3 Tomaszów mazowiecki P
145 3613 Zbońkowski Tomasz --- M2 Warszawa P
146 4722 Ziental Dariusz --- M4 Nowiny P