Lista startowa 2018-07-29 Zagnańsk MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
3 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
4 5049 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
5 5108 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
6 5163 Dąbkowski Wojciech --- M2 Warszawa P
7 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
8 5086 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
9 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
10 5001 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
11 5147 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
12 5121 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
13 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
14 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
15 5143 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
16 5128 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
17 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
18 5122 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
19 5124 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
20 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
21 5168 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
22 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
23 5177 Opoka Sebastian SAP SERWIS TEAM M2 Pińczów P
24 5145 Owczarek Filip TWOMARK TEAM CHORZÓW M3 Lublin P
25 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
26 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
27 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
28 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
29 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
30 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
31 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
32 5101 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
33 5009 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
34 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
35 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
36 5178 Skwark Krzysztof POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
37 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
38 5166 Sobczak Artur MYBIKE.PL M3 Warszawa P
39 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
40 5174 Stanisławski Marek --- M3 Warszawa P
41 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
42 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
43 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
44 5173 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
45 5176 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
46 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
47 5157 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
48 5130 Wacławski Bartosz TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lesznowola P
49 5179 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
50 5180 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
51 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
52 5165 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
53 5026 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
54 5099 Żeszczynski Cezary DIRTY40 M3 Warszawa P
55 5100 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K3 Warszawa P