Lista startowa 2018-10-07 Masłów/Ciekoty MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8077 Adamiec Szczepan --- FJ kielce P
2 7006 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
3 8279 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
4 8101 Barchan Roksana VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 DALESZYCE P
5 8255 Bądzyński Jakub --- FJ Sandomierz P
6 8254 Bądzyński Paweł --- F2 Sandomierz P
7 8148 Białek Damian --- F2 kielce P
8 8263 Bieniek Małgorzata --- FK4 Radom P
9 8277 Bierzyński Sylwester --- F2 Radom P
10 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
11 7052 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
12 8157 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
13 8115 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
14 0 Chlewicki Wiktor VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
15 7002 Chruściński Filip --- F- Morawica P
16 8039 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
17 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
18 8100 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
19 8249 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
20 8167 Głowinkowska Julia KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 skarżysko kamienna P
21 8002 Gołębski Łukasz --- F2 Kielce P
22 8027 Grabka Wojciech --- FJ CHĘCINY P
23 8011 Grochala Marcin --- F2 Kielce P
24 8035 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
25 8245 Jaworski Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
26 8112 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
27 7031 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
28 8107 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
29 8108 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Kielce P
30 8189 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
31 7028 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kamienna P
32 8095 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
33 8004 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Opatów P
34 8052 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
35 7029 Kot Natalia UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
36 7008 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
37 7068 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
38 7012 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
39 8071 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Sandomierz P
40 8260 Kozera Aleksandra --- FK2 Końskie P
41 8276 Kozieł Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
42 8010 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
43 8032 Krzysztoszek Rafał --- F2 Oleszno P
44 8128 Kubicki Jakub --- F- Daleszyce P
45 8163 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
46 8110 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
47 8272 Lachowicz Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
48 8072 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
49 8084 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
50 8125 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
51 8179 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
52 8150 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
53 8123 Maciejewska Ewa --- FK4 Daleszyce P
54 8098 Maciejewski Szymon VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ DALESZYCE P
55 7055 Marek Izabela MTB MOSIR DUKLA FK- Iwonicz zdrój P
56 7053 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F0 Iwonicz-zdrój P
57 8038 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
58 8187 Murzynowski Wiktor --- F1 Kielce P
59 8269 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P
60 8282 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
61 8104 Pawlak Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
62 8009 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
63 8028 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
64 7071 Piątkowski Kacper --- FJ Kielce P
65 8246 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
66 8271 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
67 8087 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
68 8016 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
69 7005 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
70 8267 Puzon Tomasz UKS MDK TYTAN RADOM F2 Kielce P
71 8281 Puzon Mirosław --- F2 Kielce P
72 8280 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
73 8070 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
74 8215 Rostek Sergiusz --- F2 Koszyce Wielkie P
75 8147 Ruszkiewicz Tomasz --- F2 Piotrków Trybunalski P
76 8266 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
77 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
78 7030 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F- Małęczyn P
79 8278 Sieradzan Przemysław --- F4 Kielce P
80 7070 Sieradzan Nataniel --- F0 Kielce P
81 8155 Sieradzan Anna --- FK4 Kielce P
82 8203 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
83 8126 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
84 7064 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
85 8097 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
86 8180 Skuciński Marcin --- F2 Morawica P
87 8117 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
88 7040 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
89 8264 Stanek-Włodarczyk Klaudia --- FK2 Końskie P
90 8023 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
91 8005 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
92 8274 Strzelecki Mirosław UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
93 8089 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
94 8275 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
95 8102 Sypniewski Franciszek VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
96 7015 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
97 8105 Szpakowski Jędrzej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
98 8192 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
99 0 Śmigas Mariusz --- F2 Starachowice P
100 8273 Trzepiecińska Klaudia UKS MDK TYTAN RADOM FK2 Radom P
101 8202 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
102 8103 Ungier Bartosz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 DALESZYCE P
103 8222 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
104 8114 Wąś Maciej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
105 8270 Wiatr Aneta METROBIKES.PL FK2 Lublin P
106 7051 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
107 8029 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
108 7026 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
109 8085 Wiktorowicz Karolina --- FK2 Krzeszowice P
110 7072 Witecki Karol --- F- Miedziana góra P
111 7024 Wnętrzak Tomasz --- F- Piaseczna Górka P
112 8058 Wosiński Marek --- F4 Staszów P
113 7003 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F0 Szewce P
114 8178 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
115 7043 Zagnińska Katarzyna KS FENIKS JAWORZNIA FK0 Piekoszów P
116 8238 Zamiela Sebastian --- F2 Kielce P
117 8042 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
118 8086 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
119 7016 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
120 7027 Żeszczyński Maciej DIRTY40 F- Warszawa P
121 8060 Żyto Jakub JURA BIKE MTB TEAM F1 Częstochowa P