Lista startowa 2018-08-31 Mostki k-Suchedniowa I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Nordic Walking 100. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Bernacki Kamil OSTROBIEC M Ostrowiec P
2 207 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
3 201 Chrzęszczyk Edyta LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Suchedniów P
4 243 Dadziak Beata LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
5 226 Damięcka Beata --- K Suchedniów P
6 229 Dulewicz Karolina --- K Starachowice P
7 230 Dulewicz Piotr --- M Starachowice P
8 223 Fit Agnieszka --- K Kielce P
9 234 Gajewicz-Rogala Gabriela --- K Kielce P
10 218 Gałczyńska Bożena --- K Suchedniów P
11 239 Golińska Justyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
12 213 Jóźwiak Jagoda MOSTKI TEAM K Suchedniów P
13 214 Jóźwiak Andrzej MOSTKI TEAM M Suchedniów P
14 204 Kita Maria --- K Bodzentyn P
15 240 Kogut Joanna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
16 225 Konik Agnieszka --- K Kielce P
17 0 Kościołek Renata --- K Włoszczowa P
18 241 Kozicka Wanda BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
19 2 Kozieł Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
20 237 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
21 227 Krogulec Jolanta --- K Suchedniów P
22 245 Krzemińska Agnieszka --- K Kielce P
23 244 Lesisz Maria LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Starachowice P
24 233 Liber-Opałko Justyna --- K Kielce P
25 222 Łoskot-Fit Katarzyna --- K Masłów P
26 242 Michta Monika LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
27 218 Niemczyk Jerzy --- M Suchedniów P
28 0 Pasińska - Skowron Sylwia --- K Szczodrkowice P
29 219 Pocheć Mariola --- K Suchedniów P
30 220 Romanowski Wojtek --- M Starachowice P
31 236 Rzadkowska Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyna P
32 247 Skrzątek Anna --- K Kielce P
33 209 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
34 221 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
35 224 Słonecka Jolanta --- K Starachowice P
36 228 Sobczyk Piotr --- M Kielce P
37 246 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
38 205 Stafiej Barbara --- K Kielce P
39 0 Szkurłat Zbigniew --- M Kielce P
40 200 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
41 250 Szymańska Magdalena BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
42 206 Telka Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
43 248 Tomaszewski Michał --- M Kielce P
44 208 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
45 211 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
46 212 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
47 203 Warda Janusz --- M Kielce P
48 238 Wasilewska Elżbieta BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
49 249 Wężyk Joanna --- K Kielce P
50 210 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P
51 0 Wolder Szkurłat Krystyna --- K Kielce P