Lista startowa 2018-08-19 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
2 8169 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
3 8166 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
4 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
5 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
6 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
7 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
8 7063 Januchta Natalia --- FK0 Bodzentyn P
9 8235 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
10 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
11 7028 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
12 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
13 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
14 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
15 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
16 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
17 8237 Kulczykowski Maciej --- F2 Zagnańsk P
18 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
19 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
20 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
21 8183 Madejska Urszula IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
22 8208 Mosiołek Magdalena IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
23 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
24 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
25 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
26 8215 Rostek Sergiusz --- F2 Koszyce Wielkie P
27 8214 Rybka Piotr --- F1 Wilków P
28 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
29 7064 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
30 8209 Skiba Anna IZ SZCZECIN FK4 Stargard P
31 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
32 8210 Szmajduch Beata CARGO SERVICE FK4 Rybnik P
33 8211 Ślusarczyk Urszula IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
34 8212 Tomasik Renata IZ SKARŻYSKO FK2 Opoczno P
35 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
36 8222 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
37 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
38 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
39 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
40 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
41 8213 Wolińska Emilia IZ SZCZECIN FK4 Wolin P
42 7043 Zagnińska Katarzyna KS FENIKS JAWORZNIA FK0 Piekoszów P
43 8238 Zamiela Sebastian --- F2 Kielce P
44 8165 Znojek Jakub --- FJ Kielce P