Lista startowa 2018-09-23 Miedziana Góra MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3125 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
3 3447 Atłas Filip 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Sosnowiec P
4 0 Augustyński Sylwester LACHO TEAM M3 Kraków P
5 3397 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
6 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
7 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
8 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
9 3571 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
10 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
11 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
12 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
13 3132 Bochenek Bartosz --- M3 Myszków P
14 3564 Bochenek Paweł --- M3 Warszawa P
15 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
16 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
17 3552 Brich Aleksander --- M2 Tarnów P
18 3209 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
19 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
20 3570 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
21 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
22 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
23 3284 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
24 3267 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
25 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
26 3439 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
27 3268 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
28 3444 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kościelne P
29 3511 Dudek Artur --- M3 Szydłowiec P
30 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
31 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
32 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
33 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
34 3336 Garbowicz Tomasz --- M4 Bełchatów P
35 3400 Garbowicz Artur --- M3 Kielce P
36 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
37 3248 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
38 3468 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
40 3549 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
41 3061 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Miedziana Góra P
42 3262 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
43 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
44 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
45 3263 Guła Waldek RUN BIKE.PL M3 Staszów P
46 3551 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
47 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
48 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
49 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
50 3487 Jańczyk Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
51 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
52 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
53 3107 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
54 3556 Kamińska Izabela PATNET TEAM K2 Pęchery P
55 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
56 3458 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
57 3562 Kasińska Katarzyna BOKSERSKA AUTOSERWIS K3 Warszawa P
58 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
59 3566 Klocek Monika --- K3 Sochaczew P
60 3405 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
61 3121 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
62 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
63 3031 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
64 3485 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
65 3494 Konopka Michał --- M3 Końskie P
66 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
67 3559 Kowal Grzegorz --- M4 Kielce P
68 3278 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKE TEAM M3 Pionki P
69 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
70 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
71 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
72 3143 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
73 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
74 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
75 3201 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
76 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
77 0 Kulczykowski Maciej --- M2 Zagnańsk P
78 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
79 3236 Kupis Michał --- M3 Krakow P
80 3563 Kurmanowska Izabela --- K2 Piaseczno P
81 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
82 3174 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
83 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
84 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
85 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
86 3471 Laskowski Michał AGH CYCLING TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
87 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
88 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
89 3455 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
90 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
91 3323 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
92 3314 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
93 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
94 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
95 3561 Maciejewski Mariusz POLSKI KLUB MTB M4 Łbicka P
96 0 Majewski karol --- K3 kielce P
97 3100 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
98 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
99 3021 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
100 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
101 3503 Michalski Michał --- M2 Lublin P
102 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
103 3550 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
104 3145 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
105 3565 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
106 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
107 3217 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
108 3546 Nogajczyk Pawel --- M3 Morawica P
109 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
110 3183 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
111 3451 Orczykowski Wiktor --- MJ Mirów stary P
112 3036 Packi Daniel TEAM HUROM M3 Tomaszów mazwowiecki P
113 3182 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
114 3098 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
115 3473 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 Michałowice P
116 3420 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
117 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
118 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
119 3401 Pela Wojciech --- M2 Kielce P
120 3553 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
121 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
122 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
123 3190 Piętak Igor CERSANIT TEAM M4 Miedziana Góra P
124 3025 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE M5 KIELCE P
125 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
126 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
127 0 Polak Bartek --- MJ Suchedniów P
128 3349 Politowski Krzysztof POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
129 3567 Porakowski Wiktor --- M2 Wola Mysłowska P
130 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
131 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
132 3350 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
133 3555 Radzikowski Adam --- M2 Alizówka P
134 3072 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
135 3160 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
136 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
137 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
138 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
139 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
140 3557 Ryciuk Tomasz AIRBIKE.PL-ROCKY MONTAIN M3 Warszawa P
141 3136 Siciarz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
142 3196 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
143 3109 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
144 3558 Skowyra Monika 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K3 Kraków P
145 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
146 3218 Sobczuk Joanna METROBIKES.PL K3 Warszawa P
147 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
148 3229 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
149 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
150 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
151 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
152 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
153 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
154 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
155 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
156 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
157 3547 Szuster Karol --- M2 Tumlin Wykień P
158 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
159 3272 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
160 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
161 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
162 3560 Warczyk Dorota LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI K4 Tomaszów Mazowiecki P
163 3089 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
164 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
165 3303 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
166 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
167 3568 Włodarczyk Jacek --- M3 Końskie P
168 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
169 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
170 3281 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
171 3459 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
172 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
173 3464 Wyczółkowski Paweł KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
174 3071 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
175 3554 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
176 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
177 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
178 3418 Zduniak Karol MYBIKE.PL M3 Warszawa P
179 3437 Zduniak Sylwia --- K3 Warszawa P
180 3152 Zimoński Bartosz --- M2 Myszków P
181 3075 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
182 3569 Żak Przemysław --- M2 Końskie P
183 3548 Żółtkowska-Szuster Sylwia --- K2 Tumlin-Wykień P
184 3079 Żurek Robert --- M5 Kraków P
185 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P