Lista startowa 2018-09-23 Miedziana Góra MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5047 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
2 5048 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
3 5151 Bogaczyk Maciek POLSKI KLUB MTB M3 wroclaw P
4 5198 Borkowski Artur --- M3 Warszawa P
5 5123 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
6 5119 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
7 5138 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
8 0 Cieślak Michał --- M2 Karczew P
9 5108 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
10 5201 Dobry Oskar --- M2 Frydek P
11 5056 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
12 5127 Galeński Wojciech --- M4 Warszawa P
13 5086 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
14 5010 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
15 5001 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
16 5199 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
17 5121 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
18 5149 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
19 5050 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
20 5004 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
21 5120 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
22 5007 Kochanowski Tomasz RODEX M4 Radom P
23 5128 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
24 5194 Kowalczyk Mateusz SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
25 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
26 5033 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
27 5141 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa P
28 5196 Mandes Michał --- M3 Laski P
29 5117 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
30 5031 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
31 5058 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
32 5012 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
33 5190 Milej Lukasz --- M3 Izabelin P
34 5113 Mitas Jarosław METROBIKES.PL M5 Warszawa P
35 5162 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
36 5126 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
37 5016 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
38 5021 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
39 5094 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
40 5060 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
41 5195 Prokop Anna --- K2 Tarnów P
42 5109 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES M2 Radom P
43 5202 Rek Piotr POLONIA WARSZAWA MTB M3 Izabelin P
44 5052 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
45 5067 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
46 5105 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
47 5069 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
48 5200 Schmidt Piotr --- M3 Warszawa P
49 5051 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
50 5081 Skorek Jan KK CYKLON WARSZAWA M3 Warszawa P
51 5034 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
52 5073 Słupski Piotr METROBIKES.PL M2 Głowno P
53 5166 Sobczak Artur MYBIKE.PL M3 Warszawa P
54 5046 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
55 5042 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
56 0 STAWOWY SZYMON --- M2 thestawo@gmail.com P
57 5003 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
58 5063 Stryjeński-Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Poronin P
59 5025 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
60 5022 Szewczyk Mateusz SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
61 5192 Szwarc Wacław 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M5 SKAWINA P
62 5157 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
63 5152 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
64 5197 Wawer Adrian ETI LKKG LUBLIN M2 puławy P
65 5179 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
66 5112 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
67 5074 Wójcik Jarosław ROWEROWY KAMPINOS M5 Łomianki P
68 5111 Zieliński Arkadiusz POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
69 5193 Zieliński Miłosz --- M3 Kraków P
70 5107 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
71 5099 Żeszczynski Cezary DIRTY40 M3 Warszawa P
72 5100 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K3 Warszawa P