Lista startowa 2018-08-31 Mostki k-Suchedniowa I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Bieg 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 19 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
2 21 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Świerczek P
3 0 Brudka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
4 20 Dulęba Paweł --- M3 Zagnańsk P
5 0 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
6 0 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 Kielce P
7 0 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
8 0 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M1 Kielce P
9 15 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
10 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M1 Kielce P
11 0 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Wilków P
12 24 Konieczna Aneta MOSTKI TEAM K3 Bodzentyn P
13 0 Kotwa Olga --- K3 Ostrowiec Św. P
14 17 Krzyżanowski Paweł --- M1 Starachowice P
15 0 Lachowski Andrzej LACHO TEAM M3 Kraków P
16 0 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
17 0 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
18 22 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
19 0 Madejski Dawid LACHO TEAM M1 Żarki P
20 28 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
21 0 Materek Mariusz --- M1 Szydłowiec P
22 13 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
23 12 Nowak Arkadiusz KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
24 0 Ołub Cezary NURT MOSTKI M3 skarżysko-kamienna P
25 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
26 14 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
27 0 Praszek Łukasz --- M3 KIELCE P
28 16 Rak Bartosz --- M3 Górno P
29 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
30 1 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
31 23 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
32 0 Sochacki Sławomir --- M5 Bodzentyn P
33 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
34 0 Stańczak Lidia ZABIEGANE STARACHOWICE K3 STARACHOWICE P
35 0 Stefański Adrian IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
36 25 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
37 0 Szumiec Andrzej LACHO TEAM M5 Kraków P
38 0 Szymańska Karolina --- K1 Mostki P
39 27 Świetlik Mateusz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
40 18 Teliga Rafał --- M1 Huta Nowa P
41 11 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
42 0 Wiącek Nikodem --- M1 Rzeczniów P
43 26 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
44 0 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
45 0 Zawłocka Joanna,, --- K3 Morawica P