Lista startowa 2018-08-19 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
2 8217 Biskup Łukasz --- F2 Bodzentyn P
3 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
4 7052 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
5 8119 Brodzik Robert --- F4 Bieliny P
6 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
7 8169 Brzoza Daniel --- F2 Piekoszów P
8 8166 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
9 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
10 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
11 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
12 8184 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
13 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
14 8232 Gogół Andżelika MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA FK2 Polichno P
15 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
16 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
17 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
18 7063 Januchta Natalia --- FK0 Bodzentyn P
19 8245 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
20 8216 Justyna Szymon --- F2 Piotrków Trybunalski P
21 8235 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
22 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
23 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
24 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
25 7028 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
26 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
27 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
28 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
29 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
30 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
31 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
32 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
33 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
34 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
35 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
36 8237 Kulczykowski Maciej --- F2 Zagnańsk P
37 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
38 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
39 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
40 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
41 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
42 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
43 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
44 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
45 8183 Madejska Urszula IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
46 8208 Mosiołek Magdalena IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
47 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
48 8228 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
49 8252 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F2 Kielce P
50 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
51 8246 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
52 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
53 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
54 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
55 8041 Ptasińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK2 Kielce P
56 8251 Rabajczyk Łukasz BODZENTYN TEAM F2 Grabowa P
57 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
58 8215 Rostek Sergiusz --- F2 Koszyce Wielkie P
59 8218 Rot Monika --- FK4 Bliżyn P
60 8242 Rot Mariusz --- F4 Bliżyn P
61 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
62 8214 Rybka Piotr --- F1 Wilków P
63 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
64 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
65 7064 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
66 8209 Skiba Anna IZ SZCZECIN FK4 Stargard P
67 8097 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
68 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
69 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
70 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
71 8151 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F2 Zagnańsk P
72 8210 Szmajduch Beata CARGO SERVICE FK4 Rybnik P
73 8211 Ślusarczyk Urszula IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
74 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
75 8212 Tomasik Renata IZ SKARŻYSKO FK2 Opoczno P
76 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
77 8222 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
78 7051 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
79 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
80 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
81 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
82 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
83 8213 Wolińska Emilia IZ SZCZECIN FK4 Wolin P
84 8178 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
85 7043 Zagnińska Katarzyna KS FENIKS JAWORZNIA FK0 Piekoszów P
86 8238 Zamiela Sebastian --- F2 Kielce P
87 8143 Zawisza Mariusz --- F4 Wierzbica P
88 8165 Znojek Jakub --- FJ Kielce P
89 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
90 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P