Lista startowa 2018-10-07 Masłów/Ciekoty MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3070 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
2 3447 Atłas Filip 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Sosnowiec P
3 3012 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
4 3128 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
5 3077 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
6 3571 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3007 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
8 3013 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
9 3333 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
10 3409 Borkowski Michał --- M2 Pińczów P
11 3019 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
12 3046 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
13 3570 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
14 3043 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
15 3402 Cichocki Arkadiusz --- M3 Wrocław P
16 3581 Cichorz Dariusz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
17 3131 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
18 3577 Czempik Wojciech --- M5 Warszawa P
19 3094 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
20 3267 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
21 3294 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
22 3205 Dębiński Paweł ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Żelechów P
23 3439 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
24 3591 Drzewiecki Marcin LOYALTY POINT RACEING TEAM M4 Skarżysko Kościelne P
25 3006 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
26 3207 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
27 3026 Dziama Michał SALUS SYNERGY AUTOMATION TEAM M2 Rzeszów P
28 3086 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
29 3163 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
30 3052 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
31 3042 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
32 3576 Gaik Sebastian ROVESE RUN TEAM M3 Kielce P
33 3110 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
34 3010 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
35 3336 Garbowicz Tomasz --- M4 Bełchatów P
36 3137 Gawron Krzysztof BIKEBOARD M4 Kraków P
37 3092 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
38 3468 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M4 Dąbrowa Górnicza P
39 3003 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
40 3262 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
41 3572 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
42 3378 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
43 3057 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
44 3231 Grzesiak Bartosz MARCELI SLR M2 Raków P
45 3579 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
46 3141 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
47 3311 Grzywa Grzegorz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Czernichów P
48 3263 Guła Waldek RUN BIKE.PL M3 Staszów P
49 0 Guzik Grzegorz --- M3 Dąbrowa Górnicza P
50 3551 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
51 3584 Hortyński Adrian --- M3 Warszawa P
52 3161 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
53 3155 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
54 3088 Janowska Ewa WAWA BIKE TEAM K4 ewej1@op.pl P
55 3120 Jaroń Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
56 3330 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
57 3438 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
58 3107 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
59 3375 Kaczmarski Mariusz METROBIKES.PL M5 Kielce P
60 3556 Kamińska Izabela PATNET TEAM K2 Pęchery P
61 3122 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
62 3458 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
63 3153 Kazana Rafał BIKESHOP RADOM M4 Radom P
64 3235 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
65 3167 Kita Grzegorz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
66 3208 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
67 3130 Kliś Wojciech --- M3 Bilcza P
68 3121 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
69 3056 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
70 3485 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
71 3494 Konopka Michał --- M3 Końskie P
72 3102 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M3 łask P
73 3212 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD M6 Radom P
74 3559 Kowal Grzegorz --- M4 Kielce P
75 3278 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKE TEAM M3 Pionki P
76 3016 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
77 3177 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
78 3230 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
79 3309 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
80 3095 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
81 3097 Krzesiński Andrzej --- M4 Kielce P
82 3140 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
83 3201 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
84 3085 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
85 3223 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
86 3018 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
87 3174 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
88 3117 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
89 3069 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
90 3215 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
91 3471 Laskowski Michał AGH CYCLING TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
92 3059 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
93 3455 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
94 3149 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
95 3139 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
96 3073 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
97 3323 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
98 3124 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
99 3076 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
100 3024 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
101 3112 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
102 3021 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
103 3297 Michalak Andrzej --- M2 Chynów P
104 3503 Michalski Michał --- M2 Lublin P
105 3011 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
106 3241 Mika Michał --- M3 Bodzentyn P
107 3550 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
108 3145 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
109 3536 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
110 3105 Muszyński Sławomir KOMBUD RADOM M6 Radom P
111 0 Nowakowski Piotr KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
112 3575 Nowakowski Paweł MYBIKE.PL M3 Warszawa-Wesoła P
113 3547 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
114 3202 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
115 3589 Orliński Grzegorz --- M4 Morawica P
116 3078 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
117 3543 Owczarek Małgorzata TWOMARK TEAM CHORZÓW K3 Chorzów P
118 3182 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
119 3098 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
120 3185 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
121 3420 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
122 3048 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
123 3150 Pawłowski Tomasz RUN BIKE.PL M3 Busko-Zdrój P
124 3553 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
125 3227 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
126 3015 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
127 3394 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
128 3578 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
129 3198 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
130 3349 Politowski Krzysztof POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
131 3548 Popławski Cezary --- M3 Warszawa P
132 3170 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
133 3243 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
134 3044 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
135 3555 Radzikowski Adam --- M2 Ciecierzyn P
136 3271 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
137 3115 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
138 3285 Różycki Piotr WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
139 3206 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Otwock P
140 3151 Rybak Jacek --- M5 Kielce P
141 3557 Ryciuk Tomasz AIRBIKE.PL-ROCKY MONTAIN M3 Warszawa P
142 3586 Sanetra Piotr BIKESTORE M3 Cisiec P
143 3580 Sawicki Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M5 Lubkin P
144 3574 Serafin Michał --- M3 Myszków P
145 3180 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
146 3585 Słowik Adam --- M2 Bielsko-biala P
147 3293 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
148 3583 Snopczynski Michal --- M4 Lipkow P
149 3218 Sobczuk Joanna METROBIKES.PL K3 Warszawa P
150 3305 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
151 3226 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
152 3342 Stachura Marcin --- M3 Miedziana Góra P
153 3104 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
154 3065 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
155 3187 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
156 3398 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
157 3252 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
158 3032 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
159 3598 Szczygielski Maksymilian MTB KOMBUD TEAM M4 Rajec szlachecki P
160 3587 SZUMOWSKI Bogdan --- M5 BIELSKO-BIAŁA P
161 3037 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
162 3193 Szymanek Tomasz METROBIKES.PL M3 Puławy P
163 3045 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
164 3272 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
165 3298 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
166 3573 Tereszczuk Jakub --- M3 Warszawa P
167 3158 Tokar Kamil --- M3 Kielce P
168 3265 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
169 3590 Tyniec Kamil --- M3 Końskie P
170 3560 Warczyk Dorota LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI K4 Tomaszów Mazowiecki P
171 3089 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
172 3255 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
173 3303 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
174 3068 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
175 3385 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
176 3568 Włodarczyk Jacek --- M3 Końskie P
177 3582 Wojciech Wójtowicz KS ENERGIA KOZIENICE M2 Puławy P
178 3316 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
179 3273 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
180 3459 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
181 3014 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
182 3464 Wyczółkowski Paweł KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
183 3038 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
184 3030 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
185 3087 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K3 Katowice P
186 3290 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
187 3266 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
188 3418 Zduniak Karol MYBIKE.PL M3 Warszawa P
189 3569 Żak Przemysław --- M2 Końskie P
190 3079 Żurek Robert --- M5 Kraków P
191 3080 Żurek Jakub 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE MJ Kraków P