Lista startowa 2018-08-31 Mostki k-Suchedniowa I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Bieg 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Augustyński Sylwester LACHO TEAM M3 Kraków P
2 96 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M3 Skarżysko P
3 61 Banaszczyk Grzegorz --- M1 Szydłowiec P
4 95 Barański Tomasz --- M3 Kielce P
5 19 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
6 99 Biskup Daniel --- M1 Bodzentyn P
7 21 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Świerczek P
8 0 Brudka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
9 43 Bubicz Krzysztof --- M3 Świdnik P
10 47 Cender Magdalena DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K3 GRODZISK MAZOWIECKI P
11 48 Chabielski Paweł BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
12 80 Chmiel Piotr NURT MOSTKI M3 Suchedniów P
13 0 Chudzik Katarzyna OSTROBIEC K3 Ostrowiec P
14 0 Chudzik Arkadiusz OSTROBIEC M5 0strowiec P
15 60 Cymerys Karol --- M3 Starachowice P
16 0 Domańska Katarzyna --- K3 Majków P
17 20 Dulęba Paweł --- M3 Zagnańsk P
18 0 Firek Rafał LACHO TEAM K3 Kraków P
19 0 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
20 64 Gębska Alicja --- K1 Skarżysko-Kamienna P
21 62 Harrington Jon BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
22 0 Hołówka Sławomir LACHO TEAM M3 Kraków P
23 59 Indyk Krzysztof KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
24 54 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 Kielce P
25 97 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Pawłów P
26 0 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
27 65 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M1 Kielce P
28 49 Kasza Małgorzata BODZENTYN TEAM K1 Kielce P
29 15 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
30 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M1 Kielce P
31 41 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Wilków P
32 24 Konieczny Sylwester MOSTKI TEAM K3 Suchedniów P
33 40 Konik Marcin --- M3 Kielce P
34 0 Kotwa Olga --- K3 Ostrowiec Św. P
35 90 Kowalska Uszula --- K3 Radom P
36 0 Krala Daniel --- M3 Skarżysko - Kamienna P
37 91 Kromer Rafał BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
38 17 Krzyżanowski Paweł --- M1 Starachowice P
39 0 Lachowski Andrzej LACHO TEAM M3 Kraków P
40 52 Laskowski Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
41 38 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
42 67 Lefek Marlena --- K1 Pawłów P
43 0 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M3 Daleszyce P
44 50 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
45 22 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
46 0 Madejski Dawid LACHO TEAM M1 Żarki P
47 28 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
48 32 Materek Mariusz --- M1 Szydłowiec P
49 34 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
50 0 Moleda Krzysztof --- M3 kielce P
51 13 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
52 45 Nowacki Dariusz IŁŻA PĘDZI M3 iłża P
53 12 Nowak Arkadiusz KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
54 0 Ołub Cezary NURT MOSTKI M3 skarżysko-kamienna P
55 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
56 72 Osman Artur 13,5 M3 Łączna P
57 14 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
58 56 Polak Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
59 68 Pomykała Anna --- K1 Iłża P
60 0 Praszek Łukasz --- M3 KIELCE P
61 16 Rak Bartosz --- M3 Górno P
62 73 Rakoczy Grzegorz --- M1 Bodzentyn P
63 55 Rokita Andrzej --- M3 Ćmielów P
64 37 Rzeszot Łukasz --- M1 Miedziana Góra P
65 93 Serafin Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
66 92 Serafin Magdalena ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
67 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
68 1 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
69 0 Słowik Daniel BIEGAM DLA SIEBIE M1 Żabno P
70 23 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
71 35 Sochacki Sławomir --- M5 Bodzentyn P
72 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
73 0 Stańczak Lidia ZABIEGANE STARACHOWICE K3 STARACHOWICE P
74 46 Stasiak Łukasz --- M1 Szydłowiec P
75 0 Stefański Adrian IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
76 89 Suligowska Marta --- K1 Skarzysko-Kamienna P
77 25 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
78 44 Szcześniak Czesław --- M5 Szydłowiec P
79 58 Szostak Andrzej BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Brzeziny P
80 0 Szumiec Andrzej LACHO TEAM M5 Kraków P
81 0 Szymańska Karolina --- K1 Mostki P
82 27 Świetlik Mateusz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
83 18 Teliga Rafał --- M1 Huta Nowa P
84 11 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
85 69 Wesołowski Dariusz --- M3 chmielnik P
86 0 Wiącek Nikodem --- M1 Rzeczniów P
87 70 Woś Daniel STRZELEC M3 Suchedniów P
88 94 Wożniakowska Monika --- K3 Łód˙ P
89 26 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
90 33 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
91 66 Zaczek Sylwia BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 SKARŻYSKO-KAMIENNA P
92 42 Załucka Agnieszka --- K1 Radom P
93 57 Zawiślak Piotr BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Zbrza P
94 77 Zawłocka Monika --- K1 Morawica P
95 0 Zawłocka Joanna,, --- K3 Morawica P
96 0 Ziółkowski Dawid RUN TEAM CHMIELNIK M1 Chmielnik P