Lista startowa 2018-09-23 Miedziana Góra MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adach Daniel --- F2 Zagnańsk P
2 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
3 8247 Baćkowski Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
4 8106 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
5 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
6 8254 Bądzyński Paweł --- F2 Sandomierz P
7 8255 Bądzyński Jakub --- FJ Sandomierz P
8 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
9 8263 Bieniek Małgorzata --- FK4 Radom P
10 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
11 7052 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
12 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
13 8081 Bysiak Łukasz SUKÓW F2 Mójcza P
14 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
15 0 Chlewicki Wiktor VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
16 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
17 8268 Dekiel Mateusz --- F2 Rudki P
18 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
19 8184 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
20 7067 Dziurska Dominika VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
21 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
22 8249 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
23 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
24 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
25 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
26 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
27 8259 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
28 7001 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
29 8245 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
30 8235 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
31 8216 Justyna Szymon --- F2 Piotrków Trybunalski P
32 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
33 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
34 8107 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
35 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
36 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
37 7028 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
38 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
39 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
40 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
41 7073 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
42 7068 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
43 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
44 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
45 8257 Kowalski Franciszek --- F0 Miedziana Góra P
46 8260 Kozera Aleksandra --- FK2 Końskie P
47 8099 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
48 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
49 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
50 8128 Kubicki Jakub --- F- Borków P
51 7066 Kurman Filip MTB KOMBUD TEAM F- Radom P
52 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
53 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
54 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
55 8231 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
56 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
57 8265 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F2 Kraków P
58 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
59 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
60 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
61 8174 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Laski P
62 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
63 8190 Mikolaszek Adam --- F4 Kielce P
64 8253 Moćko Sebastian --- F2 Miedziana Góra P
65 8061 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
66 8262 Pacholczak Mikołaj --- FJ Sandomierz P
67 8228 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
68 8133 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
69 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
70 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
71 8246 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
72 8171 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
73 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
74 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
75 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
76 8267 Puzon Tomasz UKS MDK TYTAN RADOM F2 Kielce P
77 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
78 0 Reczyński Jan AKTYWNY ĆMIŃSK F6 Miedziana Góra P
79 8258 Reczyński Przemysław AKTYWNY ĆMIŃSK F4 Miedziana Góra P
80 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
81 8204 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
82 8124 Sędzielewski Michał DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FJ Kielce P
83 8266 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
84 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
85 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
86 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
87 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
88 8117 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
89 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
90 8264 Stanek-Włodarczyk Klaudia --- FK2 Końskie P
91 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
92 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
93 8181 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
94 8182 Stoch Paweł --- F2 Kielce P
95 7023 Suty Aleksander MTB KOMBUD TEAM F0 Radom P
96 8102 Sypniewski Franciszek VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
97 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
98 7022 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
99 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
100 8149 Szymoniak Krystian --- F2 Wola kopcowa P
101 0 Śliwa Przemysław BBL-STRAWCZYN F2 Chełmce P
102 8045 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
103 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
104 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
105 8222 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
106 8114 Wąś Maciej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
107 7051 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
108 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
109 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
110 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
111 7069 Witecki Karol --- F- Miedziana góra P
112 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
113 8058 Wosiński Marek --- F4 Staszów P
114 8178 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
115 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
116 7043 Zagnińska Katarzyna KS FENIKS JAWORZNIA FK0 Piekoszów P
117 8238 Zamiela Sebastian --- F2 Kielce P
118 8261 Zielonka Rafał --- F2 Suków P
119 8256 Ziębiński Piotr --- F2 Miedziana Góra P
120 8165 Znojek Jakub --- FJ Kielce P
121 7065 Znojek Maciej --- F0 Kielce P
122 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
123 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
124 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
125 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P