Lista startowa 2018-08-19 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
3 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
4 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
5 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
6 3017 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3531 Bąk Mirosław IZ SKARŻYSKO M6 Skarżysko P
8 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
9 0 Bierzyński Sylwester --- M3 Radom P
10 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
11 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
12 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
13 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
14 3133 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
15 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
16 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
17 3529 Czarnecki Andrzej PR KIELCE M5 Kielce P
18 3380 Czyżewski Rafał --- M3 Grójec P
19 3094 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
20 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
21 3352 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
22 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
23 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
24 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
25 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
26 3484 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
27 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
28 3262 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
29 3514 Górecki Kamil IC POŁUDNIOWY M2 Kraków P
30 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
31 3515 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM PR KIELCE M2 KIELCE P
32 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
33 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
34 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
35 3487 Jańczyk Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
36 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
37 3107 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
38 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
39 3510 Kochana Łukasz --- M3 Bodzentyn P
40 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
41 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
42 3485 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
43 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
44 3526 Kowalczyk Jarosław PR KIELCE M5 Kielce P
45 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
46 3509 Kozłowski Paweł --- M2 pkozlowski94@gmail.com P
47 3095 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
48 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
49 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
50 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
51 3292 Kulina Leszek --- M5 Kielce P
52 3520 Kułaga Mariusz IC POŁUDNIOWY M4 Kraków P
53 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW CT WSCHODNI M6 Suchedniów P
54 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
55 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
56 3395 Lasota Aleksandra --- K2 Bodzentyn P
57 0 Lasota Tomasz --- M3 Bodzentyn P
58 3455 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
59 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
60 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
61 3524 Majek Cezary PR KIELCE M5 Kielce P
62 3516 Małek Cezary IZ SKARŻYSKO M3 Skarżysko P
63 3100 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
64 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
65 3511 Michalski Michał --- M2 Ciecierzyn P
66 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
67 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
68 3217 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
69 3523 Nurzyński Paweł IZ SKARŻYSKO M4 Skarżysko P
70 3501 Okrój Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarzysko P
71 3489 Owczarek Małgorzata TWOMARK TEAM CHORZÓW K3 Chorzów P
72 3518 Ozimek Tomasz IZ SOSNOWIEC M3 Sosnowiec P
73 3027 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
74 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
75 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
76 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
77 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
78 3550 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
79 3067 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
80 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
81 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
82 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
83 3083 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
84 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
85 3356 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
86 3237 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
87 3136 Siciarz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
88 3084 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
89 3109 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
90 0 Skiba Norbert --- M2 Rudnik nad Sanem P
91 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
92 3218 Sobczuk Joanna KLINIKA ROWERÓW K3 Warszawa P
93 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
94 3530 Sokołowski Krzysztof IZ SKARŻYSKO M5 Skarżysko P
95 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
96 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
97 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
98 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
99 3477 Stępień Mariusz --- M3 Siemianowice Śląskie P
100 3528 Stojecki Piotr PR KIELCE M5 Kielce P
101 3521 Sucharowski Krzysztof IC POŁUDNIOWY M4 Kraków P
102 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
103 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
104 3527 Szary Jacek IC POŁUDNIOWY M5 Kraków P
105 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
106 3341 Szeliga Janusz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
107 3522 Szmajduch Andrzej CARGO SERVICE M4 Warszawa P
108 3512 Szmajduch Damian CARGO SERVICE MJ Warszawa P
109 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
110 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
111 3089 Wierzbicki Łukasz --- M3 Radom P
112 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
113 3415 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
114 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
115 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
116 3459 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
117 3513 Woliński Dominik IZ SZCZECIN M2 Szczecin P
118 3525 Woliński Andrzej IZ SZCZECIN M5 Szczecin P
119 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
120 0 Wójcik Aleksandra WGR TEAM K3 Grójec P
121 0 Wyczółkowski Paweł KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
122 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
123 3505 Zacharski Jan --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
124 3517 Zamorski Andrzej IC POŁUDNIOWY M3 Kraków P
125 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
126 3519 Zawisza Piotr IZ SKARŻYSKO M4 Skarżysko P
127 0 Zbroja Łukasz --- M3 Skarżysko - Kamienna P
128 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
129 3053 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M5 kielce P