Lista startowa 2018-09-28 Wilków I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Bieg 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 96 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M3 Skarżysko P
2 61 Banaszczyk Grzegorz --- M1 Szydłowiec P
3 95 Barański Tomasz CPdMZ M3 Kielce P
4 19 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
5 99 Biskup Daniel --- M1 Bodzentyn P
6 21 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Świerczek P
7 0 Brudka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
8 43 Bubicz Krzysztof --- M3 Świdnik P
9 48 Chabielski Paweł BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
10 80 Chmiel Piotr NURT MOSTKI M3 Suchedniów P
11 60 Cymerys Karol --- M3 Starachowice P
12 20 Dulęba Paweł --- M3 Zagnańsk P
13 0 Firek Rafał LACHO TEAM K3 Kraków P
14 64 Gębska Alicja --- K1 Skarżysko-Kamienna P
15 62 Harrington Jon BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
16 54 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 Kielce P
17 105 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
18 0 Kania Przemysław --- M1 Styków P
19 65 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M1 Kielce P
20 49 Kasza Małgorzata BODZENTYN TEAM K1 Kielce P
21 12 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
22 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M1 Kielce P
23 41 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Wilków P
24 0 Kołomański Kamil --- M1 Kielce P
25 40 Konik Marcin --- M3 Kielce P
26 36 Kościołek Renata --- K1 Włoszczowa P
27 0 Kotwa Olga --- K3 Ostrowiec Św. P
28 90 kowalska urszula --- K3 radom P
29 91 Kramer Rafał --- M5 Radom P
30 17 Krzyżanowski Paweł --- M1 Starachowice P
31 0 Lachowski Andrzej LACHO TEAM M3 Kraków P
32 52 Laskowski Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
33 38 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
34 50 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
35 106 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
36 51 Liwak Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kraśnik P
37 22 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
38 0 Madejski Dawid LACHO TEAM M1 Żarki P
39 28 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
40 32 Materek Mariusz --- M1 Szydłowiec P
41 0 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
42 39 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
43 114 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
44 45 Nowacki Dariusz IŁŻA PĘDZI M3 iłża P
45 12 Nowak Arkadiusz KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
46 108 Orczyk Rafał STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS M1 Pawłów P
47 31 Pankowski Mariusz --- M1 Nowa Słupia P
48 0 Pawlik Paulina --- K3 Nowa Słupia P
49 0 Piskulak Artur --- M1 Masłów P
50 14 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
51 56 Polak Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
52 68 Pomykała Anna --- K1 Iłża P
53 0 Praszek Łukasz --- M3 KIELCE P
54 86 Prucnal Wanda MOSTKI TEAM K5 Skarżysko Kamienne P
55 16 Rak Bartosz --- M3 Górno P
56 73 Rakoczy Grzegorz --- M1 Bodzentyn P
57 63 Rutkowska Małgorzata --- K3 Pawłów P
58 37 Rzeszot Łukasz --- M1 Miedziana Góra P
59 93 Serafin Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
60 0 Sitarska Agnieszka MECHANIK I PRZYJACIELE K1 Bodzentyn P
61 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
62 6 Sitarski Dawid CPdMZ M1 Strawczyn P
63 1 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
64 0 Słowik Daniel BIEGAM DLA SIEBIE M1 Żabno P
65 112 Słowik Justyna SŁOWIKI BIEGAJĄ K1 Ostrowiec Świętokrzyski P
66 113 Słowik Konrad SŁOWIKI BIEGAJĄ M1 Ostrowiec Świętokrzyski P
67 23 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
68 35 Sochacki Sławomir --- M5 Bodzentyn P
69 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
70 0 Stańczak Lidia ZABIEGANE STARACHOWICE K3 STARACHOWICE P
71 46 Stasiak Łukasz --- M1 Szydłowiec P
72 0 Stefański Adrian IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
73 89 Suligowska Marta --- K1 Skarzysko-Kamienna P
74 25 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
75 44 Szcześniak Czesław --- M5 Szydłowiec P
76 58 Szostak Andrzej BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Brzeziny P
77 0 Szumiec Andrzej LACHO TEAM M5 Kraków P
78 27 Świetlik Mateusz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
79 11 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
80 69 Wesołowski Dariusz --- M3 chmielnik P
81 0 Wiącek Nikodem --- M1 Rzeczniów P
82 55 Winiarczyk Tomasz AZS UJK KIELCE M3 MASŁÓW P
83 26 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
84 33 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
85 42 Załucka Agnieszka --- K1 Radom P
86 57 Zawiślak Piotr BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Zbrza P
87 0 Żak Ewelina --- K1 Kielce P