Lista startowa 2018-07-29 Zagnańsk MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3242 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
2 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
3 3507 Baltyn Jacek J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M3 Parzniew P
4 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
5 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
6 3017 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
8 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
9 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
10 3506 Borcuch Marcin --- M4 Szczęsny P
11 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
12 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
13 3502 Boszczyk Seweryn ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
14 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
15 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
16 3495 Chabros Marcin --- M2 Puławy P
17 3497 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
18 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
19 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
20 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
21 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
22 3380 Czyżewski Rafał --- M3 Grójec P
23 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
24 3366 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
25 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
26 3444 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kościelne P
27 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
28 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
29 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
30 3343 Frydrych Mateusz --- M2 Wola Kopcowa P
31 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
32 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
33 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
34 3484 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
35 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
36 3504 Górecki Mariusz --- M4 Legionowo P
37 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
38 3263 Guła Waldek RUN BIKE.PL M3 Staszów P
39 3491 Gut Szymon --- M3 Busko zdrój P
40 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
41 3399 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
42 3487 Jańczyk Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
43 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
44 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
45 3176 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
46 3375 Kaczmarski Mariusz MARAD MOTORS M5 Kielce P
47 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
48 3458 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
49 3299 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
50 3200 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
51 3167 Kita Grzegorz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
52 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
53 3441 Klimiuk Tomasz --- M3 Otwock P
54 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
55 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
56 3490 Komorowski Robert TEAM PKO BANK POLSKI M4 Warszawa P
57 3485 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
58 3494 Konopka Michał --- M3 Końskie P
59 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
60 3486 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
61 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
62 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
63 3500 Koziński Łukasz POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
64 3143 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
65 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
66 3508 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
67 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
68 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
69 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
70 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
71 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
72 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
73 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
74 3455 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
75 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
76 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
77 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
78 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
79 3100 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
80 3340 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
81 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
82 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
83 3503 Michalski Michał --- M3 Lublin P
84 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
85 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
86 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
87 3492 Nizioł Hubert --- M3 Chmielnik P
88 3183 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
89 3501 Okrój Maciej --- M2 skarzysko P
90 3451 Orczykowski Wiktor --- MJ Mirów stary P
91 3078 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
92 3489 Owczarek Małgorzata TWOMARK TEAM CHORZÓW K3 Chorzów P
93 3108 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
94 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
95 3182 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
96 3098 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
97 3185 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
98 3420 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
99 3274 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
100 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
101 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
102 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
103 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
104 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
105 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
106 3550 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
107 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
108 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
109 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
110 3493 Purtak Marcin --- M2 Modliszewice P
111 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
112 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
113 3498 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
114 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
115 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
116 3499 Rusowicz Waldemar ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
117 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
118 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
119 3136 Siciarz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
120 3109 Sikora Piotr --- M3 Kielce P
121 3238 Skwarczeński Jan --- MJ Bolechowice P
122 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
123 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
124 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
125 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
126 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
127 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
128 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
129 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
130 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
131 3283 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
132 3341 Szeliga Janusz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
133 3193 Szymanek Tomasz METROBIKES.PL M3 Puławy P
134 3037 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
135 3258 Szymański Bartosz --- M3 Warszawa P
136 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
137 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
138 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
139 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
140 3029 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
141 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
142 3415 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
143 3403 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
144 3303 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
145 3385 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
146 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
147 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
148 3459 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
149 3496 Wojtaszewski Michał --- M3 Końskie P
150 3464 Wyczółkowski Paweł KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
151 3038 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
152 3505 Zacharski Jan --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
153 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
154 3053 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M5 kielce P
155 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
156 3421 Żak Przemysław --- M2 Końskie P
157 3457 Żak Tomasz --- M3 Łódź P
158 3488 Żelaszczyk Mateusz --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
159 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P