Lista startowa 2017-09-23 Kielce Bike-Expo MTBCrossMaraton Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 4683 Adamczyk Krystian --- F2 Kazimierza Wielka P
2 4534 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
3 4581 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
4 4563 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
5 4579 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
6 0 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM F3 Kielce P
7 4674 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
8 4527 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
9 4685 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
10 4663 Cedro Robert --- F4 Kielce P
11 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
12 0 Chruściński Filip --- F- Morawica P
13 4560 Chruściński Filip --- F- Morawica P
14 4659 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
15 4660 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
16 4654 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
17 4640 Ciupa Ziemowit STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F3 Kielce P
18 4471 Czerska Ela KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK0 Skarżysko Kamienna P
19 4473 Dudek Anna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Mirzec P
20 4599 Dziadek Dariusz --- F4 Busko-Zdroj P
21 4533 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
22 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
23 4686 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
24 4604 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM F4 Lublin P
25 8196 Gawęda Marcin --- F4 Szydłowiec P
26 4679 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
27 4678 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
28 4705 Gładysz Mariusz --- F5 Grodzisk Mazowiecki P
29 4608 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
30 4637 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
31 0 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
32 4472 Gralińska Joanna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko Kamienna P
33 0 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
34 4639 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
35 4475 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
36 2763 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
37 4617 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
38 4720 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
39 4700 Jakóbczyk Andrzej METROBIKES.PL F4 Lublin P
40 4570 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
41 4615 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
42 4616 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
43 0 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
44 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
45 4612 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
46 4658 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
47 4706 Kopeć Filip KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
48 4540 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
49 4536 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
50 4636 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
51 4635 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
52 4562 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżysko Kamienna P
53 4605 Kowalski Kacper ROWER-SPORT KIELCE F1 Kielce P
54 4561 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
55 0 Krzysztoszek Rafał --- F3 Oleszno P
56 3919 Ksel Grzegorz NIXEL F3 Kielce P
57 4664 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
58 4578 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
59 4541 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F5 RADOM P
60 4684 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
61 4567 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
62 4522 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
63 4576 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
64 4577 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
65 4542 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
66 4538 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
67 0 Michal Sędzielewski DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F1 Kielce P
68 4702 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
69 4552 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
70 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
71 8340 NALEPA PIOTR --- F4 KIELCE P
72 4661 Niewiarowski Jakub --- F1 Zabierzów P
73 4662 Niewiarowski Andrzej --- F4 Zabierzów P
74 3210 Obuchowski Robert LEADER FOX MTB TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
75 4553 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
76 4558 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
77 4559 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
78 4585 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
79 4582 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
80 4650 Pierzyński Stanisław --- F6 Kielce P
81 4687 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
82 4524 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
83 4523 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
84 4675 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
85 4474 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
86 4744 Plewiński Grzegorz --- F4 Bodzentyn P
87 4651 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
88 4676 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK1 Andrychów P
89 0 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
90 4609 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
91 4470 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
92 4477 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
93 0 Rożkiewicz Konrad ESKIMOO RACING F3 Skarżysko-Kamienna P
94 4588 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
95 4521 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
96 4655 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
97 4587 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
98 4634 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
99 4656 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
100 4699 Sobczyk Katarzyna ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Zagnańsk P
101 4657 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
102 4677 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
103 4613 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
104 4610 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
105 4611 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
106 3930 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
107 3498 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
108 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
109 0 Wawron Mariusz --- F3 Lublin P
110 4554 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
111 4703 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
112 4704 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
113 4564 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
114 4688 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
115 4701 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F- Szewce P
116 3499 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
117 4638 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
118 4614 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
119 4707 Zielonka Rafał --- F3 Suków P
120 4476 Ziółek Marcin TEAM PKO BANK POLSKI F3 Warszawa P
121 2442 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
122 1595 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P