Lista startowa 2018-07-29 Zagnańsk MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8077 Adamiec Szczepan --- FJ kielce P
2 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
3 8247 Baćkowski Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
4 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
5 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
6 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
7 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
8 7052 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
9 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
10 7057 Brodzik Bartosz --- F- Bieliny P
11 8169 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
12 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
13 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
14 0 Chlewicki Wiktor VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
15 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
16 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
17 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
18 8184 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
19 8046 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
20 0 Dziedzic Piotr RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F4 Brzeziny P
21 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
22 8249 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
23 8185 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
24 8236 Gądzik Piotr --- F1 Kielce P
25 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
26 8232 Gogół Andżelika --- FK2 Polichno P
27 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
28 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
29 8050 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
30 8152 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
31 8241 Gwiazda Mateusz RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM FJ Brzeziny P
32 7061 Gwiazda Dawid RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F- Brzeziny P
33 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
34 8076 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
35 8248 Jamróz Filip SUKÓW F1 Daleszyce P
36 8250 Janiak Mikołaj --- F- Bliżyn P
37 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
38 8245 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
39 7014 Jusiak Julia ETI LKKG JASTKÓW FK0 JASTKÓW P
40 8235 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
41 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
42 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
43 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
44 8244 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
45 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
46 7028 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
47 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
48 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
49 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
50 8008 Kowalska Anna ROWER-SPORT KIELCE FK2 Kielce P
51 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
52 8243 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
53 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
54 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
55 8237 Kulczykowski Maciej --- F2 Zagnańsk P
56 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
57 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
58 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
59 7007 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Stasi Las, gm. Serock P
60 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
61 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
62 8231 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
63 7039 Łukomski Kacper --- F- Kielce P
64 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
65 8069 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI F2 Górno P
66 8123 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
67 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
68 7053 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F0 Iwonicz-zdrój P
69 7055 Marek Izabela MTB MOSIR DUKLA FK- Iwonicz zdrój P
70 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
71 8199 Młynarczyk Paweł --- F2 Kielce P
72 7056 Orliński Kacper --- F0 Wola morawicka P
73 8228 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
74 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
75 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
76 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
77 8239 Piasecka Monika --- FK2 Kielce P
78 7059 Piasecki Igor --- F- Kielce P
79 8176 Pierzyński Stanisław --- F6 Kielce P
80 8246 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
81 8093 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
82 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
83 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
84 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
85 8168 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
86 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
87 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
88 8240 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA F1 Góra Motyczna/Dębica P
89 8048 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
90 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
91 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
92 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
93 0 Skalska Magdalena --- FK4 Rzeszów P
94 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
95 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
96 7062 Sood Alex ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F- Londyn P
97 8080 Stando Mariusz --- F1 Kielce P
98 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
99 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
100 7060 Strzelec Radosław ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F- Zagnańsk P
101 8089 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
102 8102 Sypniewski Franciszek VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
103 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
104 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
105 8192 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
106 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
107 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
108 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
109 0 Ungier Dariusz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
110 7051 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
111 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
112 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
113 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
114 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
115 7043 Zagnińska Katarzyna KS FENIKS JAWORZNIA FK0 Piekoszów P
116 8229 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Kotarwice P
117 8238 Zamiela Sebastian --- F2 Kielce P
118 8079 Zapała Bartosz --- F1 Kielce P
119 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
120 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
121 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P
122 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P