Lista startowa 2018-08-19 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
3 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
4 5142 Chodnikiewicz Jarosław --- M3 Warszawa P
5 5068 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
6 5186 Cichorz Dariusz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
7 5163 Dąbkowski Wojciech --- M2 Warszawa P
8 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
9 5189 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
10 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
11 0 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
12 5140 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
13 5181 Jędrzejczak Jakub --- M2 Łódź P
14 5147 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
15 5183 Kaca Elżbieta MYBIKE.PL K3 Jedlnia Letnisko P
16 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
17 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
18 5007 Kochanowski Tomasz RODEX M4 Radom P
19 5128 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
20 5066 Kosiński Marcin KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
21 5033 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
22 5175 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
23 5122 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
24 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
25 5031 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
26 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
27 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
28 5188 Mijas Dawid --- M3 Daleszyce P
29 5190 Milej Lukasz --- M3 Izabelin P
30 5187 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
31 5113 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M5 Warszawa P
32 5126 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
33 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
34 5145 Owczarek Filip TWOMARK TEAM CHORZÓW M3 Lublin P
35 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
36 5044 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
37 5116 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
38 5043 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
39 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
40 5109 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES M2 Radom P
41 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
42 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
43 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
44 5185 Sawicki Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M5 Lubkin P
45 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
46 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
47 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
48 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
49 5103 Sobczak Bartosz OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
50 5154 Sobecki Stanisław --- M4 Busko-Zdrój P
51 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
52 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
53 5174 Stanisławski Marek --- M3 Warszawa P
54 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
55 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
56 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
57 5191 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
58 5038 Tkaczyk Sylwia MYBIKE.PL K2 Góra Kalwaria P
59 5130 Wacławski Bartosz TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lesznowola P
60 5179 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
61 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
62 5184 Wójcik Aleksandra WGR TEAM K3 Grójec P
63 5026 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
64 5020 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
65 5182 Zduniak Karol MYBIKE.PL M3 Warszawa P